Oriflame, Visions, Bootylicious Lip Gloss (Błyszczyk do ust)

Oriflame, Visions, Bootylicious Lip Gloss (Błyszczyk do ust)

Dodaj życiu pikantnego smaczku! Apetyczne lśniace usta kuszą delikatnym kolorem i intensywnym blaskiem. Wystarczy musnąć usta i możesz ruszać na podbój świata.
Błyszczyk sprawia, że usta stają się pełniejsze, bardziej zmysłowe i kuszące. 5 lśniacych kolorow: Virgin-przezroczysty, First Date- różowy , oops!- brązowo-pomarańczowy, Oh baby- czerwony, Bootie call-ciemnoczerwony.

Super..za taka cene!

Mam kolorek first date- jest bardzo fajny:D
W sam do jasnej karnacji, blondynek:) a pozatym opakowanie jest bardzo fajne, zapach taki słodziutki, a usta wygladaja na wieksze. Polecam!Używam tego produktu od:2 MIESIECY

Jeden z lepszych

Dostałam na gwiazdkę w prezencie ten błyszczyk.Mam odcień Oops!- brązowo-złoty z delikatnymi drobinkami.
Muszę przyznać, że bardzo ładnie wygląda na ustach. Delikatnie podkreśla ich kolor i kształt.Ma odpowiednią konsystencję, nie jest rzadki, przez co nie wygląda jak olejek i nie wypływa poza kontur ust. Niestety jak dla mnie dość mało się błyszczy- jakbym miała wymyślić dla niego nazwę, nie użyłabym nazwy blyszczyk ,a szminka do ust w płynie.
No, ale poza tym nie mam nic do zarzucenia- to jeden z lepszych kosmetyków do ust jakie miałam, przede wszystkim dlatego, że jest trwały i nie trzeba go dość często aplikować.

Używam tego produktu od:grudnia 2006
Ilość zużytych opakowań:połowa pierwszego

Doskonały!

Bardzo sobie chwalę ten błyszczyk, głownie dlatego, ze świetnie prezentuje się na ustach, kolor (ja mam jasny róż) jest wspaniały. Muszę przyznać, że przykuwa uwagę.
Dlatego z czystym sumieniem polecam.
A! Zapach równiez bardzo przypadł mi do gustu!

Używam tego produktu od: 5 mies

Może być

Używam bezbarwnego-ma ładny zapach,dosyć dobrze się rozprowadza,jednak dla mnie jest za gęsty.Średnio trwały.Ma dosyć niewygodną tubkę i ciężko się go aplikuje.Nie jest ani świenty,ani beznadziejny.Po prostu-dobry.Jest tani,więc nie można oczekiwać,aby był wspaniały.

Używam tego produktu od:2mies

nie pasuje

Jest ładny, ładnie pachnie, dobrze się trzyma na ustach ale jest bardzo niesmaczny. To jest chyba największy minus. No i rozwarstwia się na kolor i przezroczystość

Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie 1

niezbyt dobry

szybko się ściera,nieźle wygląda. Oriflame nie jest dobre w błyszczykach, więc nie spodziewałam się cudów. Chociaż na początku zrobił na nie nawet niezłe wrażenie [miał fajny kolor], to szybko porównałam go z innymi i tego porównania nie wytrzymał ;P
Używam tego produktu od:.dawno używałam
Ilość zużytych opakowań:.1

Wspaniały

Nakłada go się łatwo,chociaż trzeba uważać żeby nie wyjechać po za kontur ust jak się maluje bez lusterka.Jest gęsty dlatego nie wylewa się z opakowania,jak to miałam z moim poprzednim błyszczykiem też z Oriflame.Mam kolorek Oh baby z którego jestem bardzo zadowolona bo jest bardzo podobny do koloru moich ust.Ładny ma zapach,nie skleja ust a jak się go nałoży dość grubo to jest super trwały.I leczy usta-moim problemem jej obgryzanie warg.Kiedy potem nakładam błyszczyk to odrazu mi wylecza rankę i i wogóle maskuje ją.Super wygładza usta i pięknie się mieni bo ma jakieś śliczne błyszczące drobinki.Jest świetny i to najlepszy błyszczyk jaki kiedykolwiek miałam!

Używam tego produktu od:paru tygodni

w porządku

Nie mam mu nic wielkiego do zarzucenia:
* nie wysusza ust
* trzyma się jak to błyszczyk, miewałam dużo mniej trwałe
* mam kolor "oh babe" bodajże, w katalogu i w opakowaniu wygląda nieco wściekle, ale na ustach całkiem fajnie, podkreśla i lekko wzmacnia naturalną czerwień ust
* jest dośc gęsty więc pewnie nie będzie wylewał się z opakowania
* fajnie pachnie
* tani, zarówno w promocji jak i poza nią
Pewnie skuszę się niebawem na inne kolorki

Używam tego produktu od:paru dni
Ilość zużytych opakowań:zaczęłam pierwsze

Oh baby!

Mam odcien, ktory wyglada jak baaaardzo dojrzaly pomidr, soczysta czerwien ocieplona zlotymi drobinkami. Na moich naturalnie ciemnych ustach blyszczyk przy jednej warstwie wyglada jak bezbarwny, do uzyskania kolory uzywam wiekszej ilosci. Naprawde bardzo sexy wygladaja w tym kolorze usta - niby naturalnie, a jednak jakos pociagajaco jak truskawka. ;) Blyszczyk raczej rzadki, dzieki czemu z jednej strony latwo, rownomiernie sie naklada i nie skleja ust, z drugiej jest nieszczegolnie trwaly. Ale ogolnie bardzo polecam, bo jest taniutki (8,9 zl) i ja wlasnie zamowilam bordo mrrr. PS Zwrocilam bordo, bo to jednak nie moj kolor, ale tylko potwierdzil, ze blyszczyk rowno sie rozprowadza tworzac gladka tafle koloru bez smug i walkow.Podwyzszam ocene - blyszczyk jest cudowny, po kilku dniach uzywania szminek czy innych blyszczykow z przyjemnoscia do niego wracam i malujac sie na slepo mam pewnosc, ze rozprowadzi sie rownomiernie, dla mnie to ogromna zaleta. Używam tego produktu od: kilka dni

Bardzo fajny :)

Mialam kolorek ten jasny roz. Bardzo ladnie wyglada na ustach. Poreczne opakowanie tylko ze male i drogie za to odejmuje jedna gwiazdke... Bardzo fajnie nawilza usta ladnie sie bluszczy i przede wszystkim nie podkresla suchych skorek ogolnie bardzo goraco polecam :)

Używam tego produktu od:dawna

ok

Całkiem fajny błyszczyk, ma ładny kolorek(ja mam ten jasny róż) i przyjemnie się błyszczy:) Nie nakładam go dużo, bo nie ma takiej potrzeby- niewielka ilość jest wystarczająca do osiągnięcia zadowalającego efektu;) Zapach i smak też ma ok, dośc długo utrzymuje się na ustach, co jest dla mnie bardzo ważne:PUżywam tego produktu od:ponad miesiąca

całkiem ok

Oceniam odcien Upss! czy jakoś tak;) Kolorek śliczny beżowo-różowawo-złoty, bynajmniej taki wychodzi na moich ustach. Bardzo mi sie podoba. Nakłada się tez całkiem sprawnie...mozna zaryzykowac nakładanie go bez lusterka, co przy błyszczyku Daydream tej samej firmy nie ma szans.Błyszczy ładnie, długo sie trzyma jak na błyszczyk.Jak dla mnie troszkę za bardzo kryjący, bo pokrywa kolor ust a wolę bardziej cieliste usta.Ogólnie bardzo przyzwoity błyszczyk lepszy 100 razy od Daydream. Za 9 zeta w promocji mozna kupić bez wyrzutów sumienia:)

Używam tego produktu od:2 miesiące