Rimmel, Lasting Finish (Compact Pressed Powder)

Rimmel, Lasting Finish (Compact Pressed Powder)

Zapewnia idealne wykończenie makijażu przez 8 godzin. Doskonale matuje cerę nadając jej naturalny wygląd. Kontroluje wydzielanie sebum zachowując optymalne nawilżenie skóry. Testowany dermatologicznie.

Cena: 29 zł / 12 g

Poprawny, za taką cenę ok.

Puder całkiem ok. Jak za taką cenę. Szukałam kompaktu Stay Matte, neistety niedostępnego w Polsce, więc z uwagi na duże lusterko, i z myślą, ze może te pudry okażą się podobne kupiłam Lasting Finish. Nie jest bardzo zły, nie jest bardzo dobry. Jest się do czego przyczepić, ale za drugiej strony za taką cenę całkiem w porzadku.

Na plus:
+ duże lusterko
+ przyjemny mat, tak jak już ktoś tutaj wspominał, buzia nawet jak zacznie się świeci to nie świeci się jakby smalcem posmarować, ale tak łagodnie
+ cena :)

Na minus niestety:
- opakowanie (bardzo "kruche", zanim skończę puder rozpada się albo łamie (a mam 3 puder już)
- trochę wysusza i podkreśla skórki a na dodatek jest trochę zbyt widoczny na buzi
- raczej krótko matuje
- i jest baaaardzo mało wydajny

Czy kupię następny nie wiem, chyba poszukam jednak czegoś lepszego.

Ilość zużytych opakowań: trzecie opakowanie w trakcie

maska na twarzy

Ostatnimi czasy moja cera zaczęła mi wariować a odkąd stosuję filtry mój makijaż wymaga poprawek i zmatowienia w ciągu dnia. Do tego właśnie celu postanowiłam rozejrzeć się za pudrem w kamieniu. Szczerze mówiąc nie mam doświadczenia w tego typu kosmetykach , bo nigdy nie byłam fanką poprawek makijażu w ciągu dnia , gdyż zwyczajnie ich nie potrzebowałam. I tak jako niedoświadczone w dziedzinie pudrów matujących w kamieniu dziewczę udałam się do pierwszego , pobliskiego Rossmanna. Wybór padł na Rimmel; skuszona poręczną puderniczką, dość dużym lusterkiem w środku i przyjazną ceną po chwili miałam go już w koszyku.
Niestety puder nie spełnił moich oczekiwań. Słabo matuje, zawiasik od puderniczki szybko się popsuł. A co najgorsze puder robi na twarzy straszną tapetę. Kiedy poprawiam makijaż w ciągu dnia i matowię nim strefę T uzyskuję piękny efekt maski. Widać go na twarzy. Na szczęście już się kończy, tu akurat jego mała wydajność jest na plus ;)

Używam tego produktu od: poł roku
Ilość zużytych opakowań: kończę 1

nie..

Myslałam ,że bedzie lepszy..ogólnie taki "może byc"..ale do dskonałości bardzo wiele mu brakuje.

+za opakowanie z lusterkiem..jednak mi sie szybko uszkodziło :(
+za fajne kolory
+wydajnosc..

-krótko działa

Taki średni kosmetyk.

Używam tego produktu od:rok

całkiem przyzwoity

Kupiłam go ze względu na ładne pudełeczko z lusterkiem, no i aby zamatowić buzie latem. Musze stwierdzić, że spisuje sie bardzo dobrze - nakłada sie go w sam raz, po chwili stapia sie ze skórą i praktycznie nie widac pudru tylko matowe wykończenie. Trzyma kilka godzin po nałożeniu, nie wysusza mimo tego, że mam cerę dość mieszaną i często lubi mi reagować właśnie przesuszeniem na podkłady czy pudry prasowane. Przed nim używałam Max Factora Creme Puff i nie byłam z niego tak zadowolona jak z tego. Jedyna wada, to jego jakaś takaś mała wydajność, bo ubywa mi go w tempie ekspresowym :) Plus to także fajne jasne kolorki. Polecam zdecydowanie :)

Czy ja wiem...

Puder transparentny widoczny na twarzy - paradoks??? niestety ten właśnie taki jest. Wydaje mi sie ze to przez gąbkę, która nakłada za dużo pudru. O wiele lepsza wersja tej gąbeczki to wersja zafoliowana - po usunięciu warstwy ochronnej gąbka jest do kitu. Sam puder jak puder - bez rewelacji. Trochę wysusza, ale to norma... najgorsze, ze po jego użyciu wszystkie suche skórki są dodatkowo wyeksponowane. Ten puder to po prostu średniak!!

Używam tego produktu od:1,5 roku

yes

mam cerę mieszaną, baaardzo świecącą się na czole i nosie. w kosmetyku tym cenię, że jest -tzn. nie zamienia się na twarzy w niewidoczny pył, który wnika w skórę po kwadransie. ma konsystencję nieśliską, trochę tępą, ale dla mnie to duży plus. matuje średnio-ale o wiele lepiej niż wiekszość pudrów. w zasadzie chyba najlepiej ze wszystkich jakie miałam ( czyli jakieś 2-3 godz, a to dużo). i co wazne, błysk, który pojawia się na twarzy po zastosowaniu tego pudru jest zupełnie inny: zmatowiony, jakby skóra lekko błyszczała, a nie świeciła się niczym żarówa ;). cudów ni ma niestety.... pudełko duże, ładne, świetnie się zamyka, solidne. lusterko ujdzie, czasem brakuje mi jeszcze z 2 cm kwadratowych powierzchni. bardzo dobra gąbka, choć sprawia wrażenie (i z wyglądu i z użycia) tandetnego puszka, to jednak jest bardzo dobra i funkcjonalna. mam kolor 001, i faktycznie jest bez koloru (o ile wezmie się jego rozsądną ilość, inaczej efekt mąki gwarantowany). i co ważne! kryje..no nie jak dermacol (na szczeście), ale to bardzo przydatna cecha podczas szybkich poprawek w ciągu dnia. polecam, cena zaniżona w stosunku do jakośći :DUżywam tego produktu od:1 m-ca
Ilość zużytych opakowań: 1/3 op

dodano:1.09.06: ojojoj.......dddduuuużżżyyyy minus!!! pudełko, które tak zachwalałm niestety popsuło się. samo z siebie (przysięgam, ze nie dokłądałam do tego ręki;) ). ułamała się część zamknięcia.... niestety odejmuję gwiadkę, bo takie rzeczy to tylko w erze, a nie w kosmetykacj miłe panie :)