Helena Rubinstein, Surrealist Mascara (Tusz wydłużający)

Helena Rubinstein, Surrealist Mascara (Tusz wydłużający)

Pojemność 6,5 ml

Wydłużajacy tusz do rzęs, wzbogacony w naturalne (celuloza) i syntetyczne (long styling) polimery, dające spektakularny efekt. Rzęsy są wydłużone, podkręcone i idealnie rozdzielone.

Cena: 26 Euro / 6,5 ml

naturalny efekt

fajny tusz dzienny. daje bardzo naturalny efekt długaśnych rzęs. ani trochę nie pogrubia - tylko wydłuża. teoretycznie można nałożyć kilka warstw i wtedy uzyskać efekt wieczorowy, ale mi nigdy to nie wychodziło. u mnie, jak wszystkie tusze poza Kanebo, się rozmazywał.
podobnie jak inne tusze HR szybko wysechł. opakowanie i szczoteczka ok.

Używam tego produktu od: zużyłam i więcej nie kupię

Moze byc ale znam lepsze

Pierwszy raz uzywam mascary marki premium i musze powiedziec ze troche sie zawiodlam, mascara jakosciowo dobra, nie kruszy sie, ladnie rozczesuje rzesy, wyglada naturalnie ale efektu wydluzenia to ja raczej nie zauwazylam Ciesze sie ze kupilam ja na Truskawce za 70 zeta bo jakbym miala dac 130 (patrz Sephora) to moje niezadowolenie byloby wieksze. Wroce na pewno do mascar ze sredniej polki (Loreal, Astor) bo so rownie dobre za mniejsza cene :) Plus za opakowanie - ale opakowanie to nie wszystko :)

Używam tego produktu od: 3 tyg

ładny efekt

Przyznam szczerze - kupiłam zestaw...dla dołaczonej miniaturki korektora, która chciałam podarowac bratowej ;) Co do samej mascary - przeczytałąm recenzje, ale i tak byłam pełna obaw. Jedynym kupionym przeze mnie tuszem rubinstein była lash queen, która mi w ogóle nie podpasowała ( miniatura na szczęście).
Opakowanie - bardzo eleganckie, brawa za design. Do gestej szczoteczki musiałam sie przyzwyczaic, bo ostatnio "jechałam" głównie na gumowych i na grzebykach. W pierwszej chwili tusz wydał mi sie suchawy i słabo podkreslajacy, ale to juz kwestia ilosci warstw ;) Na pewno nie mozna nabrac go za duzo - nie tworzy grudek, nie skleja rzes, powoli zamieniając je w imponujące firany. Mam rzęsy długie i podwiniete, natomiast wymagające pogrubienia - bałam sie, ze jako tusz wydluzający -bedzie przypominał definicils. Na szczęscie sie pomyliłam - pogrubia bez sklejania, wydłuża, ładnie rozczesuje, lekko podwija. Po starannym wytuszowaniu ( które zabiera trochę czasu) - mamy efekt teatralny, czyli mozemy pomachac firankami ;) Oczywiscie mozna zrobic bardziej naturalny look, ale mnie zawsze kusi jeszcze jedna warstwa...i jedno machniecie...i...:D

Używam tego produktu od:2 tygodni

Rewelacja!

Tusz mnie zachwycił. Przede wszystkim niesamowicie rozdziela rzęsy i wydłuża je, lekko pogrubia. Malowane od nasady, są lekkie, wyraziste, nie ma efektu teatralnego obciążenia a oko jest super podkreślone. Ma piękny kolor czerni, nie obsypuje sie jest trwały. Łatwo się go zmywa. Naprawdę szczerze polecam!Używam tego produktu od: 1 mc (codziennie)

świetny tusz, polecam

Bardzo ładnie wydłuża rzęsy, nie skleja ich. Mam dosyć marne rzęsy, jednak ten tusz pięknie je wydłużył i rozdzielił. Na wielkie wyjścia nakładam go dwa razy, wtedy daje efekt sztucznych rzęs. Testowałam wiele maskar jednak ta bije wszystkie na głowę. Zdecydowanie warta swojej ceny.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

dobry

Pięknie wydłuża (u mnie o jakies 2 -3 mm), cudownie sie rozczesuje, ma piekna czern, jest mega trwały ...a uczulona jestem na tym punkcie - soczewki; z łatwością sie go zmywa, ma przepiekne opakowanie....:) 4 gwiazdki za to, że czasami, jak przesadzi się z warstwami mozna sobie zrobic "paralityczne końcówki" rzęs...ot co ;)...ale ten efekt prawdopodobnie wynika z chęci przedobrzenia efektu wydłużania :). U mnie nawet trochę pogrubia rzęsy :) Jestem zadowolona!

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

jeden z ulubionych

Jestem zaskoczona tak nieprzychylnymi recenzjami :( czytam i nie wierze ??? ze "ten tusz nic nie robi z rzesami" ; "nie wydłuza , nie rozdziela" "nie podkreca"?? normalnie nie wierze!
Ja uzywam na zmiane z Lancomami i innymi Heleny i Diora! i musze przyznac ze ten tusz to bardzo porzadna maskara! i teraz sobie mysle ... albo ja mam zaje... rzesy, które wygladaja pieknie nawet umalowane tuszem za 10 z ł albo Wy dziewczyny nie umiecie sie z nim obyć :), badz macie stare przeterminowane egzemplarze! Bo Surrealist przepieknie wyciaga, wydłuza -rzesy mam jak firanki, rozdziela, pogrubia, zageszcza ,a kolezanki ze studiow ciagle sie zachwycaja :"jakie ty masz piekne firany...":) nie zauwazyłam zadnych grudek, nie sypie sie , nie zrobił mi podbitych oczu ,nie dostałam uczulenia, wysycha w normie, (aha pamiietajcie ,ze jest to generalnie tusz wydłuzajacy ,wiec nie piszcie ze Wam rzes nie podkrecił)
polecam Surrealist z czystym sumieniem!

Używam tego produktu od:długo
Ilość zużytych opakowań:ok 3

Lepszy od Lash Queen, jednak też nie super. Efekt poprawny:
wydłużenie, pogrubienie (mimo, że podobno nie jest pogrubiający), dosyć trwały, eleganckie opakowanie.
Minusy:
denerwująca, niesymetryczna szczoteczka utrudniająca malowanie
suchawe rzęsy
efekt zbyt mało spektakularny, czegoś tu brakuje

Teraz po dwóch tuszach HR wiem już, że to nie są tusze dla mnie. Nie lubię swoich rzęs w stylu HR. Nie czuję się po prostu komfortowo.

Używam tego produktu od: 2 mies

1+ / 2-

Bardzo słaba maskara. Nie koloryzuje całych rzęs, tworzy straszne grudki, jest nietrwała i kruszy się.

Dwie gwiazdki za najpiękniejsze opakowanie tuszu do rzęs jakie kiedykolwiek widziałam oraz za to, ze ładnie podkręca.

Nie!!!!! polecam. Dużo pieniędzy za ładne opakowanie i niepożyteczną maź wewnątrz.

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:trochę pierwszego

żadna rewelacja:(

Tusz taki sobie. Co do wydłużenia? Napewno nie po pierwszym nalozeniu ( chociaż moje naturalne rzęsy są długie), zbyt wodnista konsystencja, rzęsy trzeba malować z zamknietym okiem zeby nie znależć ich odbicia na powiece. Ogólnie nie polecam. Telescopic jednak dalej na pierwszej pozycji:) Cena zupelnie nieadekatna do produktów tej marki

Używam tego produktu od:2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno odłozone na półkę

dla mnie super

Dla mnie ten tusz jest super!!!
Wydluza i pogrubia rzesy.Do tego je podkreca,wiec zalotki juz nie trzeba uzywac.
Dodatkowym plusem jest to,ze jako jedyny tusz jaki mialam(a bylo ich naprawde sporo) nie powoduje kruszenia nawet po 15-16 godzinach.
Nie jest to tusz wodoodporny ,ale wytrzymal atak placzu na lotnisku,absolutnie sie nie rozmazal.
Dla mnie to tusz idealny.

Używam tego produktu od:2mcy

drogi bubel

Nigdy więcej !! Beznadziejny tusz za ciężko zarobione pieniądze. Sory, ale on tak naprwedę nie robi nic z rzęsami- ok, dodaje im koloru. Ani wydłużenia, ani rozdzielenia, ani podwinięcia, że o pogrubieniu nie wspomnę, ale Surrealist tego nie obiecuje. Najgorszy tusz jaki ostatnio miałam. NIGDY WIĘCEJ !! Ta gwiazdka to chyba jedynie za eleganckie opakowanie.