Oriflame, Visions, Lip Love Lipstick

Oriflame, Visions, Lip Love Lipstick

Pomadki kuszą słodkimi kolorami: od delikatnego różu po tajemniczy odcień liliowy. Witaminy A i E oraz aloes nadają im gładki i miękki wygląd. Występują w 10-ciu kolorach.

a mi się nie podoba!!

co prawda cena jest bardzo niska, ale po co wydawac nawet te 6 zł jak efekt jest taki, żez domu nie można wyjść?
ja mam kolor George, bo w katalogu wyglada fajnie, ale rozprowadza się nie równo i wygląda bardzo tandetnie na ustach.
poza tym szybko się zjada i ma sztuczny zapach.
ma też bardzo kiepskie opakowanie, bo zatyczka bardzo szybko pęka, taki sobie słaby plasticzek.
nie znalazłam plusów więc nie polecam.
do nawilżania są lepsze pomadki, bo moim zdaniem lepiej wyglądają nawilżone ładnie błyszczące usta choćby po maści z witaminą A a nie takie nierówno pomalowane lekko nawilżone usta. mnie półśrodki nie satysfakcjonują

Używam tego produktu od:ho ho
Ilość zużytych opakowań:nie mogę zużyc pierwszego, użyłam raz i więcej nie. może ktoś chce?

jak balsam.. :)

tą pomadkę można równie dobrze traktować jak kolorowy balsam do ust. Jestem zachwycona właściwościami pielęgnacyjnymi tej pomadki. Odżywia i nawilża usta lepiej niż nie jeden balsam! W ogóle nie równa się ze starymi szminkami Visions, które masakrycznie wysuszały.
Mam kolor Brad i Matt. Kolory nie są kryjące, pozostawiają na ustach perłowy ocień. Niestety kolory nie wyglądają tak jak w katalogu, nieco się różnią. O ile Brad jest tylko perłowy, to Mattowi bardziej do różu niż brązu. Ale i tak jestem zadowolona. Pomadki mają kremową konsystencję i przyjemnie się rozprowadzają. Opakowanie trochę pęka w niektórych miejscach z czasem.

Niepozorna, ale naprawdę dobra

Mam tę pomadkę w kolorze George. Podoba mi się w niej to, że gdy chcę, by kolor był intensywniejszy, nakładać ją mogę bez żadnych dodatkowych balsamów i wtedy kolor jest intensywny. Gdy chcę, by był delikatny, wcześnie smaruję usta balsamem i jest delikatny. Szminka według mnie nie nawilża, ale przede wszystkim nie wysusza i nie podkreśla nierówności na ustach. Nie zbiera sie też w załamianiach skórnych, jest kremowa. Schodzi w dość szybkim tempie, ale przynajmniej równomiernie. Opakowanie może jest niezbyt ładne, dość szybko pęka, ale mimo to lubię efekt, jaki daje ta pomadka. Jest bardzo tania, ładnie pachnie i są do wyboru ciekawe kolory, więc pewnie jeszcze ją kupię.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

Nawilżająca

Mam szminkę w kolorze George taki ciemny róż podchodzący pod czerwień. Jest bardzo wygodna do nałożenia i nie skleja ust, tylko bardzo dobrze je nawilża. Ładnie, lecz delikatnie błyszczy się na ustach. Jej efekt mógłby być trochę trwalszy dlatego zabieram jedną * Używam tego produktu od:2 msc

Rewelacja dla mnie prawdziwa

Mam odcień Leo. Niespecjalnie to mój faworyt jako meżczyzna, wolę Justina, jednak kolorek ten najbardziej mi odpowiadał. I na ustach wyglada rewelacyjnie. Jestem bardzo zadowolona z jakosci, trwałości, zapachu, smaku, konsystencji no i wogóle ze wszystkiego co moze takiej pomadki dotyczyć. Jedyne co mi niezbyt odpowiada to opakowanie, które jak na moje wymagania jest zbyt plastikowe i nie oddaje jakosci szminki która kryje się w srodku. Dlatego 1* mniej. Ale poza tym wszystko mi odpowiada, a cena jest tak śmieszna ze aż odstrasza, że w środku kryje sie jakis tani badziew. A tu taka niespodzianka !!!
Polecam.

Używam tego produktu od:kilku tygodni

Rewelacja!

Kiedy zamawiałam ją u kuzynki nie nastawiałam się na coś genialnego. A ta pomadka taka jest! Używam koloru Brad, jest taki delikatny i wygląda super. Usta po niej są mięciutkie, dobrze nawilżone. Mój faworyt :)

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Końcówka 1

Ci wspaniali mężczyźni...

Nastolatką dawno być już przestałam, ale skusiłam się na próbę na jedną z tych szminek, ponieważ spodobały mi się ich delikatne odcienie. Swój romans zaczęłam z Justinem ;) ale przyznaję, że od samego początku chodził za mną i chodzi dalej Brad :D Pewnie to przez moją młodzieńczą miłość :rolleyes: do Pitta :D Choć z drugiej strony kolorek też mi się podoba - taki delikatny beżyk... Ale wracając do Justina - szmineczka ma delikatny, różowy, trochę cukierkowy kolorek. Nie błyszczy się, ale nie jest też matowa - na ustach wygląda jak delikatny koloryzujący balsam. Nie wysusza ust, nawet jakby je pielęgnowała. Co prawda na spierzchnięcia nie pomoże, bo to jednak nie balsam, ale na zadbanych ustach prezentuje się naprawdę dobrze, nie dając złudnego efektu spękanych ust (nie cierpię tego i dlatego większość szminek mi nie pasuje). Pachnie przyjemnie, z lekka owocowo.
A czy kupię kolejną sama nie wiem :confused: To zależy od tego czy dam się skusić Bradowi czy nie :D

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej

miłe zaskoczenie

właściwie jedyny minusik to ciut za srebrzysty (choć delikatny) połysk- ale to już mój wybór. Mam kolor BRAD. Najbardziej jestem zadowolona z pielęgnacyjnych właściwości pomadki- wspaniale nawilża i też natłuszcza usta. Jest trwała i nadaje ustom prawdziwie satynowy efekt, jakiego jeszcze nie doświadczyłam (ale pomadki to nie moja dziedzina ;)) Nie spodziewałam się tak dobrego produktu po serii Visions :) Nie wiem, czy jeszcze kupię-trzeba się dokładniej kolorkom poprzyglądać ;)

Używam tego produktu od: pojawienia się w katalogu
Ilość zużytych opakowań: 1 cm sztyftu

Nieźle nieźle :)

Mam dwa odcienie tej pomadki: "Orlando" i "Justin".
Na początku odejmuje jedną gwiazdkę za to, ze odcień wcale nie przypomina tego przedstawionego na zdjęciu w katalogu. Dopiero po kilkiakrotnym posmarowaniu warg, robi się intensywniejszy. Pomadka nie wysusza warg, wygląda na nich możliwie ładnie, choć nie nadaje się na żadną specjalną okazje, bardziej do szkoły. Pachnie niebrzydko. W efekcie tego cztery, należne gwiazdki :) .

Używam tego produktu od: dwóch miechów
Ilość zużytych opakowań: 2, jeszcze nie zużyłam

Za tą cenę warto

Nie mogę się nadziwić pomadka za 5,90, a tak dobrze nawilża. Kupiłam już dwie i czuję, że wkrótce kupie kilka następnych. Kolorki są ładnie połyskujące, nie ma obaw, że będą za ciemne, bo w gruncie rzeczy są jaśniejsze.
Za tą cenę ta pomadka jest genialna, dużo lepsza od drogich i firmowych marek.

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:2 zakupione

Nie warta nawet 10 zł

Miałam jakiś czas temu tą szminkę, nieprzyjemnie pachniała i źle rozprowadzała się na ustach. Nie polecam nikomu, nia warta nawet tak niewielkiej kwoty.

Ilość zużytych opakowań:1 zaczęłam ale wkrótce poszła do kosza

nowa lepsza wersja

Wlasciwie ja tej pomadki nie mam, a moja mama. Ale moge smialo ocenic, bo uzywalam. :P Zdecydowanie lepsza, niz stara wersja, wrecz jej przeciwienstwo: miekksza, ladnie pachnaca (jezyny?), nawilzajaca,, czesciowo transparentna, dajaca delikatny polysk. Bardzo podoba mi sie nowa gama kolorystyczna. Cena 5,9-7,9 zl w promocji, wiec bardzo tak tak.