Oriflame, Visions, Eye Brights (Rozświetlające kredki do powiek)

Oriflame, Visions, Eye Brights (Rozświetlające kredki do powiek)

Pojemność 1,8 g

Piękne oczy w mgnieniu oka! Wyraziste, wibrujące kolory podkreślają blask tęczówek. Kredki można stosować jako samodzielne cienie na czyste powieki lub łączyć z innymi cieniami prasowanymi. Występują w czterech kolorach : Pink Prodigy, Upbeat Blue, White Light, Green Gleam.

raczej podziękuję

jest tak samo wg mnie beznadziejna jak te kredki które w avonie sprzedają... zaraz po pomalowaniu zbiera się w załamaniach powieki i żadna baza pod cienie juej nie pomoże... mało tego że się zboera w tych kącikach to znika z oka... jest wg mnie nie zdatna do użytku ..
jedyna zaleta to boskie kolory... mam wersję różową kolorek cudny!!! ale co z tego jeśli nie praktyczny:(

Używam tego produktu od:kilu miesięcy
Ilość zużytych opakowań:nie jedno nawet

o nie...

jak słysze rozświetlająca kredka do powiek oriflame to mi niedobrze. Mam różowy i to jest takie tandetne... że hoho. Jest za miękka jak dla mnie. Wygląda fuuuu i niedługo jak się zdenerwuje to wyląduje pod pralką. aha i jeśli chodzi o cene to w cenie regularnej kosztuje 16,9 (jakbym tyle dała za taki badziew to bym się chyba załamała) więc wkradł się jakiś chochlik w wasze dane :)

ale ktoś tu napisał że trzeba miec wprawe zeby jej używac... może się jeszcze do niej przekonam. zobaczymy

la badziew

zastanawiam sie jak to dziadostwo spożytkować...mam 2 kolory - biały i różowy, jak bialy jeszcze sie nada na luk brwiowy to różowy nie nadaje sie kompletnie do niczego... w katalogu makijaze byly swietne, niestety chyba grafika poniosla fantazja i przesadzil z intensywnościa koloru w photoshopie...jeszcze zaden cien nie rolowal sie w taki sposób i nie był tak tłusty. chlopak jak zobaczyl go nawet na łuku brwiowym zapytal co mi sie tak skóra łuszczy...chyba to wszystko na ten temat....

Używam tego produktu od: dawna i końca nie widac...
Ilość zużytych opakowań: 2 posiadam, stopień ich zuzycia jest znikomy

Ładne kolory

Mam dwa odcienie: różowy i biały. Z białego jestem bardziej zadowolona, aczkolwiek kredki okropnie zbierają się w załamaniach powiek :/ Nakłam w tych miejscach mniej tej kredki, ale i tak skubane mi się zbierają ;) Nie ma rady, po prostu po jakimś czasie rozcieram sobie tą zebraną kredkę i jest wszystko w porządku przez jakiś czas :) Ładnie rozświetla oko i podobają mi się ich kolory. Największy minus to właśnie to zbieranie się w zagłębieniach powiek.

Ilość zużytych opakowań: używam dwóch kolorów

ładnie wyglądają w kosmetyczce

Cieszyłam się jak dziecko na nie, bo jestem typową sroką :D niestety, zawiodłam się. Kolor bardzo słaby, w dodatku osadza się w załamaniu powieki wyjątkowo, co uniemożliwia mi nałożenie większej ilości. W dodatku kupiłam 2 kolory- różowy i zielony. Obecnie znajdują zastosowanie głównie jako rozświetlenie makijażu oka, a kupiłam je z zamiarem noszenia solo i być może to,że pokrzyżowały mi plany jest też jednym z powodów mojej złości na nie ;)

Używam tego produktu od:troche je już mam i rzadko kiedy używam
Ilość zużytych opakowań:

Kiepska

Myślałam,że będzie lepsza.W katalogu wyglądała cudownie.Oczywiście-wiedziałam,że na moim oku nie będzie wglądała tak fantastycznie,ale miałam nadzieję,że chociaż ładnie.Można jej używać przy wewnętrznych kącikach oczu,aby uzyskać efekt rozświetlenia.Nic poza tym.

Używam tego produktu od:miesiąca

tak na 3,5

Oj,nie jest taka zła.Mam ten kolorek niebieskawo-fioletowy,bardzo ładnie opalizujący,lecz używam go tylko czasem i tylko do namalowania kreski :-) Nie maluję nim całej powieki,bo po pierwsze,paskudztwo sie roluje w załamaniu, a po drugie wyglądałoby to dosyć tandetnie taki błysk do kwadratu...Jesli przypudruję najpierw powiekę i namaluję dopiero potem kreskę,wówczas cień grzecznie siedzi sobie na miejscu i nie "rozpełza się".Rzeczywiście podkreśla ładnie tęczówkę i chyba za to tę kredkę całkiem lubię...Cena tylko trochę nieadekwatna do jakości ...

Używam tego produktu od:z miesiac temu zakupiona
Ilość zużytych opakowań:pare razy 1

nie wiem co o tym sądzić.

też mam niebiesi i biały. Na oku widać jaąś tam różnicę,ale niespecjalnie. Niestety zieje się z nim to czego najbardziej się obawiałam-zbira mi się w zagięciach powiek [mam bardzo duże oczy i z większościa niesypkich cieni sie tak robi] i cały czas muszę go rozcierać. Jak nałożę grubszą warstwę [dla mocniejszego koloru jest jeszcze gorzej]. Na plus-wygodne, daje fajny efekt przy rubej kresce, biały świetnie nadaje się do nałożenia pod łukiem brwiowym.Używam tego produktu od:.
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2 pierwszych

bardziej kredka niz cien

efekt z katalogu nie do uzyskania (chyba, ze sie bedzie tarlo oko kilkakrotnie).. mam dwa odcienie- niebieski i bialy- praktycznie sie od siebie nie roznia, deliktanie poblyskiem.. jako cien kiepski, ale do obrysowania oka- daje fajny efekt..Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie zuzywania dwoch opakowan (rozne kolory)

odejmuje gwiazdke, bo w porownaniu do innych ocen, ktore wystawilam ten zasluguje na mniej.. nie podoba mi sie to, ze strasznie zmiekly i teraz juz oka nie da rady nia obrysowac- jedynie jako rozswietloacz do luku brwiowego sie nada..

Rozczarowanie..

Kupiłam sobię tą kredke odcień Up beat blue
Myślałam , ze kolorek będzie niebieskawo-fioletowy , a tu lila..
Słabo widać , że jest on na oku
i jak się kredkę tą nakłada ,to tak się dziwnie rozciera i zostają paproszki :(

przykre rozczarowanie

cóz chyba zbyt wilele sie spodziewałam po tych kredkach jedyną ich zaletą jest ładny kolor i chyba tylko dlatego 2 gwiazdki. Bardzo ciężko sie je nakłada, bardzo brzydko zbierają sie w załamaniach, efekt ze zdięć w katalogu nie do uzyskania :(.

Używam tego produktu od:1 msc

Kurcze no....

Były by super gdyby nie to, że sie zbierają w załamaniu powieki !! ;( Nakłada sie je nawet dobrze...ale czy czasami nie wycofali ich z produkcji,bo dawno nie widziałam ich w katalagu oriflame ;)

Używam tego produktu od:kilka razy użyłam