Nivea, Hair Care, Brilliant Blonde, Odżywka z filtrem UV `Olśniewający blond`

Nivea, Hair Care, Brilliant Blonde, Odżywka z filtrem UV `Olśniewający blond`

Odżywka Olśniewający Blond z filtrem UV to idealne połączenie naturalnych ekstraktów z odkryciami zaawansowanej technologii. Wzbogacona cennym wyciągiem z ziaren pszenicy i delikatnym ekstraktem ze słonecznika przedłuża kuszący blask i świeżość koloru blond. Ułatwia rozczesywanie nie obciążając włosów. Dzięki filtrowi UV i przeciwutleniaczowi zapewnia ochronę przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych i przedłuża świetlisty blask włosów blond.

Skład: Aqua, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Bis-Digliceryl Polyacyladipate-2, Cetrimonium Chloride, Behentrimonium Chloride, Benzophenone-4, Panthenol, Triticum Vulgare, Helianthus Annuus, Oryzanol, Hydroxypropyl Methylcellulose, Sodium Citrate, Methylparaben, Propylparaben, Parfum, CI 13015, CI 15985, CI 47005. (19.09.2007)

Cena: ok. 2,50EUR / 200ml

dobrze wygładza

odżywka bardzo dobra, włosy po jej użyciu sa delikatne, wygładzone i wydaje mi sie ,ze maja wiekszy balsk, porównujac produkty z tej samej półki cenowej jest dla mnie najlepsza.polecam

Używam tego produktu od:3miesiecy
Ilość zużytych opakowań: zaczynam 2

delikatna

Bardzo delikatna odżywka, włosy są po niej miękkie, nawilżone (choć dla przesuszonych włosów będzie raczej niewystarczająca), nie puszą się. Nie obciąża i ładnie pachnie. Refleksów jak we wszystkich tego typu produktach oczywiście brak.
Solidny produkt, polecam.

Używam tego produktu od:miesiąca

solidna

Bardzo fajna odzywka, choc nie rewelacja, ma ładny zapach i konsystencję, bardzo fajne opakowanie.Włoski są po niej miękkie i gładsze, nie zauwazyłam wpływu na kolor ( ale po innych tego typu odzywkach do blond włosów tez nie), nie przyspiesza przetłuszzcania sie włosów.Zdecydownie lepiej spisuje się wraz z szamponem, choć oczywiście jako produkt drogeryjny nie równa się odżywką profesjonalnym. Oceniam w skali produktów drogeryjnych.Używam tego produktu od:dwóch tygodni

Lubię,choć jest taka zwyczajna

Jest całkiem przyzwoita,bardzo ładnie pachnie,ułatwia rozczesywanie włosów,nawilża włosy,dosyć wydajna.Nie zauważyłam żadnych refleksów na włosach,ale tego to się akurat nie spodziewałam aż tak.Jest delikatna i dla włosów i dla skóry głowy a na tym najbardziej mi zależy.Używam tego produktu od:pierwsze
Ilość zużytych opakowań: