Bielenda, Vanity, Krem do depilacji twarzy, ciała i bikini (skóra wrażliwa - stara wersja)

Wyjątkowo delikatny krem przeznaczony jest do ekspresowej depilacji twarzy oraz wrażliwych partii ciała, takich jak bikini oraz pachy. Produkt został wzbogacony ekstraktem z aloesu, który łagodzi podrażnienia, nawilża i pielęgnuje skórę, zapobiegając jej przesuszeniu.
Krem pozostawia skórę jedwabiście gładką, usuwając szybko i skutecznie zbędne owłosienie.

dla mnie zbyt slaby...

Kupiłam ten krem wczoraj i od razu uzylam go na pachy. Trzymalam 6-7minut a mimo, ze jest to max czas podany na opakowaniu nie suunal wszystkich wloskow...:( daje mu az 3 gwiazdki bo dAje mu jeszcze szanse ze nastepnym razem bedzie lepiej:)

Używam tego produktu od:wczoraj
Ilość zużytych opakowań:1(nie zuzyte, dopiero co zaczete:P)

bravo Bielenda :D

update:
W zwiazku z powyzsza recenzja podpowiem: osobiscie nie dokonuje depilacji z zegarkiem w reku - robie test szpatułka, jeśli pozostaje gładka skora usuwam reszte kremu - preparat do skor wrazliwych wiec nie dziwne ze dziala slabiej ale za to nie podraznia - stosowalam z powodzeniem na nogi, pachy i bikini

_______________________________

Coż, moja poprzedniczka chyba napisala wszystko o tym kremie,więc nie bede sie rozwodzic. Mnie przede wszystkim urzekla cena w stosunku co do jakosci. Przy wiekszosci produktów - glównie tu rozchodzi mi się o królujacego u nas na rynku veeta - w porownaniu do wydajnosci idze naprawdze szybko pojsc z torbami :] Mała dygresja - czas podany przez producenta to 3- 6 min - trzeba doczekac zdecydowanie do gornej granicy czasowej (jestem bruntka , wlosy mocne ) jak nie dłużej, ale za to efekty są i to za jaką cene:D Nprawde nie spodziewałam się, ze produkt w tej cenie działa i nie podrażnia. POLECAM

ps. Sugerujac sie poprzednia recenzja: w razie problemow ze znalezieniem, tanio można zamówic w necie (ja kupuje w carrefurze)

Używam tego produktu od: 2 miesiąc

KWC!!!!!

Długo czekałam, aż ten cudowny krem wreszcie ukaże się na Wizażu, więc teraz z przyjemnością go ocenię.;) Jest to absolutny KWC!!! Ślicznie pachnie (w ogóle nie czuć typowego zapachu depilatora!), ma ładne, poręczne opakowanie, jest wydajny (opakowanie 100ml starcza na ok. 4-5 razy (stosuję tylko do depilacji strefy intymnej, ale za to całej ;))). Po dłuższym okresie stosowania mam wrażenie, że systematycznie włoski odrastają wolniej, a poza tym są słabsze i rzadsze. Ten krem ani razu mnie nie podrażnił, ani nie uczulił!!! a jestem raczej wrażliwa..zwłaszcza w tamtej okolicy...;) Nawet, gdy podczas depilacji nie zastosowałam tłustego kremu do ochrony miejsc nie wymagających depilacji, nie podrażnił ich. Rzeczywiście działa bardzo szybko!!! Już po ok. 6 minutach dobrze i dokładnie zbiera się włoski. Nie trzeba przy tym trzeć skóry, więc podrażnienie przy usuwaniu kremu z włoskami też nie jest możliwe. Bywa, że dla 100% efektu gładkości trzeba na drugi dzień "pogłaskać się tu i ówdzie maszynką, ale to sporadyczne przypadki. Konsystencja jest bardzo przyjemna i krem nie spływa. Szpatułka dołączona do kremu jest całkiem wygodna w użyciu i nie drapie skóry, a dobrze zbiera krem i włoski. Do tego ładnie wygląda (choć planuję kupić krem Veet, żeby potem zostawić sobie szpatułkę z gumką, która pewnie jeszcze lepiej zbiera włoski). No i cena jest wprost rewelacyjna!!! Niestety ja nie spotkałam tak niskiej, jak w zgłoszeniu (chyba, że może w jadnym hipermarkecie), a u mnie wynosi ona 8-10zł, więc i tak niedużo w porównaniu z innymi. Do tego delikatkość i skuteczność są tewelacyjne, więc naprawdę warto. Niestety krem ten trudno dostać.:( Był taki okres, że nie mogłam znaleźć gonigdzie, bo w drogerii Natura, gdzie zawsze był (choć dosłownie w ilości kilku sztuk) akurat go zabrakło.:( Ostatnio jednak zauważyłam go w Rossmannie, jako nowość, więc może jest dostępność się poprawi.;) Tylko w Rossmannie jest droższy, niż w Naturze (przynajmniej, kiedy go tam ostatnio widziałam). Polecam go serdecznie każdemu!!! Ja już chyba przy nim zostanę, bo wątpię, żebym znalazła coś lepszego i to za taką cenę...zresztą wcale nie mam ochoty testować innych, gdy już znalazłam ten.;) Jeszcze drobna uwaga: podczas testu na przedramienu, krem wywołał maleńką wysypkę, zaczerwienienie i lekkie pieczenie, ale zaryzykowałam i w miejscach intymnych tego nie było, więc nie nalezy się zniechęcać w razie czego.;) Daję mu 10* na 5 możliwych.:D
Edit: Chciałam jeszcze tylko dodać, że ostatnio zauważyłam ten kremik w markecie Kaufland chyba za 6,69zł.:D Poza tym jest chyba w podobnej cenie w hipermarkecie Tesco, więc dystrybucja zaczyna działać.:D
Używam tego produktu od: prawie roku
Ilość zużytych opakowań: kilka (nie pamiętam już ile dokładnie)