Bourjois, Effet 3D Cocktail

Bourjois, Effet 3D Cocktail

Pojemność 6,5 ml

Les Cocktail d`Effet 3D - lśniący błyszczyk, który nadaje ustom kolor soczysty jak syrop. Ma konsystencję żelu, nie klei się. Pomalowane nim wargi wyglądają jak zwilżone wodą i sprawiają wrażenie pełniejszych.
Kolory:
Rose bahamas 25
Cassis tropical 26
Rouge sunset 27

mam ale mieć nie muszę...

Uwielbiam błyszczyki więc musiałam koniecznie przetestować tą nowość Bourjois. Mam kolor czerwony (nr 27) który daje ustom odrobinę koloru ale nie czerwonego lecz delikatnie je przyciemnia-tak, że wyglądają naturalnie i wyraźnie. Faktycznie wyglądają na zwilżone ale chyba każdy błyszczyk to potrafi po aplikacji, sztuką jest ten efekt utrzymać dłużej. Niestety mi ten błyszczyk dość szybko się zjada i muszę nakładać ponownie. Smaku nie ma, zapach bardzo przyjemny. Pędzelek do aplikacji jest świetny, pozwala precyzyjnie nałożyć kosmetyk. Czy powiększa usta-hmm, raczej uwypukla:-) Efekt jest całkiem ładny. Nie klei się. Poręczne opakowanie, błyszczyk jest dość wydajny. Jednak można kupić podobne o wiele taniej...ale może skuszę się na inne kolorki:-)

Po 3 miesiącach-wściekłam się bo opakowanie jest po prostu okropne-od noszenia w torebce zdrapały się napisy, samo opakowanie zrobiło się bardzo nieestetyczne-aż wstyd wyjąć z torebki....odejmuję za to *