Nivea, Visage Young, Pure Effect, Clean Deeper! (Żel-peeling do codziennego mycia twarzy) (stara wersja)

Żel-peeling do codziennego mycia twarzy, który na dwa sposoby oczyszcza skórę:
- głęboko oczyszczające mikrogranulki z kwasem mlekowym odblokowują pory i zapobiegają powstawaniu zanieczyszczeń oraz zaskórników;
- peelingujące drobinki wyrównują i wygładzają skórę.
Żel-peeling stosowany regularnie rano i wieczorem sprawia, że cera staje się wyjątkowo czysta i gładka.

Skład: Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Myreth Sulfate, Acrylates Copolymer, Lactic Acid, Maris Limus, Ostrea, Lauryl Glucoside, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, Polyethylene, Mannitol, Trisodium EDTA, Polyquaternium-10, Benzophenone-4, Microcrystalline Cellulose, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional Prafum, Cl 42090, Cl 74160

Cena: ok. 14zł / 150ml

dobra jakosc

Uzywam tego peelingu od kilku dni:)czekam na jego efektu;) jedyne co moge o nim narazie powiedziec to to ze pomaga w utrzymaciu naprawde czystej cery i wygladza ja. Mam problemy z cera ale ten produkt sie sprawdza:)

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie uzywania 1

* * * *

bardzo go lubię ;}
Pięknie pachnie (tak jak cała seria NVY), świetnie się pieni i ma fajne opakowanie. chyba powinno być w nim troszkę więcej niebieskich kuleczek. Po umyciu nim twarzy czuję, że jest ona czysta, zmywa resztki makijazu. Polecam! mysle, ze jeszcze nie jeden raz zagości u mnie na polce.
Używam tego produktu od: dwóch tygodni?
Ilość zużytych opakowań: dopiero połowa, ale wiem, że będzie ich o wiele więcej ;}

GooD

Potrzebowałam czegoś "natychmiast" zatem udałam się do sklepu i kupiłamTO. zapłaciłam 12 zł;) podczas pierwszego mycia nim było naprawde przyjemnie...az kazałam mamie sie nim umyć:D Jest bardzo przyjemnym zelem, te peelingujace kuleczki sa bardzo przyjemne jednak moje cera jest mieszana, w tych tłustych miejscach mam wrazenie nie domycia niestety. Ale ogólnie całkiem niezły ;)

Skóra tak jak obiecuje producent jest gładka.... ale tylko zaraz po uzyciu ;) choć moze po dluższym stosowaniu będzie lepiej

Bardzo fajny żel !

Same plusy, tzn. dobra konsystencja, fajne działanie, przyjemne opakowanie, zapach i cena. Na początku używania trochę obawiałam się, że podrażni on moją skórę. Ale nic takiego nie miało miejsca, Dobrze oczyszcza, skóra jest czusta i świeża. Jestem bardzo zadowolona. Będę używac go na zmianę z tym zwykłym żelem z tej samej serii.

Warto

Bardzo delikatny peeling, ziarenka są malutkie i na pewno nie podrażnią nawet wrażliwej skóry. Bardzo dobrze się pieni, złuszcza drobne suche skórki i odświeża cerę. Dla osób szukających mocniejszego złuszczania się nie nadaje - dlatego odejmuję 1gwiazdkę. Jednak przez swoją delikatność przeznaczony jest nawet do codziennego użytku a systematyczność jest często ważniejsza niż intensywny peeling raz na tydzień. Jest bardzo wydajny - wystarczy odrobina by umyć całą twarz. Przyjemnie się go używa. Opakowanie również estetyczne, ładnie się prezentuje na półce.

Używam tego produktu od:3 tygodni

moze byc

myslałam ze bd lepszy efekt, no ale nie jest tak zle ;) zaczne od zalet ladnie sie pieni, wygladza buzke, jest mila w dotyku , oczyszcza ale nie zapobiega wypryskom niestety :/ dobry dla cer normalnych bardziej tlustych, moze mieszanych bo dla tradzikowych i i bardzo tlustych to sie niestety nie nadaje nic nie zdziala a i matuje:)

Używam tego produktu od:miesiaca

Extra!!

Super ! Najlepszy żel do mycia twarzy, chociaż mam skórę wrażliwa, obawialam się czy codzienny peeling nie będzie jej podraznial, ale NIE :). Żel lekko złuszcza suche, odstające skórki, oblęędnie pachnie, super się pieni juz w małej ilość wielkości ziarernka groszku. Polecam, nawet wrażliwcom.

Używam tego produktu od:miesiąc