Delia, Coral, Acryl Nail Enamel Long-Lasting (Emalie do paznokci )

Delia, Coral, Acryl Nail Enamel Long-Lasting (Emalie do paznokci )

Szeroka gama kolorystyczna lakierów zawierających akryl, który ma za zadanie wyrównać płytkę paznokcia przez co otrzymujemy trwałą lśniącą powłokę. Paznokcie wyglądają naprawdę imponująco.

Cena: 4,5 zł / 10 ml

taki złoty to jest to!

Według mnie lakier zasługuje na duże brawa.
+ cena przystępna ok 4 zł
+wytrzymuje około 3 dni bez odpryskiwania
+super szybko schnie około 1 minuty
+nie gęstnieje
+ma wygodny, poręczny pędzelek, ładną buteleczkę
+jedyna firma która oferuje mi kolor złoty taki jaki sobie wymarzyłam to odcień 12

Po prostu super.Używam tego produktu od:ponad roku

plastuś-średniaczek

Mam odcień 9 albo 6. Taki bladziuchny mleczny róż. Odczucia mieszane mam, oj mieszane. Lakierowi poczytuję na plus to, że:
-fajny ma pędzelek (wygodny i stosunkowo długi)
-wytrzymuje 2-3 dni bez odprysków, co przy tej cenie wydaje się rewelacją (na paznokciach nóg znacznie dłużej)
-konsystencja w sam raz (na początku stosowania)
-połysk płytki paznokcia jest wprost niewiarygodny :)
-przystępna cena

Ale:
-połysk szlag trafia następnego dnia
-lakier gęstnieje z czasem (mój jest ważny do 12.2007 a ja niedługo będę musiała go wyrzucić, bo zgęstniał do tego stopnia, że nerwicy dostaję od jego używania :)
-trzeba długo czekać aż wyschnie, inaczej zrobią się na nim niefajne wzorki i schodzi z paznokci jak plastelina
-zawiera toluen i formaldehyd, więc raczej nie nadaje się do ciągłego używania (może niszczyć płytkę paznokcia)
-mimo wszystko jego nazwa "long lasting" wydaje mi się co najmniej nieadekwatna :)

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: 3/4 słoiczka

-nie tworzą się msugi
-nie zasycha w buteleczce
-ładne kolory
-bogata paleta barw
-trzyma sie na paznokciach kilka dni

Uwielbiam ten lakier, z tej firmy pochodzi mój ulubiony odcień, niestety ostatnio nie mogę go nigdzie dostać:(

***

Mam co do niego mieszane uczucia:

+ cena
+ pędzelek
+ kolorki
+ połysk
- nie podoba mi się konsystencja - jest za rzadki
- juz na drugi dzien lakier zaczął mi się scierac na koncowkach, po 4 dniu schodził bardziej zdecydowanie (odpada)

Nie jest zle, cena = jakosc.

Używam tego produktu od:

Ale błysk!

Zgłosiłam wiec czas ocenić :)
Lakier nie za rzadki i nie za gęsty.Nakłada się dobrze.Pierwszej warstwy prawie nie widać i tak jak zaleca producent trzeba nałożyć drugą po wyschnięciu pierwszej.Schnie szybko.Smugi się nie tworzą.Lakier nie odpryskuje ani nie schodzi płatami przez 5 dni w moim przypadku(dla mnie rewelacja).Czuje jakby wzmacniał paznokcie.Stały się silne i nie rozdwajają się.W buteleczce nie zasycha(może dlatego,że trzymam go w lodówce;)).Polecam!Używam tego produktu od:2 tygodnie

Edit:6.09.2007
Używam tego lakieru już ponad rok(przemiennie z innymi) i nie zgęstniał w buteleczce ani trochę!Konsystencja taka jak na początku,pęknie się nakłada,szybko schnie.Cudo istne za 4zł!!!
Zamierzam nabyć kolejny jak tylko ten się skończy ;)