Lirene Dermoprogram, Body Colour, Nawilżający żel pod prysznic

Lirene Dermoprogram, Body Colour, Nawilżający żel pod prysznic

Żel delikatnie oczyszcza skórę i zapewnia jej naturalną równowagę. O odpowiednie nawilżenie dba gliceryna, która dociera do głębokich warstw naskórka i pozostaje tam utrzymując odpowiedni poziom wilgoci. Zawarty wyciąg z bambusa, lotosu i lilii wodnej sprawiają, że skóra pozostaje subtelnie natłuszczona i aksamitna w dotyku.Żel dodaje skórze witalności i pozostawi ją w doskonałej kondycji.

+ dobrze nawilża skórę,
+ w miarę wydajny,
+ całkiem przystępna cena,
+ estetyczne opakowanie,
+ skóra po nim jest gładka.

-chemiczny zapach

Uważam, że w pełni zasługuje na 4. Chociaż do KWC mu daleko i będę szukać dalej, jednakże jest godny polecenia. Mógłby trochę lepiej nawilżać oraz jego konsystencja nie odpowiada mi za bardzo. Będę szukać dalej mojego KWC wśród żeli, ale w międzyczasie nie wykluczam powrotu do niego, bo jest dobry.
Używam tego produktu od:nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań:1,5

wygląd to nie wszystko

Skuszona ładnym kolorem i opakowaniem kupiłam z nadzieją że w końcu trafie.Skóra wcale nie jest nawilżona, bez balsamu się nie obejdzie.Zapach na skórze wydaje się taki chemiczny ale na szczęście wcale się nie utrzymuje.Może mam strasznie twardą wodę w domu ale on się wcale nie pieni:/

Używam tego produktu od:jakiś czas

Mój KWC!

Zdecydowanie KWC! Widzę w nim same plusy :)
+ rewelacyjny zapach
+ nawilżenie skóry, jest po nim przyjemna i gładka
+ wydajność
+ cena
Nie będę już szukać innego, jest fantastyczny :)

cudeńko:)

Długu czekałam, aby wystwic opinie temu żelowi. Nie byłam pewna czy naprawde jest taki cudowny, musiałam jakis czas go pouzywac. Jakby można było to dostałby ode mnie szóstke. Jest to zdecydowanie mój KWC. Zaden żel jeszcze mnie tak nie urzekł jak ten. Po pierwsze zapach-zmysłowy, kobiecy.... Opakowanie- wygodne, ładne, czerwone ;P. Zel super nawilża, jest doskonały w uzyciu. Fajnie sie rozprowadza, jest wydajny. Pozostawia skóre miła w dotyku a zarazem długo pachnie.
Nie uzywam go codziennie, raz na jakis czas. Jak na mój gust zapach jest wieczorowy i wyjściowy. Doskonały na randke i noc we dwoje:)Używam tego produktu od: 3 mies

Cudowny!

Zakupiony przez przypadek - a takie kosmetyki często okazują się prawdziwymi cudeńkami!

I tak było również tym razem. Kupiłam go, bo w sklepie nie było innych godnych uwagi żeli.

Ma spore opakowanie, ale odnoszę wrażenie, że już sporo go ubyło. Cena - przystępna.

Uwielbiam ten zapach - jest prześliczny, tak samo jak jego kolor. Idealny do stosowania na noc, nie nadaje się na początek dnia - trudniej mi się przy nim wybudzić, ale przecież jest to żel na koniec dnia ;)

Polecam wszystkim!

Ilość zużytych opakowań:

normalny

Zel niczym mnie nie zachwycil, wydajnosc w normie, zapach nie przyapadl mi do gustu ale da sie wytrzymać, jakoś nie zauważyłam żeby nawilażał moją skóre, bez balsamu sie nie obędzie, szczególnych wad nie widze, jak dla mnie to na pewno nie jest kwc. zanam lepsze

Używam tego produktu od: jakis czas temu

trwały zapach

MA dośc nie miły zapach mi kojarzy sie z płynem do mycia podłóg z biedronki ale za to bardzo długo utrzymuje się na skórze .... ładny kolor z wydajnością taki sobie ale za to fajna skóra i ładnie się pieni POLECAM !!!!!!!

Używam tego produktu od:MIESIąC

nawilża

nawilża,nie powoduje wysuszenia,po użyciu tego żelu nie odczuwałam potrzeby smarowania się balsamem.
za to 3 gwiazdki:)
minusy:
mało się pieni i przez to jest strasznie niewydajny :(
zapach mi nie przypadł do gustu,wydaje mi się strasznie palstikowy.
gdyby więcej się pienił i miał ładniejszy zapach ocena byłaby o wiele większa:)

Używam tego produktu od:używałam przez niecałe 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:1 całe

przyjemny

Całkiem przyjemny żelik:
+ładny zapach
+intensywny kolorek, ładnie prezentuje się na półce w łazience;)
+nie wysusza, choć z tym nawilżaniem też bym nie przesadzała
+wydajny
Ogólnie udany produkt, ale szalu jednak u mnie nie robi;)

Używam tego produktu od:2 miesiące, nieregularnie
Ilość zużytych opakowań:

Mój faworyt

Pewnego dnia byłam zdecydowanie spięta i rozdrażniona.Poszłam wieczorkiem się umyć i zauważyłam na półce z kosmetykami właśnie ten żel.Chwyciłam go i wskoczyłam do wanny.Byłam wniebowzięta jego zapachem.Konsystencja znakomicie się rozprowadziła na skórze.Robiła ogromnie dużą ilość piany.Świetnie poradziła sobie z oczyszczaniem i nawilżaniem ciała.Po kąpieli byłam rześka i odprężona,a jego owocowy zapach utrzymał się aż do rana.Serdecznie go polecam.

Używam tego produktu od:Chwilowo nie używam

niepozorny...:D

Kupiłam pod wpływem pozytywnych opinii na wizażu i równiez do nich przystaję:) Chociaż może sie wydawać, że taka lejąca konsystencja nie nawilża skóry, ale to właśnie robi w świetny sposób. Delikatnie natłuszcza oraz nawilża:) Oczywiście nie spodziewajcie się efektu jak po balsamie. Fajnie subtelnie się pieni. Milutko sie nim myje. Jedyną rzeczą, która mnie powstrzymuje przed ***** to zapach, do mnie niestety nie trafia, gdyby był ciut, ciut bardziej orzeźwiający. Świetny żel.

F A W O R Y T ! ! !

Jest to jeden z moich faworytow!

Plus za zapach, nawilzenie, i wydajnosc.

Rzeczywiscie posiada on wyciag z lilii wodnej, bambusa i lotosu. A nie jakis zwykly aromat tych roslin. Dlatego duzy plus dla niego.

Ilość zużytych opakowań: kilka