Nuxe, Masque Doux Aromatique

Nuxe, Masque Doux Aromatique

Delikatna maseczka aromatyczna oczyszczająco - rozjaśniająca na bazie olejków eterycznych i glinki. Maseczka o bardzo lekkiej konsystencji zawiera 9 stymulujących olejków eterycznych oraz glinkę, która ma działanie rozjaśniające i absorbujące sebum, co pozwala na dokładne oczyszczenie skóry. Maska, wzbogacona w matujący wyciąg z brzozy oraz odświeżający wyciąg z grejpfruta, pozostawia skórę oczyszczoną, a pory idealnie domknięte. Zawiera: glinka 6%, wyciągi z grejpfruta 2%, wyciągi z brzozy 2%, olejki eteryczne (cytrynowy, lawendowy, sosnowy, rozmarynowy, mirtowy, majerankowy, pomarańczowy, mandarynkowy, limetkowy) 0,7%.

doskonały puszek

Kupiłam ze względu na porządne noty na KWC i nie zawiodłam się (jak zwykle) ;)
Po nałożeniu (szpatułką) czuć chłód, aromat (dla niektórych może smierdzieć-ale idzie się przyzwyczaić). Czuć jak maska działa, skóra jakby otulona "puszkiem"
-Niewiarygodne odswieżenie i komfort, jeszcze nie spotkałam się z żadną maseczką tak działającą.
-Pory zmiejszone. Rozswietlenia jako takiego nie zauważyłam.
Używam kwasów tak więc moja cera jest bardziej "uwrażliwiona" , lecz ta maska nie podrażnia, ani nie wysusza.

Cena adekwatna do jakosci (ja płaciłam 48zł)
Z pewnoscią wypróbuje jeszcze kilka produktów tej firmy.

Używam tego produktu od: ok 3 tyg
Ilość zużytych opakowań: pierwsze 50ml

Bardzo ją lubię.

Maseczka jest bardzo dobra i dobrze spełnia swoje zadanie.

Dobrze oczyszcza skórę, zamyka pory, wyrównuje koloryt. To bardzo mi się podoba. Skóra po niej wygląda świeżo, zdrowo, czysto, pory nie są widoczny, są wyraźnie czystsze. Słowem - działa, jak ma działać. Dodatkowo odżywia skórę i dodaje jej energii.

Maseczka, mimo że działa, jest bardzo delikatna - nie podrażnia, nie wysusza skóry (pod względem nawilżenia dla mnie jest raczej obojętna), nie powoduje zaczerwienień nawet na suchej i wrażliwej skórze.

Zapach ma mocny, trąci porządnie zielskiem, nie każdemu może się to podobać, na mnie jednak działa pobudzająco i ożywczo i nie odbieram go negatywnie. Bardzo wydajna - używam od 4 miesięcy 1 lub 2 razy w tygodniu i zużyłam nieco ponad 1/3 słoiczka. Słoiczek ładny i estetyczny. Najlepiej nakładać ją pędzlem.

Ilość zużytych opakowań: 1/3

Mój KWC :D

Jak zwykle długo się przymieżałam do zaupu tej maseczki(głownie ze względów materialnych),ale w koncu się przemogłam i kupiłam :) Nie żałuje wydanych pieniędzy,bo maseczka jest wprost idealna do kapryśnej cery mieszanej.Jednego dnia cera jest jak polana olejem,drugiego wysuszona na wiór.Ta maseczka jest na te wszystkie przykre przypadki cer mieszanych (choć również polecałabym ją innym bezproblemowym cerom)-nawilża,wygładza,rozświetla,dokładnie oczyszcza.Zazwyczaj robię ją raz w tygodniu,(no chyba że mam ochotę na więcej :D )zazwyczaj po peelingu. Nawet pisząc tą recenzję mam ją na buźce :D,rozkoszując się jej kojąco-relaksujacymi właściwościami. Co do zapachu to co prawda na poczatku mi nie zbytnio nie podobał ,ale się już do niego przyzwyczaiłam. Maseczka wydajna,mam ją od listopada i mam jeszcze ponad pół słoiczka (niewiem jak ja to robię),nakładam jej srednią ilość,bo nie wierze w to,że trzeba nakładać dużo aby były lepsze efekty(tak pisze na opakowaniu)-ja je widzę nawet nakładając cienką warstwę. Absolutnie będę do niej wracać,bo to najlepsza maseczka glinkowa jaką stosowałam :)

Używam tego produktu od:Listopad 2007
Ilość zużytych opakowań:Połowa pierwszego.

doskonała

Pierwsza maseczka oczyszczająca, która nie wysusza twarzy na wiór. Nie zasycha, bardzo dobrze się zmywa, a jednoczesnie zwęża pory, rozjaśnia i fajnie wygładza skórę. Nareszcie jest produkt, który mogą stosować osoby o skórze tłustej, ale odwodnionej. Brawo!

Używam tego produktu od:roku

doskonała

Najlepsza maseczka oczyszczająca, delikatna konsystencja pozwala na stosowanie maseczki nawet co dwa, trzy dni. Skóra jest rozjaśniona a pory zwężone (pod warunkiem zmycia letnią wodą !) Zalecam wcześniej wykonać peeling, szczególnie przy cerze ze skłonnością do zaskórników. Polecam zastosować na dekolt. Bardzo wydajna, a składniki znane ze swych doskonałych właściwości oczyszczających od zawsze.

Używam tego produktu od:2 lat

mój KWC wśród maseczek !!!

Jestem naprawde zachwycona działaniem tej maseczki, oj nuxe się postarało tym razem:)
zaczne może od plusów:
-konsystencja jest coprawda troche wodnista ale nie przeszkadza to w równomiernym nałożeniu jej na twarz
-nie zastyga na twarzy na wiór i łatwo ją zmyć
-bardzo ciekawy zapach (kojarzy mi się z jakimś drzewem iglastym:))
-bardzo fajnie nawilża, nie uczula, nie wysusza, ładnie oczyszcza, twarz po zastosowaniu jest delikatnie rozjaśniona i oczyszczona
-jest wydajna
-jest zamknięta w prostym i funkcjonalnym słoiczku co pozwala zużyć kosmetyk do samego końca
Minusy:
-niestety dość wysoka cena

Używam tego produktu od:miesiąca

BDB

BDB daję tej maseczce za:
1) delikatną,niezasychającą konsystencję
2) dobre oczyszczenie twarzy
3) łatwość zmycia jej
4) za to, że nie powoduje żadnego uczulenia
5) efekt, jaki zostawia na buzi po jej użyciu: skóra czystsza, promieniejąca i u s p o k o j o n a
M I N U S - CENA!!! w stosunku do pojemności ale zaznaczam jest przy tym wszystkim dość wydajna

Używam tego produktu od:prawie dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań w trakcie pierwszego

swietna

maseczka ta jest naprawde cudowna. oczyszcza wspaniale a przy tym jest niesamowicie delikatna. wyciaga na wierzch wszystko, co w naszej twarzy siedzi, potem wystarczy zmyc twarz micelem lub tonikiem.

konsystencje maseczka ma dziwna - niby taka zelowa, ale gliniasta, lekka - taka puchowa. nie zastyga na twarzy a raczej sie wchlania. zmywa sie banalnie prosto, nie ma problemu ze zmyciem resztek.

masque doux aromatique ma jedna, ogromna wade :D jest az nazbyt aromatyczna :D zapach mnie po prostu zabija, i ten kwadrans z maska na twarzy jest po prostu straszny [czuje sie jakbym lezala w zielniku jakims :D] ;) ale cierpie, bo dla efektow warto.

generalnie ta maseczka to moje maseczkowe KWC, w duecie z turnaroundem clinique sa nie do pobicia. jedna gwiazdke odejmuje za zapach, ktory dla mnie jest absolutnie tragiczny. kupie ponownie, bo efekty sa wrecz niesamowite, maska korygujaca tolpy mzoe sie schowac :D

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: wciaz pierwszy sloiczek [maseczka jest abrdzo wydajna, mimo iz nakladam gruba warstwe co drugi dzien jej praktycznie nie ubywa :D]

niezła

Przy okazji zakupów dostałam próbki maseczki, która uzywam po peelingu tej samej firmy. Maseczka nie jest zła, ale tez mnie nie zachwyca.
Dośc lejaca sie konsystencja, przyjemny zapach, niezła wydajnośc. Nie zastyga - jak juz zauwazyły poprzedniczki, spora jej częśc sie wchlania. Zmywa sie łatwo. Mam jednak ważenie skóry ściagnietej i musze po niej stosowac krem. Cer jest miła w dotyku...ale jednak wole inne kosmetyki, bez zmywania i bez dodatkowych kremów po...

Używam tego produktu od:paru tygodni
Ilość zużytych opakowań:próbki

swietny zapach

napisalam jakis czas temu recenzje tej maseczce ale widze ze zaginela w akcji :rolleyes: probuje wiec ponownie majac nadzieje ze tym razem nie zniknie :)
maseczka ma niesamowity zapach, mozna sie niezle zrelaksowac po jej nalozeniu samym zapachem, latwo sie naklada i nie zastyga na twarzy co bardzo mi odpowiada bo nie lubie miec zastygnietej skorupy na twarzy ktora w dodatku ciezko zmyc, ladnie rozjasnia, oczyszcza srednio - choc to akurat nie jest mi az tak bardzo potrzebne - wygladza skore, po zmyciu jest ciut scianieta i musze nalozyc krem (zazwyczaj nakladam maseczke kojaco-nawilzajaca avene)
jest bardzo wydajna, polecam

Używam tego produktu od:jakiegos czasu
Ilość zużytych opakowań:probki +1

Jestem bardzo zadowolona

Bardzo dobra, choć zdecydowanie droga maseczka (za tę pojemność). Dla mojej mieszanej, zestresowanej i często niewyspanej cery okazuje się być wspaniałym uzupełnieniem codziennej pielęgnacji.
Maseczka jest dedykowana przez producenta dla wszystkich cer, w ramach tzw. pielęgnacji podstawowej. W efekcie jest pewnego rodzaju kompromisem - ma zaoferować optymalną pomoc przy minimalizacji ewentualnych skutków ubocznych np. oczyszczania i wysuszania każdej cerze - od tłustej do przesuszonej. Dlatego jeśli ktoś oczekuje od niej oczyszczenia takiego jak przy maseczkach z glinki, to niestety, ale rozczaruje się. Podobnie nie jest to maseczka super-nawilżająca.
To co doceniam w tej maseczce to to, że uspokaja moją cerę - zapachem, efektem nawilżenia, zmiękczenia i wygładzenia naskórka i bardzo lekkiego oczyszczenia. Stosuję ją co 3 dni po uprzednim zastosowaniu peelingu enzymatycznego Dermiki i naprawdę widzę efekt jej działania. Być może jej działanie wspomaga stosowanie przeze mnie innych kosmetyków Nuxe. Stosuję jeszcze na dzień - Emulsion Etincelante, a na noc - Creme Etincelante. Wydaje mi się, że produkty świetnie się uzupełniają.
Niemniej polecam maseczkę, choć odejmuję jej gwiazdkę za zbyt wysoką cenę. Maseczka nie grzeszy też wydajnością. Jak zwykle polecam najpierw wycieczkę do apteki i skorzystanie z próbki. Zwłaszcza w przypadku osób, które źle znoszą silne zapachy kosmetyków. Nuxe ma tą przypadłość, że jego produkty pachną bardzo intensywnie. Ja to lubię, ale zdaję sobie sprawę, że nie każdy musi na to dobrze reagować.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Szczypie ale działa

Kupiłam skuszona slicznym słoiczkiem, zapachem i obiecujacym składem mam cerę bardzo wrażliwą i nawet kremy od avene i od LRP mnie szczypią wiec nie byłam zdzwiona ze i ta poszczypała. Nie uczula jakos bardzo ale ciezko powiedziec abym sie czyla zrelaksowna przy jej zastosowaniu :)

Za to dziala fajnie - delikatnie oczyszcza i nawilza - takie idelane polaczenie maseczki kremowej glinkowej.

Ilość zużytych opakowań: 1/2