Lancome, Fatale (Tusz pogrubiający modelujący)

Lancome, Fatale (Tusz pogrubiający modelujący)

Pojemność 6,5 g

Producent obiecuje maksymalne pogrubienie i efekt Femme fatale ... Co różni Fatale od innych produktów: aplikator 3D i formuła Filtex™.
Te 2 elementy pozwalają na superpogrubienie każdej rzęsy za jednym pociągnięciem. Czyli nie ma możliwości wykonania naturalnego makeupu...
Efekt ma być zapierający dech w piersiach!
Aplikator zwiera silikonowe polimery oraz wyjątkowy kształt, co zapewnia idealne rozdzielenie przy fantastycznym pogrubieniu i wyostrzeniu rzęs i otwarciu oka. Dostępna w kolorach:
- 01 noir fatal
- 02 brun sensual
- 03 saphir glamour
- 04 emeraude provocante
- 05 amethyste envoutante

SKLEJACZ!!!

Kupiłam go zachęcona reklamą na str. internetowej Lancome. Zawiodłam się , myślałam że będzie to udoskonalony Hypnose, którego lubię.Bardzo mocno skleja rzęsa, ponieważ za dużo tuszu nabiera się na grzebyki. Rzeczywiście mocno wydłuża , ale co z tego jak zaraz muszę rozczesywać starą szczoteczką od tuszu HR Surrealist (dla mnie to KWC), bo inaczej miałabym jedną rzęsę. Teraz mam go drugi tydzień i tak jakby trochę mniej tuszu się nabiera, ale dla mnie to nie są sexi rzęsy, są zbyt twarde i takie szstuczne. Plus to ładne opakowanie i ładny głęboki kolor ja mam czarny.

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań: