Revlon, ColorStay, Active Light Makeup (Podkład rozśswietlajacy)

Revlon, ColorStay, Active Light Makeup (Podkład rozśswietlajacy)

Colorstay Active Light Makeup utrzymuje się na skórze do 16 godzin.

Stworzony według najnowszej technologii - zawiera formułę SOFTFLEX która daje uczucie lekkości i komfortu na skórze.Oporny na pot i ścieranie, nawet podczas ćwiczeń.Zawiera flitr SPF 25.

Przeznaczony do wszystkich typów skóry. Nie zatyka porów, nie podrażnia skóry.

Podkład niedostępny w Polsce.

Dobry,ale...

Jak dla mnie ciekawa alternatywa w stosunku do tradycyjnego Colorstaya.Ma nieco lżejszą konsystencje,dobrze się nakłada.Trwałość jak najbardziej ok.Niestety nie kryje tak dobrze jak jego brat-blizniak w szklanym opakowaniu ;)) Ale nie można mieć wszystkiego :) Niemniej polecam,warto wypróbować :)

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1-go

O nie...

U mnie podkład ten w ogóle sie nie sprawdził. Mam cere mieszaną ze skłonnością do błyszczenia się - podkład nie matuje jej w ogóle. Skóra błyszczy się nieestetycznie, przez co nie wygląda świeżo. Nie pomaga puder matujący. Nie kryje - ale producent obiecuje tylko lekkie krycie więc cudów spodziewać się nie można. No i za co największy minus - spływa. Jednym słowem nie dla mnie!

Używam tego produktu od: m-ca
Ilość zużytych opakowań: -

Świetny:)

Chciałam jakiejś zmiany po revlonie colorstayu i wybrałam próbkę tego podkładu.
Jestem bardzo zadowolona:) twarz wygląda po nim bardzo ładnie, jest taka promienna. Nie podkreśla suchych skórek ani porów. Mam skórę przetłuszczającą się w strefie T, ale podkład świetnie sobie z tym poradził. Dopiero po jakiś 7 h widać jakieś błyszczenie:)
Miałam nr 6, który ma żółty pigment, miałam też 5, ale poleciał w świat bo był różowy;)

Używam tego produktu od:używałam ponad miesiąc

Bdb

Podkład jest naprawde bardzo dobry, ładnie wyrównuje kolor cery, szybko sie z nia stapia, wyglada naturalnie, tuszuje drobne niedoskonałosci, a co najlepsze...bardzo długo utrzymuje sie na twarzy, producent nie kłamie. Posiadam odcień Nude,bardzo ładny, naturalny kolor. Zaznaczam opcję "nie wiem czy kupię ponownie" ponieważ ciągle testuje nowe podkłady, nastpęny może być zwykły colorstay revlona:) Polecam!

Używam tego produktu od:2tygodnie

super

Świetnie kryje i ujednolica, cera wygląda tak pięknie zdrowo, nie jest matujący ani też nie ma drobinek ale efekt tak jakby napinał skórę. Nie robi maski, nie znika kilka dobrych godzin, dla mnie doskonały, kupiłam kolor buff, treraz na lato jakiś ciemniejszy się przyda. Mała tubka ale jest wydajny. Naprawdę polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1/4

przyjemny

Zmieniłam zdanie o tym produkcie i edytuję recenzję: wróciłam do niego po ponad roku eksperymentów z różnymi podkładami i tym razem mi podpasował. Fluid jest lekki, nie tworzy maski, jako tako trzyma mat a ja mam tendencje do błyszczenia. Doskonale się rozprowadza, nie czuje się go na twarzy. Daje efekt kremu koloryzującego, który ujednolica koloryt, ale nie tapetuje. Fajne, bezpretensjonalne opakowanie, wygodne i higieniczne. Preparatu wydostaje się akurat tyle ile trzeba. Zdecydowanie go lubię.

używałam ponad rok, odstawiłam, wróciłam

Porządny :)

Co prawda nie kryje tak jak tradycyjny Colorstay ale trwałością mu nie ustępuje :) Położony na krem matujący wytrzyma na buzi spokojnie 14-15 godzin.Podoba mi się delikatna perłowa poświata,jaką daje na skórze :) Na początku wystraszyłam się jego konsystencji bo nie jestem zwolennikiem gęstych mazideł ale moje obawy okazały się zupełnie nieuzasadnione.Podkład po chwili ładnie stapia się ze skórą.Nie jest ciężki.
Zaprzyjaźniłam się z nim :) Polecam na lato!

Używam tego produktu od:dwóch i pół miesiąca

Dobry

Ja również spodziewałam się cudu, ale cudu nie było. Podkład ładnie się rozprowadza i łączy ze skórą. Nadaje jej ładny, równy i aksamitny koloryt. Łanie kryje cienie pod oczami i niejednorodny kolor cery. Nie widać przy linii, gdzie kończy się nałożony podkład. Jednak muszę przyznać, że trochę się świeci i trzeba go przypudrować, ale potem skóra wygląda naprawdę aksamitnie.

Używam tego produktu od: 6 m-cy

Niezły , niezły

Pierwsze wrażenie nie zachwyca. Podkład ciagnie sie po twarzy zostawiając maskę . Ale juz po chwili wtapia sie w skóre i staje sie niemal niewidoczny . To wtopienie sie jest tak spektakularne, że aż niewiarygodne. Kolor sand beige, jest jasny , raczej ziemisty . Doskonały do cer naczynkowych , zaczerwienionych . Z tym akurat trafiłam doskonale. Kto chce jednak ożywić skóre , niech wybierze inny odcień . Kryje nieźle, tzn dobrze zaczerwienienia i zasinienia, a slabo krosty. Z matowieniem jest smieszna sprawa. Otóż nie matuje wcale. Skóra od razu jest lekko błyszcząca ( ale powtarzam , lekko ) i taka pozastaje ok 8 godz. Błyszczenie nie nasila się, jest takie jak na początku. Ma to swoje dobre strony , cera sprawia wrazenie dobrze nawilzonej , młodej , promiennej , drobne zmarszczki i bruzdy nie sa uwidocznione. Mnie to odpowiada, nie lubie nienaturalnego matu . Jednak dla bardzo tłustych cer chyba bym nie poleciła.
Trwałosc tego podkładu jest też niezła, po intensywnych zajeciach fitnesu ciągle był na twarzy . Plusem jest neutralny zapach . Opakowanie takie sobie, zwykła tubka , dosc wygodna. Podkład gęsty , nie wylewa sie . Fajny kosmetyk , do cery mieszanej , normalnej , nie wymagającej dużego krycia i mocnego matu. Używam tego produktu od:3 tygodni

Polecam na lato

Podkład nieco lżejszy niz tradycyjny Colorstay (mam na myśli ten bez pompki), choć znacznie gęstszy ale przez to i duzo bardziej wydajny, wystarczy kropla wielkości połowy ziarnka grochu na całą twarz i szyję. Znakomicie matuje na około 6-7 godzin, później cera mieszana daje znać o sobie :) jednak w granicach, które daje radę przyjąć moje wybredne oko. Nie pozostawia maski na twarzy, choc wymaga dokładnego rozprowadzenia w celu uniknięcia smug. Dość dobrze kryje różnego rodzaju przebarwienia, gorzej radzi sobie z wyraźnymi krostkami czy wypryskami.

Uwaga: zbyt duża ilość naniesiona na twarz powoduje nienaturalny, teatralny wygląd, który skądinąd przydać by się mógł aktorkom i innym zawodowcom, dla których makijaż sceniczny to nieodzowna część pracy. Używam tego produktu od: 3 miesięcy

Jestem zachwycona

Jestem zachwycona tym podkładem, który jak to już koleżanka wspomniała nie jest taki lekki, jest dość gęsty i treściwy co ma swoje plusy i minusy, bo jest mniej wydajny choć na dość długo starcza, ale za to nie leje się jak niektóre podkłady i co za tym idzie nie marnuje.Jednak na twarzy wygląda lekko, nie zapycha co jest bardzo ważne, bardzo ładnie kryje, wyrównuje koloryt skóry nadając jej jedwabiste wykończenie. Ładnie stapia się ze skórą, przyznaje że nie matuje jakoś specjalnie, gdyż po kilku godzinach zaczynam się lekko świecić ale przez kilka pierwszych godzin jest świetnie. Ma filtr co jest dla mnie bardzo ważne, nie jest to wystarczająca ochrona na lato i plażę ale na zimę czy też jesień w sam raz. Używałam już wielu podkładów i były one lepsze i gorsze, jednak dopiero jeśli chodzi o ten podkład to nie mogę się do niczego przyczepić. Używam koloru Buff i jest on dla mnie idealny jednak na wiosnę/lato dokupiłam odcień ciemniejszy gdyż wydaje mi się że na lato może być zbyt blady. Opakowanie ok, nie zachwyca.

Używam tego produktu od: półtora roku
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Obiecywa? du?o wi?cej...

Spodziewa?am si? cudu, a tu taki (dobry) ?redniaczek. Przede wszystkim i na wst?pie: NIE jest odporny na pot, NIE jest odporny na ?cieranie (no dobra, jest troch? lepszy ni? "zwyk?e" podk?ady, ale tylko troch?), NIE jest wcale taki lekki...
Mimo wszystko nie skazuj? go na wieczne pot?pienie bo: ma dla mnie idealny kolor (Buff), ca?kiem fajnie stapia si? ze skór? (ale nie jest niewidoczny), wytrzymuje troch? dlu?ej ni? inne podk?ady (chocia? ró?nica nie powala na kolana), a co najwa?niejsze, chocia? pewnie tylko dla mnie, to fakt, ?e nie wa?y si? na mojej twarzy (co wi?kszo?c podk?adów robi). Dodatkowo nie podra?nia, nie zatyka i nie wysusza.
Jednak nie matuje zbytnio skóry - co si? ma b?yszcze?, pewnie b?yszcze? si? b?dzie i nie kryje absolutnie ?adnych niedoskona?o?ci ani troch?, mimo do?? tre?ciwej konsystencji, chocia? na to akurat nie narzekam, bo kupi?am go z obawy przed mocnym kryciem zwyk?ego Colorstaya.
Generalnie, gdyby nie by? odmian? legendarnego Colorstaya i gdybym nie mia?a wobec niego pewnych oczekiwa?, pewnie by?abym zadowolona, ale prawie taki sam efekt daje mi dwa razy ta?szy Loreal, wi?c po co przep?aca?? Kieruj?c si? ta zasad?, mo?e kiedy? go jeszcze (tanio) zakupi? na allegro. Zdecydowanie nie zap?aci?abym za niego tyle, ile kosztuje zwyk?y Colorstay - tej ceny nie jest warty.

U?ywam tego produktu od: 3 tygodni
Ilo?? zu?ytych opakowa?: w trakcie 1