Lirene Dermoprogram, Aqua, Krem intensywnie nawilżający (stara wersja)

Lirene Dermoprogram, Aqua, Krem intensywnie nawilżający (stara wersja)

Krem na dzień przeznaczony do cery normalnej, bez względu na wiek. Działanie: przeciwrodnikowe, nawilżające, kojące i łagodzące. Idealny pod makijaż.

nic nadzwyczajnego

krem relaksuje, orzezwia skórę, czuć nawodnienie, w skladzie zapewnia nam tylko podstawaowa ochrone i mysle ze niewielka pielegnacje dlatego juz go nie kupie, zapach mily- mocno wyczuwalny na poczatku oraz delikatna nie za gesta i nie za zadka konsystencja. Sprobowac mozna

Używam tego produktu od:kilka tyg

nawadniacz cery normalnej

Od kilku lat nie kupowałam kremów do twarzy firmy Eris (oprócz kilku specyfików z linii aptecznej), bo jakiś czas temu były takie-sobie. Ale od spróbowania Aqua zostaję fanką tego kremiku. Dla mnie jest świetny - bardzo lekki i dobrze nawadniający skórę, bardzo przyjemny w aplikacji, bo szybko, we właściwym momencie całkowicie wchłaniany przez skórę. Skóra nie pragnie go więcej w znaczeniu - niewielka ilość daje efekty, kosmetyk jest idealnie wchłonięty, cera nasycona i od razu przygotowana do makijażu. Nie podoba mi się natomiast lekkie plastikowe opakowanie, ale za taką cenę przymknę oko i kupię następne.

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca

Najlepszy !!

Uwielbiam kremy intensywnie nawilzajace o lekkiej konsystencji i wlasnie takie kupuje. Do tej pory moim ulubionym byl zel-krem Hydrafresh L'Oreal jednak juz od jakiegos czasu nie ma go na polskim rynku.
Szukajac na polkach napisow "intensywnie nawilzajacy" trafilam na krem Lirene i po raz kolejny nie zawiodlam sie na tej marce. Kremik ma bardzo leciutka konsystencje a nie wysusza:) Po prostu idealny! I slicznie pachnie.
Zgadzam sie z opiniami poprzedniczek.

Nieczesto wrzucam na wizaz swoje opinie ale przy tak wspanialym produkcie po prostu nie moglam egoistycznie cieszyc sie tym kremikiem sama;) Szczerze polecam!!

Używam tego produktu od: miesiaca

polecam

Polecam,
Jest naprawdę lekki, świeży, dobrze nawilża, nadaje się pod makijaż ( w moim przypadku pod podkład EL Double Wear- jest znakomity). Zużyłam dwa opakowania i nie zauważyłam żeby "zapychał" pory- nie miałam po nim żadnych niespodzianek.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:2 opakowania

dobry leciutki kremik

Tak sobie obiecywałam wierność erisowskiemu Duo-C ... No ale nie mogłam się powstrzymać :)

Kremik jest bardzo przyjemny w użyciu, leciutki, rzadki, jakby wodnisty, rozprowadza się łatwo po buzi i szybko się wchłania. Jeśli zostawia film to prawie niezauważalny. Przepięknie pachnie, świeżo i delikatnie.

Jako że mam cerę suchą to jestem pewna że na zimę bedzie za lekki, ale do cery normalnej (a do takiej jest przeznaczony) będzie wystarczający. A nawet u mnie zabezpiecza przed suchymi skórkami i nie pozwala łuszczyć się buźce po nieroztropnej wizycie w solarium ;)

Acha - fantastycznie rozprowadza się na nim podkład. Aktualnie używam Velvet Touch IsaDory który jest bardzo kapryśny i lubi się wałkować, a na tym kremie rozprowadza się idealnie, z poślizgiem i bez ryzyka nierówności krycia pyska :)

Myślę że jeszcze nie raz go kupię na ciepłe pory roku, bo przy okazji jest tani jak barszcz.

Edycja: Chętnie wracam do tego kremu w ciepłe pory roku, nadal będąc tak samo zadowoloną.

Używam tego produktu od: lato 2006

Bardzo dobry krem na lato

Pomimo tego, że ten krem jest przeznaczony do cery normalnej, a ja mam mieszaną, postanowiłam go kupić, gdyż wypróbowane dotąd kremy niby dla mojej cery odpowiednie, powodowały jej przesuszenie. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że ten krem to najlepszy krem na lato, jaki miałam.
Plusy:
*lekka, wręcz wodnista konsystencja, która momentalnie się wchłania
*naprawdę długotrwałe nawilżenie skóry
*dzięki lekkiej konsystencji nie mamy wrażenia, że skóra się "dusi"
*nie ma mowy o zatkanych porach
*nawet gdy za oknem temperatura osiąga nieznośne 35 stopni, krem nie przeszkadza i nie spływa z twarzy
*od razu po wchłonięciu kremu można wykonać makijaż (krem się nie wałkuje, ani nie zostawia tłustej warstwy)
*świetny, świeży zapach
*efekt jest zgodny z obiecanym przez prodcenta-cera jest gładka i miękka:)

Minusów nie zauważyłam.

Polecam na lato wszystkim osobom z mieszaną lub normalną cerą!Używam tego produktu od: 2 miesięcy