Dax Cosmetics, Chusteczka samoopalająca z wyciagiem z lilii wodnej, d-pantenolem i witaminą E

Chusteczka samoopalająca do stosowania na twarz i ciało. Nowatorska i niezwykle wygodna w aplikacji samoopalająca chusteczka nasączona wysokiej klasy czynnikiem brązującym. Preparat łatwo i równowmiernie rozprowadza się na skórze, szybko się wchłania i nie pozosatwia smug. Zawiera czynniki pielęgnacyjne, wyciąg z lilii wodnej, d-pantenol i witaminę E, które nawilżają, łagodzą podrażnienia oraz chronią skórę przed przedwczesnym starzeniem. Chusteczka posiada delikatny, przyjemny zapach.

Skład: aqua, glycerin, dihydroxyacetone, PPG-26-buteth-26/PEG-40 hydrogenated castor oil, d-panthenol, butylene glycol, nymphea alba, tocopheryl acetate, DMDM hydantoin iodopropyl butylcarbamate, parfum.

Cena: 2 zł / szt.

mulatka :-(

Nie wiem, jak ktoś może napisac, że one nie opalają....
Wieczorem posmarowałam sie chusteczką a rano myśłam, że umre.... twarz ciemna jakbym smarzyła się w solarce z 3 godziny:-(, nienaturalny kolor :-(
Oczywiście zacieki tez się pojawiły , no i następny, który mnie zapchał, mimo jego lekkiej konsystencji.
generalnie kiepski. Generalnie wyglądałąm,jak typowa ,,zapiekanka" :-(

Używam tego produktu od: 1 chusteczka

bardzo dobra

Chusteczka spełniła moje wymagania. "Opala" dość intensywnie, następnego dnia po aplikacji wszyscy w pracy zauważyli, że jestem opalona (pytali, czy byłam w solarium). Opalenizna jest właśnie taka jak z solarium, trochę nienaturalna, ale bez smug.
Okromnym plusem jest komfort nakładania, po prostu przeciera się twarz i dekold chusteczką i gotowe!
Jedna chusteczka służy mi zwykle na 3 razy - pakuję po użyciu dość szczelnie.
Nie jest tak dobra jak ta z Vichy, ale cenowo - 3 razy tańsza:)

Używam tego produktu od: 4 miesięcy - sporadycznie

delikatny efekt

Rzadko używam samoopalaczy, bo nigdy nie udaje mi się ich równo nałożyc. Jednak kupiłam dla wypróbowania tę chusteczkę, żeby nie straszyc swoją bladością i jestem zadowolona. Efekt po jednym użyciu jest bardzo delikatny i naturalny, wręcz wolałabym trochę mocniejszy. Opakowanie starcza spokojnie na twarz, dekolt i ramiona. Zapach samoopalacza bardzo delikatny, na mnie balsamy brązujące dawały większy smrodek samoopalaczowy niz ten produkt. Latwo i szybko się nakłada. a co do rzekomego braku smug, to ja jestem tak \uzdolniona\, że udało mi się zrobic smugę na dekolcie. Ale to raczej kwestia moich zdolności:) a nie chusteczki. Więc polecam.
Ps. musze dodac, że nic mi się na twarzy nie zapchało, ani nie podrażniło, za co duży plus.

Używam tego produktu od:wczoraj

dla mnie bomba

dla mnie bomba opala srednio tzn nie zbyt mocno ani slabo.Nie pozostawia smug.Jedyny minus wysusza skore jak kazdy samoopalacz.Posiadam tez ta wersje w piance jest godna polecania.
Posiadam cere srednią.
cena atrakcyjna 1,50zl

Używam tego produktu od:kupie go ponownie na 100%

dla mnie bomba:)

jestem blondynką i ten kosmetyk naprawdę mi podpasował:) robę tak ze na początku smaruję ręce i dekolt a później dopiero twarz bo boję się ze na buzi będzie za mocno. Naprawdę polecam tym, którzy nie mają doświadczenia z samoopalaczami tak jak ja:P

Używam tego produktu od:2 tygodni

nawet nawet ;)

Chusteczka ładnie pachnie :) przecinam ja na dwie części i smaruje twarz i dekolt, ładnie brązuje , nie za mocno ale widać efekty ;) do smarowania całego ciała raczej nie polecam (bo nie jest to zbyt ekonomiczne) ale raz na jakis czas posmarować buzię to ok :)

Używam tego produktu od:tydzień

może być

powinno sie używac tej chusteczki jedna za raz... ja jednak troche pokombinowałam i poprostu ja rozcinałam na trzy części... wiecej miałam.ehheh...jakie plusy ?? no opala, ale zostawia przy tym straszne pomarańczowe plamy. nawet moj chlopak wie kiedy je uzywam bo widac te plamy z daleka...kupywałam je tylko bo najpierw chciałam sprawdzić gdyz mam bladą cere, nie chce używac podkladow bo po nich wszystkie bluzki odrazu ida do prania i nie chce mi sie wydawac kasy na solaria... a ze koszt tych chusteczek nie jest straszny...ale n\mogly by byc lepsze.... zeby nie te smugi...wrrr

Używam tego produktu od:tego roku
Ilość zużytych opakowań:chyba 5

dla bardzo jasnej karnacji

Tak jak poprzedniczka stwierdzam,że rzeczywiście po nalozeniu twarz nie zmienia koloru,ale dałam 3 gwiazdki za to ze nie zostawia smug, łatwo sie go nakłada i az tak bardzo nie smierdzi. Ta chusteczka nadaje sie dla poczatkującch i baladolicych. Przy ciemniejszej karnacji trzeba uzyc dwa opakowania-przy pierwszej jest tylko delikatny odcien opalenizny a po drugiej juz cos tam widac:)). moje proby z samoopalaczami konczyly sie tragicznie-zacieki,plamki,powiekszone pory a tutaj trzeba uzyc dwa razy i efekt mnie w sumie zadowolił

Używam tego produktu od:wyprobowałam

Wszystko to prawda...

Hie hie. Chusteczka spełnia wszystkie obietnice producenta, czyli:

1.preparat łatwo i równowmiernie rozprowadza się na skórze - prawda
3.szybko się wchłania - prawda
4.nie pozostawia smug - prawda
5.posiada delikatny, przyjemny zapach - prawda.

Zapomnieli jeszcze tylko dodać, że NIE OPALA! W ogóle! Kompletnie! Zero! Null! Blada twarz (i nogi) jak była tak jest (są). Nie muszę więc chyba dodatkowo wyjaśniać dlaczego jedna *.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:3 szt.