Dove, Beauty Care Shower, Creme Oil Shower Rosewood and Cocoa Butter (Kremowy żel pod prysznic z olejkiem z drzewa różanego i masłem kakaowym)

Creme Oil Shower Rosewood and Cocoa Butter - wyjątkowa pielęgnacja i delikatność w postaci delikatnego, pielęgnującego kremowego żelu pod prysznic. Zawiera naturalne olejki i 1/4 kremu nawilżającego Dove, który aktywnie dba o skórę. Wyjątkowa kombinacja aromatu drzewa różanego i masła kakaowego działa na zmysły.
Żel pielęgnuje skórę i działa na zmysły.

zapach,zapach,zapach

Oj tak. Żel jest baaardzo, bardzo przyjemny w użyciu...Doskonale się pieni, ładnie wygląda,choć nie tp jest przecież najważniejsze:) Najważniejszy bowiem jest zapach. Boski,doskonały,zmysłowy,erotyczny...Jest w nim taka jakaś nuta,pachnie jak skóra po kąpieli i dobrym balsamie,po prostu wariuję na jego punkcie! Jeśli chodzi o nawilżanie to się nie wypowiadam, jestem realistka i od żelu pod prysznic nawilżania nie wymagam...Wielki plus za skład-na drugim miejscu, za wodą,jest olejek z czegoś co brzmi jak roślina...Co prawda SLS jest na trzecim,ale niech tam...Bardzo wydajny...

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1 (bo na przemian z innymi)

Taki sobie, raczej nie polecam

"Kremowy żel z olejkami" - nazwa brzmiała bardzo zachęcająco, więc skusiłam się i postanowiłam wypróbować to "cudo"

Konsystencja rzeczywiście jest kremowa, bardziej przypomina balsam niż żel pod prysznic, co jest(jak dla mnie) wadą, bo ciężko wycisnąć z butelki odpowiednią ilość żelu :mad:
Pieni się on średnio, nie wiem czy jakoś nawilża, ale generalnie moja skóra jest odporna na wysuszanie, więc ciężko powiedzieć coś o dobroczynnym wpływie owych olejków :rolleyes:

A teraz najważniejsze, czyli zapach - hmm...właściwie nie wiem co mi przypomina ten zapach, ale na pewno nie czuję tam nic różanego :confused:
Jest w nim jakaś drażniąca nuta, która sprawiła, że chciałam jak najszybciej pozbyć się tego żelu :mad:

Podsumowując - niestety nie zachwycił mnie :nie: Spodziewałam się czegoś lepszego, tymbardziej, że opinie na KWC były dobre :(
Mnie jednak nie spasował i nie polecam.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: jedno i więcej nie będzie :mad:

Fajniutki

Uwielbiam żele Dove i ten też jest bardzo fajny, oczywiście kremowy, jedwabisty, ładnie pachnie i co podstawowe na pewno nie wysusza skóry. Jestem jednak zdania, że o wiele lepiej sprawdza sie on podczas kąpieli niż pod prysznicem, ale bardzo możliwe, że do niego wrócę, choć ta firma ma jeszcze kilka innych do wypróbowania.

Ilość zużytych opakowań:jedno

Jest OK

Zastanawiałam się na ile ocenić ten żel. Bo o ile jego brata (żel z makadamii) oceniłam na maxa, o tyle tu się zastanawiam.

Żel ten posiada wszystkie zalety produktów dove: jest kremowy, delikatny, nawilża skórę.
Jednak kiedy biorę kąpiel liczę na jakąś przyjemność :D Tu jej nie odczuwam aż tak jak w przypadku żelu z makadamii. Po prostu z zapachem jest coś nie tak...
Ale że przyczepić się mogę tylko o zapachu, dlatego dostaje 4*. Z gustami się nie dyskutuje. Innym może się podobać, ale ja już go nie kupię:)

może być

Jakoś nie mam się do czego przyczepić,ale trochę zawiedziona jestem. Zapach całkiem przyjemny, delikatna konsystencja i trochę gładsza skóra po użyciu. Jednak spodziewałam się, że żel z wysoką ( chyba 10%) zawartością olejków będzie bardziej pielęgnował i nawilżał skórę. W moim przypadku bez balsamu się nie obędzie. Ale poza tym jest Ok. Cena i wydajność również na plus.

Ilość zużytych opakowań:pierwsze

przeciętny

Zużyłam miniaturkę dołączoną do "Urody".
W składzie przed sls-em są jakieś olejki; niby dobrze, ale jaki jest sens pakowania nawilżających olejków razem z silnym detergentem, który tylko niweczy działanie wszelkich nawilżających składników? Tak jest właśnie z tym żelem- początkowe uczucie super nawilżonej wygładzonej i miękkiej skóry ustępuje uczuciu nieprzyjemnego ściągnięcia i szorstkości.
Od zapachu też oczekiwałam nieco więcej- w końcu wiem jak pachną (nawet w postaci syntetycznego aromatu) róża i masło kakaowe, a tu wszystko tłumi ten irytujący zapaszek Dove- silny, chemiczny i drażniący; w wersji spienionej jeszcze bardziej dokuczliwy (bo w balsamch do ciała to nawet go lubię).
Ogólnie to żel jest dość wydajny, dobrze myje; taki mocno przeciętny i z pewnością przereklamowany.

Używam tego produktu od: 1 tydzień
Ilość zużytych opakowań: miniaturka

Moj faworyt

Urzekl mnie jego zapach - jest dosc orginalny i nie smierdzi chemia. Troche sie marze, moglby miec nieco lzesjsza konsystencje i bardziej sie pienic, ale jestem w stanie to zniesc ;)
Co najwazniejsze jest to jeden z nielicznych zeli pod prysznic, ktore nawilzaja moja baaaardzo sucha skore na tyle, ze nie musze sie smarowac kremem po kapieli, co mnie nieslychanie nudzi i denerwuje.

Używam tego produktu od: paru miesiecy

I po co mi to było?

Właśnie-po co??? Zamiast ulubionego żelu kaszmirowego Nivei kupiłam Dove, jakbym zapomniała że nie lubię linii zapachowych Dove, są takie mocne i ostre. Nie lubię tego, że mażą się po ciele zamiast tworzyć miłą pianę, że mają taki silikonowy poślizg. Jedynie lubię je za to, że nawilżają. Choć ten nie robi tego rewelacyjnie. Muszę zużyć ale najpierw zatkam nos klamerką. Naciągane trzy.

Używam tego produktu od:paru dni
Ilość zużytych opakowań

Czy to napewno Dove?? ;)

Jestm w niemałym szoku - pierwszy żel Dove (i wogóle ich produkt) który mnie urzekł (miałam już 3 inne żele, peeling do ciała i balsamy) zapachem i działaniem. Żel pięknie pachnie (czym jestem bardzo zaskoczona, bo zpachy Dove mi nie odpowiadają), również skóra po umyciu jest otulona zmyslowym zapachem. Jest gładka, nie wysuszona, ale tez nie nawilzona.Używam tego produktu od: 5 dni

EDYCJA: użyłam miniaturkę i pełnowymiarowe opakowanie. Nawet pod koniec byłam nadal zadowolona i zapach mi sie nie znudził., ale raczej nie kupie ponownie - jest spory wybór żeli, a wierna jestem tylko Shea Palmolive i zelom NIvea ;)

Cuuudo :-) !!

Wprost uwielbiam serie kremowych żelów pod prysznic z olejkami!! Kocham je;-) wdg mnie mają came zalety:
-zniewalający zapach
-nawilżenie, po uzyciu skora jest asamitna
-wydajny
-śliczne opakowanie
-znośna cena

Polecam!!

Ilość zużytych opakowań: sporo

jest ok :)

Cóż mogę powiedzieć...po prostu dobry żel pod prysznic :) +ładnie się pieni
+przyjemnie,kobieco pachnie
+nie wysusza, czyli działanie olejków jest odczuwalne
+fajne opakowanie
+miła, kremowa konsystencja
+dośc wydajny
...i chyba tyle, nie ma się co rozwodzić ;)

Używam tego produktu od:miesiąca, może więcej
Ilość zużytych opakowań:zaczynam drugie

Warto

Po prostu bardzo dobry kosmetyk. Świetnie nawilża i natłuszcza skórę. Aksamitny w dotyku, ładnie pachnący, wydajny, dobrze się pieni. Jego uzywanie to czysta:):):) przyjemność;P