Vichy, Oligo 25, Błyszczyk

Vichy, Oligo 25, Błyszczyk

Intensywnie nawilżający błyszczyk, który polepszając ukrwienie ust i delikatnie je złuszczając przywraca im miękkość i gładkość oraz poprawia ich koloryt. Dostępny w różnych wariantach kolorystycznych: musujący róż, orzeźwiający pomarańcz, promienna czerwień, błękitne złoto, słoneczne złoto.

:D

Co mogę więcej powiedzieć.. to wszystko prawda co piszą moje poprzedniczki :D:D ja mam wersję musujący róż ale na ustach jest przezroczysty :d ja zapachu i smaku nie wyczuwam :p żałuję jedynie że nie ma żadnych drobinek :( taaak ładnie by lśniły w słońcu :DUżywam tego produktu od: hmmm.. pare dni :)
Ilość zużytych opakowań: 1 :D
p.s.
tak jak już wczesniej się rozpisywałam o tym boskim błyszczyku dodam tylko jedno. używałam go przez 21 dni tak jak chciał producent i rzeczywiście mam ożywiony kolor ust!! bomba :D spróbujcie koniecznie!!

REWELACJA!!!

Brawo dla Vichy, stworzyli błyszczyk niemal idealny. W poręcznej i praktycznej tubce został zamknięty super błyszczyk, którego właściwości pielęgnacyjne (nawilzenie, odzywienie) mozna porównać do właściwości lekobazy. Moim odwiecznym problemem były spierzchnięte i popękane usta, a odkąd zaczęłam uzywac tego cuda moje problemy zniknęły jak za dotknięiem czarodziejskiej różdżki. Poza tym błyszczyk ładnie rozprowadza sie na ustach, nie lepi sie ani nie klei, niesamowicie długo pozostaje na ustach, przyjemnie pachnie i jest całkiem smaczny ;) a do tego nie uczula. Mam kolor fizzy rose, niemniej błyszczyk jest raczej transparentny niż różowy, na ustach widac tylko lekko różową poświatę, ale i tak prezentuje sie całkiem fajnie. Błyszczyk jest genialny niemal pod kazdym względem. Rewelacja :D Używam tego produktu od: 3 tygodni

fajny

Co prawda spodziewałam się trochę czegoś innego, może bardziej intensywnego koloru, bardziej intensywnego zaznaczenia na ustach, ale i tak jest fajnie. Błyszczyk wspaniale pielęgnuje, nawilża, nawet długo się trzyma. Jest to po prostu ładnie wyglądający pielęgnujący balsamik do ust. Polecam. Dobry na lato.

Edit: po zużyciu kilku tubek przestał być moim ulubionym. Niestety błyszczyk dosyć szybko schodzi z ust, nie pielęgnuje ich aż tak rewelacyjnie, jak początkowo mi się wydawało.
Dlatego zabieram jedną gwiazdkę. W sumie średni produkt.

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: kilka

Jestem z niego bardzo zadowolo

Bardzo dobrze odżywia usta. Odzyskują one swoją naturalna barwę i witalność. Nie klei się. Jest lekki. Nie jest tłusty. Działa delikatnie złuszcająco martwy naskórek. Poprawia mikrokrążenie w ustach. Bardzo dobrze nabłyszcza. Dawno nie trafiłam na tak dobry transparentny błyszczyk.

usteczka jak marzenie

Wreszcie błyszczyk i pielęgnacja w jednym. To fakt, kolor to jakaś ściema, bo w zasadzie mało go, albo wcale. Ale to zupełnie nieważne. Ten błyszczyk trzyma się ust zaskakująco długo. Ma dobrą konsystencją, czyli nie lejącą i nie kleistą. W porównaniu do innych wcale się nie lepi. Usta dzięki niemu są gładziutkie, jakieś takie pulchne się wydają, chociaż to nie jest żaden drażniący powiększający kosmetyk;może to z powodu intensywnego nawilżenia robią się takie pełne. Piękna to szata dla ust ten vichy.

Używam tego produktu od: ponad tygodnia

Pielegnuje:)

Dobrze moja poprzedniczka zauwaza,ze ten blyszczyk powinien trafic do dzialu Pielegnacji ale...do rzeczy.
Mam odcien Musujacy Roz i kolor jest jedynie w nazwie,poniewaz po nalozeniu usta sa transparentne a blyszczyk wydobywa jedynie ich naturalny kolor,ozywia.
Nie jest zbyt gesty ani tlusty,dobrze nawilza usta i zostaje na nich dosc dlugo nawet podczas konsumpcji.Ladny i nienachalny zapach oraz smak.Wydajny,poniewaz mam go od jakis 3 tyg.i jakby nie ubywal z tubki.
Dobrze spisuje sie podczas wysokich temperatur kiedy odczulam jego zbawienne dzialanie:)
Swietnie wyglada na ustach solo jaki i nalozony na pomadke,dodatkowo optycznie powieksza usta.

Mam male zboczenie na punkcie wszelkich mazidel ale mam pewnosc,ze kupie go ponownie,dzieki dobrej pielegnacji i nawilzeniu jakie zafundowal moim spragnionym ustom:)Używam tego produktu od:ok.3 tyg.

Pielęgnuje i nabłyszcza

Pierwsza uwaga co do tego kosmetyku - uważam, że powinien zostać umieszczony w dziale Pielęgnacja Ust, gdyż jest to kosmetyk pielęgnacyjny a nie kolorowy.
Co do samego kosmetyku to bardzo przypadl mi do gustu. Odżywia, nabłyszcza, nawilża. Suche usta odzyskują sprężystość, stają się miękkie i gładkie. Błyszczyk nie pachnie ani nie daje koloru na ustach. Podoba mi się to, że jest dość gęsty, ale nie ciężki ani tłusty. Przepięknie nabłyszcza usta, nadaje im połysk i niesamowity blask - lubię nakładać ten kosmetyk na szminkę.

Używam tego produktu od:3 tygodni