AA, Cera wrażliwa, Maseczka odżywcza

AA, Cera wrażliwa, Maseczka odżywcza

Maseczka odżywcza - cuda jakie robi z moją cerą, od zmiany kolorytu, poprzez nawilżenie i napięcie, łatwość stosowania (chociaż to z pewnością norma) i zgodnie z obietnicą odżywienie skóry. Ona to naprawdę robi!!! Paszcza jak nowa.
Zawiera glinkę zieloną (z mikroelementami: magnezem, wapniem, krzemem, fosforem, sodem i potasem), olej z awokado bogaty w NNKT, alantoinę, witaminy A i E oraz wyciągi ziołowe.

okropna

Wstrętna glutowata maź, któranie przynosi skórze najmniejszych choćby rezulataów.
śmierdzi i zostawia po zmyciu dziwny film, niby tłusty, ale raczej taki gliceronowy i niwchłanialny, okropne uczucie. nie polecam fuj....
dodatkowo zapych a pory i zanieczyszcza cerę, a niby z glinką...

Używam tego produktu od:raz
Ilość zużytych opakowań:kawałek 1

Zapycha

Po ocenach na Wizażu postanowiłam sie zaopatrzyć w tą maseczke. Jestem posiadaczką cery tłustej i chyba dlatego niestety nie jest ona dla mnie.
To ża nie ma zapachu wcale mi nie przeszkadza. Kosystencja gęsta, pozostawia tłustą klejacą warstwę na mojej skórze. Po zmyciu nie widzę żadnych imponujących efektów. Ani rozjaśnienia ani złagodzenia podrażnień.
Za to po użyciu widzę więcej zaskórników, póbowałam wiele razy i obserwowałam moją skórę, jednak z pewnością przyczynia się do zwiększenia liczby zaskórników.
I choć na opakowaniu pisze iż nadaje się do wszystkich rodzajów skóry,to jednak u mnie nie zdała egzaminu.
Szkoda...

Używam tego produktu od:marca 2006

Super ! :)

Ta maseczka to jeden z moich ulubionych kosmetyków. Zawsze mam ją w domu.
Świetnie nadaje się dla skóry wrażliwej i alergicznej.
Pozostawia skórę gładką, nawilżoną, promienną i o ładnym kolorycie.
Absolutnie wszystko czego wymagam od maseczki :)
Miałam już wersję w saszetkach i w tubce.
W czystym sumieniem polecam!!!

Używam tego produktu od: bardzo dawna, nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

najulubieńsza! moja!

Robiąd dwa razy w tygodniu zabieg peelingu enzymatycznego + ta maseczka niesamowicie poprawił się stan mojej skóry. Jest miękka, wypryski to rzadkość (poza grudkami i zaskórnikami, to moja zmora, ale stanów zaognionych nie mam), skóra jest gładsza, bardziej elastyczna, ma ładniejszy kolor. Sama glinka jednak za bardzo wysusza, a tu połączenie z olejkiem z avocado to prawdziwe zbawienie dla mojej skóry.

krótkofalowe efekty

Działanie ma doraźne - faktycznie koi i nawilża, ale efekty są krótkofalowe i bez fajerwerków. Zmiękcza skórę, fajnie się ją stosuje po glince zielonej. Kremowa, gładko się rozprowadza i zmywa, częściowo się wchłania. Można spróbować.

dostateczny plus

Kupilam maseczke w saszetce, na opakowaniu napisano ze jest do cery suchej i normalnej, a nie ze do kazdej.
Mam zaufanie do kosmetykow tej firmy, nawet jesli drazni mnie ich apteczno - chemiczny zapach (niby brak zapachu, ale jednak jest). Maseczka ma smutny szary kolor, ale przyjemna konsystencje, latwo sie naklada i bardzo dobrze zmywa. Chcialabym jednak, aby moja cera po nalozeniu naprawde byla odzywiona, tymczasem raczej tego nie widze - zauwazylam, ze wygladza zadziorki, ale nie poprawila mi ani kolorytu cery, ani nie spowodowala ze buzia wyglada zdrowiej. Poszukam innej saszetkowej maseczki, ktora zapewni lepszy efekt, jesli nie znajde, to chetnie do niej wroce, gdyz przyjemnie sie ja naklada i zmywa - bardzo jest kremowa.
Nie zauwazylam, by zatkala mi pory, a to tez duzy plus.
Minus za nieporeczne opakowanie - starcza na pewno na wiecej niz 1 raz, ale ciezko ja potem zawinac i przechowac.

całkiem ok

Miałam jedną tubkę tej maseczki i całkiem dobrze ją wspominam.Kremowa konsystencja, i lekki relaksujacy zapaszek.Dobrze natłusza i nawilża, koi podrażnienia. Działania oczyszczającego nie zauważyłam.
TRoszke ciężko ja zmyć, gdyż zbija się w grudki.

fajna

na mojej pisze ze jest do skory suchej i normalnej, a nie ze do wszystkich rodzajow. Ale po zdjeciu widze ze to ta sama. Jest bardzo fajna. To jedyna maseczka z zielona glinka, jaka znam, ktora mozna nalozyc na szyje. Nie zasycha i ladnie odzywia szyje i cala twarz. Daje uczucie odprezenia. Tylko jakos mama mieszane uczucia co do dzialania oczyszczajacego tej glinki. Ze wzgledu na zawartows olejki z awokado ma cudne dzialanie doyzwiajace, ale wlasciwosci oczyszczajace chyba zmalaly. Zreszta nawet konsystencja jest bardziej wodnista niz tradycyjnych maseczek z glinka. Mimo wszystko jest fajna ...

Dobra

Bardzo gęsta tłustawa konsystencja. Położona na twarz nie podraznia skóry, wręcz przeciwnie koi wszelkie podrażnienia. Trochę trudno ją się zmywa, ale potem aż miło spojrzeć w lustro- twarz jest wygładzona, nawilzona i ma ładny koloryt.Polecam.

świetny kosmetyk :)

Mam ten produkt od niedawna,ale mam również nieodpartą chęć ocenić go.Z moja cerą nie ma raczej wiekszych kłopotów oprócz tego że jest szara zmeczona i w tym słońcu dostaje jakiś anomalii i z przesuszonej zamienia sie w tłustawą w pewnych partich ale jak sie nie użyje półtustego kremu to skóra w tych miejscach jest napięta.A wiec kupiłam maseczke na chybił trafił,patrze po powrocie do domu i co sie okazuje ,ze ma bardzo dobre oceny,był wieczór wiec nałożyłam i siedziałm sobie z 10 minut :D .Maseczka ma tłustawa konsystencje,jest bezzapachowa,dobrze sie wchłania,nie tworzy na twarzy maski.Łatwo sie zmywa,skóra po niej jest wyraznie dopieszczona,nawilżona i przyjemna w dotyku.Następnego dnia efekt sie utrzymuje,cera jest promienniejsza i czuje sie zmiane.Polecam :D :D :DW trakcie pierwszego opakowania

bardzo dobra

Bardzo dobrze odżywia skórę, wygładza ją, przywraca naturalny koloryt, łagodzi lekki podrażnienia, ma delikatny zapach i konsystencję.Dobrze się spłukuje i jest wydajna.Jak dla mnie - jedna z najlepszych.

dobra

Podoba mi się efekt jaki występuje po zastosowaniu tej maseczki -faktycznie twarz jest bardziej wypoczęta i lepiej odżywiona. Nie ma, co prawda, jakichś spektakularnych efektów, ale - przynajmniej na mojej skórze- spełnia wszystko co obiecuje producent i z tego tytułu nie mogę jej w zasadzie nic zarzucić. Jest także bezzapachowa, co mi odpowiada.