Lovely, Puder naturalny hypoalergiczny

Lovely, Puder naturalny hypoalergiczny

Lekki, delikatny puder, łatwo rozprowadza się na skórze nadając jej aksamitny blask, dzięki wyciągowi z nagietka zapewnia doskonałą pielęgnację.

przede wszystkim matuje

jak w tytule - ten tusz przede wszystkim matuje. nie kryje praktycznie wcale, mam odcien 1- wprawdzie jest on jasny, ale nie pisze, zeby byl transparentny, wiec jestem zmuszona odjac za to dwie gwiazdki. jest dosc trwaly, jak na temperatury +35 stopni;) jak juz mowilam, matuje pierwszorzednie wiec na pewno jeszcze kiedys go kupie:)

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Dla mnie ok!

Jak dla mnie jest dobry! Mimo to nadl szukam tego lepszego.. Ale zawsze wracam do tego samego:)

Jak na taką cene jest bardzo dobry! Dobra jakość i niska cena (co jest mało spotykane)
Kolorki też ma fajne, ładnie dopasowuje sie do skóry. Nie zatyka porów i dość dobrze matuje. Ładnie pachnie i jest w miare wydajny:)

Minusem jest opakowanie, chociaz to nie jest najważniejsze. I ta gąbeczka, zamiat niej uzywam grubego pędzla. Dostępnośc tez jest nienajklepsza.. Mozna go znależć chyba tylko w Rossmanie i to nie zawsze..

Mimo wszystko polecam!:)Używam tego produktu od: nie pamietam
Ilość zużytych opakowań: 3 albo 4

Bardzo przeciętny

Wahałam sie między 2 a 3 gwiazdkami, czyli jest to 2+ :)

+ Dobrze, że są 2 odcienie w pudełku - można modulować (oczywiście optycznie;)) kształt twarzy

+/- Matuje przez pewien czas (niezbyt długi, ale też nie krótki)

- Nie jest wydajny - szybko się kończy

- Nie zauważyłam żadnych efektów typu rozjaśnianie, nadawanie blasku twarzy itd. Jedynie matowanie przez pewien czas.

U mnie nie powodował uczulenia, z pudełkiem też nie było problemów.

Używam tego produktu od: rok temu

stara a głupia

Nie wiem czemu kupiłam ten puder! Jakbym nie mogła kupić innego, sprawdzonej firmy. Wyjeżdżałam na krótki urlop do Włoch i chicałam czegoś matujaco -rozświtlającego, tak dwa w jednym, ponieważ nie chciałam brać wielu kosmetyków. Przypadkowo natknęłam sie na recenzje tego pudru i może dlatego go kupiłam? Owszem, matuje on (mam cerę suchą, ale intensywnie ją nawilżam oraz natłuszczam, więc trochę matu potrzebuję) i rozświetla, kolorek ekstra, ale mnie uczulił!!!! Mam raczej nieskłonną do podrażnień cerę, tymczesem obsypało mnie niemiłosiernie. Policzki i czoło- tam, gdzie nałożyłam ów kosmetyk pełne były białych krostek! Jestem pewna, że to od tego pudru, bo tylko tem kosmetyk zmieniłam. Nie polecam. Chociaż może innym służy.

Używam tego produktu od:tygodnia

po prostu oki

-ladne naturalne kolorki-
gdy dobrze wybierzemy odcien to efekt profesjonalny
polecam, cena niziutka, opakowanie kiepskie choc ostatnio ulepszone wiec nie jest az tak zle choc akurat w moim zamkniecie sie za mocno zatrzaskuje, az czasem nie moge otworzyc :( i mam obawe ze kiedys pęknie ale cóż. Niektore odcienie sa rozswitlajace :) bardzo delikatny i uroczy efekt. Puder jest niewidoczny na twarzy i nie wchodzi w pory. Mat to kilka godzin- trzeba dopudrowywac... jasne odcienie sa raczej bardziej uniwersalne na cala buzke, ciemne to juz raczej tylko do akcentowania- bo ciezko ladnie zbrazowic cala buzie przy uzyciu pudru prasowanego, dlatego wybieram jasniejsze kolorki- bo moj cel to glownie mat :)

Używam tego produktu od:kilka mcy

Dla mnie bomba!

Kupiłam ten puder zachęcona opiniami wizażanek i nie żałuję. Wcześniej długo używałam pudru w kamieniu z sephory.Aż trudno uwierzyć, taki fajny kosmetyk za tak niską cenę.Mam jaśniutki odcień, fajnie dopasowany do karnacji,otula twarz taką milutką, aksamitną kołderką.Nie korzystam z dołączonej gąbeczki, nakładam grubym pędzlem.ŚLICZNIUTKI ZAPACH, BARDZO PRZYJEMNY DLA NOSKA...naprawdę polecam! Używam tego produktu od: 2 miesięcy

Dla mnie świetny :)

Kupiłam,bo miałam okazję go wypróbować,kiedy pracowałam w wakacje i uznałam,że jest rewelacyjny:
+niska cena
+ładnie pachnie
+mam jakiś jaśniutki,pasuje idealnie:)
+jest wydajny
+nie ztyka porów,nie miałam po nim żadnych niespodzianek :)
+matowi na dość długo,trudno napisać na ile dokładnie,bo to zależy również od podkładu
+daje taki fajny efekt:pokrywa buźkę delikatną warstewką,taką aksamitną,pudrową,ale nie jest ona nachcalna i nie tworzy maski
+nie uczula
Minusy:
-opakownai:bez lusterka,czasem ciężko się otwiera (szczególnie na początku lub jeśli trafi się na felerne opakowanie).
-trudno dostępny:prawie zawsze jakiś jest w Rossmannie,ale niestety ciemne kolory :(

Mimo to strasznie go lubię,jest taniutki i nawet opakowanie mnie nie odstraszy :D Muszę go w końcu tylko dotać...

Używam tego produktu od:prawie pół roku
Ilość zużytych opakowań:jeszcze niecałe 1 :)

Nie zapycha porów!

Zachęcona pozytywnymi opiniami na temat tego produktu, udałam się do Rossmanna i mam Wibo puder naturalny hypoalergiczny nr 6 - czyli jasny odcień dla bladych twarzy takich, jak ja. Ostatnio nabyłam również odcień nr 2 - ciemniejszy, niż nr 6 i lepiej kryje. PLUSY: puder jest lekki, delikatny; prawie niewidoczny na twarzy (nie tworzy maski, czy tzw. tapety); nie zapycha porów; ma ładny, nieznaczny zapach; nie jest tłusty; gąbeczka - zwyczajna, ale do przeżycia (i nie natłuszcza się, jak to czasem bywa); połączenie jakość-cena (jakość wysoka a cena niska); dobrze matuje (mam bardzo tłustą cerę a po nieco ponad dwóch godzinach od użycia nadal się nie świecę - to naprawdę niezły wynik); wydajny; nie zbiera się w załamaniach rysów twarzy; nie uwidacznia zmarszczek; nie ciemnieje na twarzy, nie ma pomarańczowego odcienia (czego w wielu pudrach wprost nie cierpię); nr 6 jest naprawdę jasny. MINUSY: mało eleganckie opakowanie, które ciężko się otwiera (nieco lepiej jest z opakowaniem odcienia nr 2); mógłby kryć lepiej; dostępność odcieni - najczęściej mają w sklepie 2-3 odcienie, a nie pełną ofertę; po kilku godzinach schodzi z twarzy. PODSUMOWUJĄC: warto się zaopatrzyć w ten puder, jeśli lubi się połączenie niskiej ceny i dobrej jakości.

EDIT: po wielu miesiącach przestałam go stosować, bo odkryłam - również bardzo przystępne cenowo - pudry Manhattan oraz Pierre Rene. Jednakże miło wspominam puder Wibo i daję mu 4*. Kiedyś miał u mnie 5* ale mając większe porównanie wiem, że aż na tyle nie zasługuje. Polecam go jednak osobom lubiących solidną jakość za niewielkie pieniądze.

Używam tego produktu od: używałam 1,5 roku i kilka miesięcy temu przestałam na rzecz innych pudrów
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (odcień nr 6) i zaczęte drugie (odcień nr 2)

no no no nie spodziewałam się

Jeżeli to jest ten ,który mam ja taki w różowym opakowaniu z gąbeczką, to muszę przyznać, ze jestem mile zaskoczona. Jest to tani produkt, a jednoczesnie porządny. Opakowanie trochę tandetne, ale zawartość jak najbardziej w porządku. Puder ten ma 4 paski odcieni, które po nałozeniu na twarz dają miły dla oka efekt.

Używam tego produktu od:miesiąca

super!:)

Ten produkt ma wiele zalet:) :
niska cena:)
ladny zapach:)
fajna gąbeczka:)
znośne opakowanie:)
ogolnie polecam!!:)

dostepny w drogeriach Rossmann:)

Używam tego produktu od: 3 miesiecy