Sephora, Ultra-Shine Lip Gloss (Błyszczyk do ust)

Sephora, Ultra-Shine Lip Gloss (Błyszczyk do ust)

Błyszczyk do ust dostępny w kilku odcieniach. Nawilża usta, nadając im delikatną smugę koloru. Można stosować na szminkę lub samodzielnie.

uroczy:D

Ten błyszczyk zasługuje na określenie "uroczy":)
podoba mi się konsystencja, ani rzadka ani gęsta, nie klejąca, jednym słowem bardzo przejemna.drobinki nie są za duże.
błyszczyk nie wysusza ust i ladnie wygląda.
cena nie zabija:)

kolorki ladniutkie, mozna cos wybrac:)

polecam

Używam tego produktu od:kilka razy

między ** a ***

Ostatnio testuję kosmetyki sephory :)
Mam kolor 14 - mleczny, dający efekt rozbielonych ust - co w połączeniu z oczami zrobionymi na czarno, czarnym golfem i lekko natapirowanymi włosami sprawia, że czuję się jak moja mama kiedy była studentką ;) wspaniałe lata 60...
Ale do rzeczy. Kolor ładny i bez tandetnych drobinek. Całkiem trwały. Lepi się, ale umiarkowanie. Byłoby pięknie gdyby nie zapach... Spod ładnego, owocowego zapachu wydobywa się odór który mogę porównać do palonej gumy. Koszmar, który niweczy cały urok błyszczyku...

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

cudny!!

kupilam go pod wpływem pozytywnych recenzji na wizazu, i... jestem bardzo zadowolona! daje 4 gwiazdki bo nie uzywalam go jeszcze na mrozie, ale poza tym mysle ze jest godny polecenia! mam kolorek taki delikatny brzoskwiniowy. kolor pięknie mieni się na ustach- powiedzialabym nawet ze delikatnie usta powiększa !
naprawde śliczny.

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego, bedą nastepne:)

bardzo trwały

Bardzo lubię ten błyszczyk bo:
- to najdłużej trzymający się na ustach błyszczyk jaki miałam
- ma ładny zapach
- nie klei się
- ma niską cenę jak na tak dobrą jakość
Gdyby dawał efekt taki jak błyszczyki IsaDory to miałby 5 gwiazdek. Napewno dokupię jeszcze inne kolorki. Polecam

Używam tego produktu od:miesiąc

perełka

Gdyby nie Wizaż,pewnie nie zwróciłabym na niego uwagi(:*).Zachwycił mnie kolor 10.Jak na błyszczyk jest trwały,nie wysusza ust,nie ma tandetnych drobinek,błyszczy wyraźiście bez efektu oślinionych ust:).Mała pojemność,ale też mała cena.Polecam.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie trzeciego

bardzo dobry!

lubię ten błyszczyk. kupiłam go na szybko we Francji bez patrzenia czy będzie mi dobrze w tym kolorze. byłam zadowolona. trzyma się całkiem długo, fajnie pachnie, coś jak winogrona, do tego bardzo ładne opakowanie i sporych rozmiarów. mam nr 13 czyli ten co na obrazku.
polecam, bo warto!!

Używam tego produktu od: sierpnia br.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Dobry, solidny błyszczyk

Największe zastrzeżenie mam do siebie - wybrałam ślicznie wyglądający w opakowaniu kolor bladoróżowy, który po nałożeniu na usta zlewał się z moją bladą twarzą ;)
Błyszczyk jest kleisty, ale świetny na zimę. Ślicznie pachnie poziomkami, nawilża usta, chroni. Bez "bajerów", cena w normie - polecam :)

edit: kupiłam śliczną, wiśniową czerwień - na ustach daje identyczny efekt jak KissKiss Laque, a cena kilka razy niższa ;) Sephora górą:)

edit2: kupiłam już 3 kolor tego błyszczyka dla siebie (i jeden dla mamy) - jeszcze nigdy nie kupiłam tego samego błyszczyka tyle razy.. naprawdę polecam :)

Bardzo dobra jakość-niska cena

Tak jak poprzedniczka dostałam jako gratis do zakupów powyżej 100zł. Mając na uwadzę jęczące dziecko (moje) wybrałam na szybko odcień 09, taka brudna śliwka, jak się okazało, bardzo ładna.
Gratis jest całkiem całkiem, by nie powiedzieć bardzo dobry. Właściwie nie mam mu nic do zarzucenia poza wyczuwalną, w tle wspomnianego owocowego zapachu, chemiczną nutką. Konsystencja podobna do błyszczyka Chanel. Kleistość również zbliżona, trwałość niezła. Ogólnie wielki plus, zważając na niską cenę. Acha i co najważniejsze-nie wysusza ust!
Opakowanie proste ale estetyczne, aplikator wygodny.
Zaznaczę, że kupię, bo gdybym znalazła jakiś ciekawy kolor bez wahania wydam 26zł.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:pierwsze napoczęte

Przemiły gratisik!!!

Dostałam za friko w najnowszej promocji Sephory do zakupów za ponad 100zł :D
Pani doradziła mi piękny kolor 16, czerwono-różowo-złoty.
Niby z drobinkami, ale bardzo drobnymi, dającymi odblaskowy efekt, ale nie widocznymi solo.
I to jest właśnie to :), chyba przejadły mi się błyszczyki z widocznymi drobinkami.

Błyszczyk pięknie pachnie, ma rewelacyjny, ale nienachalny owocowy smak. Na ustach prezentuje się niezwykle kusząco.

Trwałość jak to przy błyszczyku średnia, za to fajny aplikatorek i ładne opakowanie.

Dla mnie pewnym minusem jest klejenie, za którym nie przepadam, ale przy tylu zaletach można mu wybaczyć ;)

Nie wiem czy jeszcze go kupię, ale gratis fantastyczny!!!

Używam tego produktu od:wczoraj :D
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

śliczny efekt

Mam co prawda kolorek limitowany tego błyszczyka (nr 23 - pomarańczowy ze złotymi drobinkami), który wyszedł pod serią Sun, ale to śmiem twierdzić, że to to samo, bo i cena identyczna i nazwa i wygląd i... Ale przejdźmy do rzeczy. Pewnie bym się na niego nigdy nie skusiła, gdyby nie promocja Sephory 2 w cenie 1. Tym sposobem mam go za pół ceny, a że jest malutki - tylko 4ml, to uważam, że tyle powinien kosztować :ehem: Nie więcej :nie: I za to * mniej, bo tak poza tym, to zupełnie nie mam za co obniżać mu not. Nooo może jeszcze za mylące, duże opakowanie, ale że jedno wiąże się z drugim, to **** zostają, bo błyszczyk sam w sobie jest świetny. Ślicznie pachnie poziomkami, długo się trzyma (nawet bardzo długo), ma proste, ale ładne opakowanie, nie klei się zbytnio, nie wysusza i co najważniejsze daje śliczny efekt :love: Nie barwi co prawda ust na pomarańczowo, a tylko delikatnie je podkreśla swoim kolorem i rozświetla złotymi drobinkami. Makijaż ust jest zarazem i naturalny i połyskujący. Na lato w sam raz.
A czy kupię? Pewnie jak mi się ten skończy, to już go nie dostanę, ale zaznaczam "Tak", bo po pierwsze warto kupić, a pod drugie sama zamierzam się przyjrzeć ich palecie przy najbliższej okazji, bo sam błyszczyk bardzo mi podpasował.

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy

naprawdę dobry...

ale ta cena:/
Kupiłam na szczęście po cenie promocyjnej, bo jednak 26 złotych za 3,9 ml to trochę dużo. Wydawał się być większy (na opakowaniu nie ma informacji o pojemności w ml, a tylko w fl.oz, także dopiero w domu przeliczyłam), ale to po prostu opakowanie z bardzo grubego palstiku - może się chociaż nie połamie;)
Mam kolorek 14 - jasny róż, daje efekt bladych ust, dla opalonej osoby może aż za jasny, chyba że nałożymy b. cienką warstwę.
Dobrze nawilża, zapach do przyjęcia, ale nie zachwyca, ogólnie dobry produkt, kupiłam ze względu na kolorek:D

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: na razie tylko kilka razy

polecam

Podczas wielkiej promocji w Sephorze 2w cenie 1 zakupiłam ten błyszczyk w kolorze pomarańczowym (a dokładniej 2 sztuki :D) Wybrałam go ze względu na ciekawy kolor - ostatnio coraz częściej używam tych z kroplą pomarańczy.
Błyszczyk bardzo ładnie wygląda na ustach, mieni się w słońcu. Przepięknie pachnie poziomkami. Szkoda, że nie jest ciut gęściejszy.Dość długo utrzymuje się na ustach.
Polecam!!

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca