Oriflame, Optimals, Balance Mattifying Fluid SPF8 (Matujący fluid z filtrem SPF 8)

Skóra pozostaje matowa, gładka i nawilżona. Fluid sprawia, że pory skórne stają się mniej widoczne, a cera odzyskuje świeży wygląd. Zawiera ekstrakt z brzozy i kompleks normalizujący. Do cery mieszanej i tłustej.

Nawet w porządku

Średnio matuje, średnio nawilża, ale bardzo ładnie maskuje rozszerzone pory i za to ma u mnie duży plus.
Ładnie pachnie, bardzo wydajny, duże opakowanie, szybko się wchłania, podkład dobrze się na nim rozprowadza.

Kupiłam na promocji, nie wiem czy skusiłabym się za normalna cenę, działa podobnie jak Dax Perfecta do cery mieszanej, a jest dużo droższy

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Jesteśmy nierozłączni!:)

Kosmetyk od którego się uzależniłam. Oprócz tego że matuje i zawiera filtry ma jeszcze jedną niezwykłą właściwość: działa antytrądzikowo! Odkąd go stosuję nie mam problemów z cerą. Poprawia wygląd skóry natychmiast po nałożeniu (mniej widoczne pory). Ponadto wydajny. Wart swojej ceny. :)

Rewelacyjny!

Posiadam też tonik i żel z tej serii.
Fluid jest jak dla mnie rewelacyjny, stosując żel,tonik,fluid z serii balance uzyskuję śliczną, gładką, a co ważne matową buźkę przez ok 6-8 godzin jak na moją cerę to bardzo dużo. Jest doskonały jako baza pod makijaż.Bardzo podoba mi się też ten delikatny, subtelny zapach, konsystencja jak dla mnie tez bardzo fajna, dość rzadka. Na pewno kupię ponownie, bo efekty są świetne.Używam tego produktu od: miesiąca

Znakomity!

Długo szukałam odpowiedniego kremu, fluidu do twarzy, który ją zamatuje na naprawdę długi czas a nie tylko na 2-3 godziny. No i znalazłam ;)
Mogę go polecić zdecydowanie wszystkim, gdyż sama używam go codziennie i efekty są świetne. Mam cerę tłustą, a dzięki temu fluidowi, wcale się nie świeci. Kiedyś jak wracałam ze szkoły to miałam wrażenie, że wszystko ze mnie spływa, a moja cera okropnie się świeciła (szczególnie w dni upalne), teraz wręcz odwrotnie, mam uczucie świeżości i to jest COOL!!
Polecam ją zdecydowanie wszystkim, gdyż cena nie jest wysoka, jak za taki efekt, a w promocji, to już w ogóle ;]

Używam tego produktu od: pół roku?
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

porządny

od razu zaznaczę, że zakupiłam ten produkt w promocji- bodajże za ok 22 zł i na pewno nie jest wart ceny regularnej. Spodziewałam się trochę więcej po tym kremie, niestety matuje na ok 2 godz tylko. Na plus można zaliczyc, że nie jest to efekt gęstego smalcu na twarzy, tak więc nieco "rozrzedza" sebum. Nie zapycha porów, ani nie podrażnia( mam cerę wrażliwą). Bardzo dobrze rozprowadza się na nim podkład, nic się nie wałkuje;)Jest także bardzo wydajny, używam go od lipca, a jeszcze mam troszkę;)

Używam tego produktu od: od lipca

bardzo dobry produkt!

Przede wszystkim fluid jest wydajny, co przy tej cenie stanowi zaletę. Konsystencja sprawia że jego aplikowanie jest łatwe, a wchłanianie sprawne. Efekt matujący w moim przypadku utrzymuje się w granicach 3 godzin. Dzięki ekstraktom organicznym łagodzi stany zapalne i co ważne w przypadku mojej tłustej cery ze skłonnościami do trądziku, reguluje wydzielanie sebum. Nie powoduje powstawania nowych wykwitów. Mogę szczerze polecić :) Używam go pod makijaż, sprawdza się bardzo dobrze jako baza pod podkład. Używam tego produktu od: 4 miesiące

dobry

To racja, że jest dobry.
ślicznie pachnie, jest dość wydajny oraz na długo matuje skórę twarzy, a dodatkowym plusem jest to, że zawiera filtr SPF8 dzięki któremu skóra w upalne dni jest matowa i chroniona przed promieniowaniem.

Bardzo dobry!

Cera tłusta to koszmar, szczególnie w upalne dni. Świecenie się tuż po zrobieniu makijażu, nie mówiąc już o całym dniu pracy.
Testowałam ten krem w taki sposób - pierwszego dnia zapomniałam się nim posmarować przed zrobieniem makijażu. Efekt: po pół godzinie buzia świecąca.
Następnego dnia: nałożyłam krem, byłam mile zaskoczona konsystencją - b. szybko się wchłonął, nie ważył podkładu, no i buzia nie świeciła się przez około 4 godziny.

Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego

Długotrwały mat!

Z moją przetłuszczającą się cerą niewiele kremów potrafiło sobie poradzić, a jeśli już sobie radziły to zwykle po dwóch godzinach moja twarz znowu zaczynała świecić się jak psu....Ten krem nie dość,że idealnie matuje moją twarz to jeszcze efekt jest długotrwały.Nawet nos pozostaje świeży przez większą część dnia. Po około 6 godzinach pudruje lekko twarz i do końca dnia nie mam już problemów z żadnym błyszczeniem. Jest to zdecydowanie najlepszy matujący produkt z jakim miałam do czynienia i jest niezastąpiony w okresie wiosenno-letnim. Świetnie matuje nie wysuszając przy tym skóry,przeciwnie skóra jest nawilżona, gładka i miękka,choć ja każdego wieczoru używam kremu nawilżającego. Poza tym ściąga rozszerzone pory. Cena w promocji jest śmieszna,pojemność duża a do tego jest bardzo wydajny. Kupiłam go również mojemu facetowi,który uznał,że jest to najlepszy krem jakiego używał. Skoro kosmetyk radzi sobie z ze zwykle silniej przetłuszczającą się męską skórą to chyba świadczy to o jego skuteczności. Polecam wszystkim z tłustą i mieszaną cerą.Używam tego produktu od:kilku lat wiosną i latem
Ilość zużytych opakowań:zwykle dwa w roku

Spełnia oczekiwania

Zalety :
- matuje a przy tym nie wysusza,
- płynna konsystencja,
- przyjemny zapach,
- nie zapycha,
- wydajny,
- cera odświeżona,
- poręczne opakowanie.

Fliud b. dobrze się sprawdził na mojej mieszanej cerze.
Niestety nie współgra ze wszystkimi podkładami ale ogólna ocena kosmetyku jak najbardziej pozytywna.

Używam tego produktu od : 4 m-ce
Ilość zużytych opakowań : 1

Bardzo dobry na ciepłe dni :)
Matuje,nie wysusza,lekko ściąga rozszerzone pory,buzia jest"świeża"przez kilka godzin,bardzo wydajny...
Polecam wszystkim paniom niezależnie od wieku.
Nie wiem niestety jak zachowuje się pod makijażem,ponieważ latem nie używam podkładu.
Daję mu mocne 5 :)Używam tego produktu od:używałam 3 miesiace

Matuje, normalizuje

Ten fluid naprawdę matowił moją tłustą i błyszczącą bez opamiętania skórę. Wszystko byłoby ładnie pięknie gdyby nie fakt, iż łzawiły mi po nim oczy. Dosłownie łzy mi leciały po wyjściu z pracy na zewnątrz. Początkowo nie wiązałam tego faktu z działaniem fluidu - myślałam: zapalenie spojówek, chwilowa nadwrażliwość, suche powietrze - ale koleżanka, której poleciłam ten specyfik miała to samo. Nie wiem dlaczego tak się działo skoro używając kosmetyku okolice oczu omijałam szerokim łukiem :P Problem z łzawiącymi oczami znikł po odstawieniu kosmetyku i zastąpieniu go innym. Mimo tej małej wpadki mam sentyment do niego - stąd tak wysoka ocena - skóra była matowa, nie pojawiały się żadne niespodzianki (czyt. pryszcze), jest niesamowicie wydajny. Chwilowo leży i czeka na lepsze czasy

Używam tego produktu od: ?