Lirene Dermoprogram, Cera Wrażliwa, peeling enzymatyczny

Lirene Dermoprogram, Cera Wrażliwa, peeling enzymatyczny

Peeling usuwa martwe, zrogowaciałe komórki naskórka twarzy. Dzięki zawartemu enzymowi keratynolitycznemu proces złuszczania przebiega niezwykle delikatnie. Wyciąg roślinny kava-kava sprawia, że pelling działa odprężająco i posiada właściwości łagodzące. B-karoten jako inhibitor wolnych rodników działa antystarzeniowo. Skóra po zabiegu jest głęboko oczyszczona, gładsza, odzyskuje naturalny i zdrowy koloryt.

Dla delikatnych

Dla delikatnych owszem.
Na mnie dziala bardziej jak maseczka niz jak peeling.
Chialam wyprobowac wlasnie peelingu w takim typie i...chyba zostane przy tych z drobinkami ktore zluszczaja.

Używam tego produktu od:2 tygodni

Nie warto

Zgadzam się z poprzedniczką.

Otóż ten specyfik przekonał mnie, że peelingi enzymatyczne to jedna wielka ściema. Na szczęście mit ten obalił YSL.

Po prostu - nie działa. Fakt, że nie podrażnia, nie ratuje go ani trochę.

Zmęczyłam 2/3 tubki i nie widziałam żadnego rezultatu. Nic, nic, nic.
Szkoda zachodu.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 2/3 tubki

Fuj

Słaby. Bardzo słaby. Nie odczuwam żadnej różnicy. Skóra nie jest oczyszczona, martwy naskórek nie usunięty, zostaje tylko śliski film, który po wyschnięciu zostawia ohydną, oblepiającą powierzchnię. Wręcz ściąga skórę.
Nie wiem co to właściwie ma być. Moje pierwsze zetknięcie z pilingiem enzytmatycznym, nie mechanicznym i jestem baaardzo negatywnie zaskoczona.

Używam tego produktu od: 3 tyg

Delikatny

Bardzo delikatny peeling, nieco poprawia ogólną kondycję skóry. Nie podrażnił i nie uczulił, nie spowodował wysypu. Cera przy regularnym stosowaniu, jakby jaśniejsza, ale efekt nie jest spektakularny. Mało wydajny, a cena nie najniższa.

Używam tego produktu od:2 miesiące

zbyt łagodny

Konsystencja, wydajność, przyjemność w stosowaniu jest ok. Ale efekty średnie - buzia jest troszke wygladzona, ale nie czuje zbytniego oczyszczenia ani w dłuższym okresie poprawy stanu cery. Ot, takie sobie mazidełko ;)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Rewelacja

Używałam różnych peelingów, również z najwyższej półki i uważam że ten do tej pory jest najlepszy. Delikatny, nie uczula, a twarz po użyciu jak jedwab. Dla mnie rewelacja:-)

Używam tego produktu od:6 mies.

Trudno ocenić

lubię serię lirene, choc znajduja się w niej i słabsze kosmetyki. ten chyba do takich zaliczam. peeling wydaje mi się zbyt łagodny, po jego uzyciu nie widzę żadnych efektów a po zmyciu czuję się jakbym nie domyła skóry. natomiast zapach, konsystencja, opakowanie i cena bez zarzutu.

Wreszcie

Tak jak juz pisalam w recenzji octopiroxu, stosuje ten peeling co drugi dzien, na to wlasnie octopirox i moja problematyczna skora znalazla ukojenie :)
Jest wrazliwa, mieszana z tendencja do tradziku, rozszerzonymi porami - kazdy krem do cery tlustej czy mieszanej ja podraznial, a do cery suchej i wrazliwej powodowal wysyp grudek. Ten peeling jej nie podraznia, oczyszcza, wyrownuje, pozostawia miękka i gladką. Jest wydajny, bezzapachowy o delikatnej konsystencji - czego chciec wiecej.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Czy zmieniła się formuła?

Zużyłam co najmniej dwa opakowania i byłam b. zadowolona, jako że mam b. wrażliwą i suchą cerę. Produkt nie uczulał, a buzia była aksamitna i lepiej wchłaniała kremy.
W ostatnich miesiącach Lirene odnowiła jednak formułę produktów; nie wiem, czy coś zmienili w składzie, w każdym razie po dzisiejszym pierwszym zastosowaniu nowego opakowania trochę mnie szczypały policzki. Więc albo moja gęba się uwrażliwiła, albo dodali jakiś nowy składnik, który mnie podrażnia. Co będzie dalej, zobaczymy.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Bardzo łagodny

Po doświadczeniach z peelingiem enzymatycznym AA Oceanica, sądziłam, że niewiele produktów może konkurować z nim w delikatności podczas eliminowania martwego naskórka. Eris Lirene- może, niestety przegrywa rundę dotycząca skuteczności. Kosmetyk działa bardzo delikatnie, stosowany zgodnie z sugestią producenta (1-2 razy w tygodniu), nie ma czego szukać na przesuszonej skórze.
Nie oznacza to jednak, że jest zły. Ładnie się aplikuje, kremowa konsystencja nie spływa, kosmetyk nie posiada zapachu. Nie podrażnił, nie uczulił. Delikatnie zmiękcza skórę, czyni ją przyjemną w dotyku. Wymaga jednak systematyczności, ze względu na swoje słabe własciwości. W przypadku niektórych potrzeb, jego działanie może okazać się niewystarczające.
Używam tego produktu od: 2 tyg.
Ilość zużytych opakowań: kilka aplikacji z 1 opakowania

zbyt delikatny

Dobry lagodny ladnie pachnie, ale efetu nie ma super widocznego- niestety wszystko porownoje z Botoks peeling termiczny Bielendy - gdzie efekt jest piorunujacy. Z pewnooscia polecam osobom o skorze wrazliwej sklonnej do podraznien, uzywalam go na podraznona skore i nie zauwazylam dodatkowego podraznienia

Używam tego produktu od:/

Pani dermatolog polecila mi stosowanie peelingu enzymatycznego przez okres 2 tygodni codziennie jako jednego z elementow kuracji przeciwtradzikowej. Musze przyznac ze ten spisal sie swietnie. Poprawa stanu mojej cery jest widoczna (ale to oczywiscie zasluga rowniez aptecznych preparatow). Zupelnie nie podraznil mi skory. W przeciwienstwie do peelingu enzymatycznego Erisa z serii Pharmaceris, ten nie pachnie nieprzyjemnie. Kosmetyk dostaje 4 gwiazdki. Jedna odbieram mu za jednak zbyt delikatne dzialanie, jesli uzywa sie go zgodnie z zaleceniami producenta (czyli 1-2 razy w tygodniu).

Używam tego produktu od: 3 miesiecy