IsaDora, Velvet Make-up Mousse (Nawilżający podkład w piance)

IsaDora, Velvet Make-up Mousse (Nawilżający podkład w piance)

Wyjątkowo lekka i delikatna konsystencja. Naturalny, matowy makijaż przez cały dzień. Półtransparentny efekt, higieniczne opakowanie w areozolu.

Bardzo łatwy w aplikacji, idealnie stapia się ze skórą. Zawiera składniki nawilżające i regenerujące, intensywnie nawilża cerę.

Odpowiedni jako baza pod makijaż zarówno dzienny, jak i wieczorowy, długo utrzymuje się na skórze, zapewniając jej uczucie komfortu. Odpowiedni dla każdego typu skóry.

dla mnie super!!!!

Moim zdaniem najlepszy z podkładów firmy IsaDora. Mam jeszcze Sheer to Cover Foundation. Pianka bije go na głowę. Jest delikatna i jedwabista. Trochę niechlujna ;-) bo brudzi się opakowanko przy wyciskaniu. Trzeba dojść do wprawy żeby naciskać lekko bo pianka "rośnie" po wyjściu z pojemniczka. Rozprowadza się gładko. Delikatnie matuje cerę. Daje bardzo naturalny efekt. Jest leciutki. Dobrze nawilża. Nie czuć go na twarzy (niektóre podkłady sa ciężkie, ze czuje się, że coś jest na twarzy). Wystarczy lekko przyprudszyc pudrem i bardzo długo trzyma cerę matową. Moja cera jest mieszana - i podkład jest dla mnie idealny. Ja go kupiłam jak tylko wszedł i był w promocji po 39 zł. Teraz jest 20 zł droższy - ale warto nawet za te pieniądze.
50 ml. Jest superwydajny. Kupiony pod koniec stycznia i mam go do dzisiaj - przy codziennym używaniu. Ale już zostało na 2 użycia pewnie

Używam tego produktu od:stycznia