Lovely, Preparat wybielający płytkę paznokcia

Lovely, Preparat wybielający płytkę paznokcia

Niweluje żółty kolor paznokci i przebarwienia, pozostawiając bezbarwną, połyskującą powłokę, paznokcie nabierają zdrowego i śwerzego wyglądu.
opakowanie: charakterystyczny dla odżywek Lovely, poręczny

Nie wybiela; ładnie błyszczy

Preparat nie wybiela płytki paznokcia, czyli nie spełnia swojej podstawowej funkcji. Na paznokciu wygląda jak bezbarwny lakier z wysokim połyskiem. W ultrafiolecie jest rzeczywiście dość widoczny. Bardzo szybko wysycha i za to duży +. Co do trwałości - max 2 dni wytrzymuje w nienaruszonym stanie. Po tym czasie zaczyna intensywnie odpryskiwać. Kolejny + za bardzo wygodną buteleczkę, z której łatwo wydobyć nawet końcówkę preparatu. Wydajny.

Używam tego produktu od: ponad roku

Nie spełnia zadania.

Być może spodziewałam się po nim zbyt wiele, ale bardzo mnie rozczarował. Nie podobał mi sie żółty kolor tej części paznokcia, która wystaje spoza opuszka. Pomalowałam paznokcie tym lakierem/odżywką ale kolor nie zmienił się ani troszkę. To działa, owszem, ale jego działanie jest inne niż opisane na opakowaniu. Dla mnie to jedynie fajnie rozprowadzający sie i szybko schnący bezbarwny lakier do paznokci świecący w ultrafiolecie.

Używam tego produktu od: 3? tygodni
Ilość zużytych opakowań: trochę pierwszego.

Dobry.

Dobry produkt! Nadaje paznokciom lekko różowy kolor, końcówki robią się białe. Zupełnie inny efekt od pomalowania bezbarwnym lakierem. Preparat natychmiastowo schnie, za to duży plus. Niestety z trwałością bardzo słabo - może 2 dni wytrzyma przy nic nie robieniu, a przy dwóch warstwach schodzi całymi płatami. Ma okropny zapach i wydaje mi się, że dość mocno niszczy i wysusza paznokcie. Ale efekt jest naprawdę bardzo ładny, dlatego za taką cenę to warto kupić i spróbować :).
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Jest w porządku.

Spodziewałam się lepszego wybielenia paznokci. A ten preparat zachowuje się jak lakier bezbarwny z funkcją dodatkową: nadawanie odcienia fioletowego płytce paznokcia. O dziwo, nawet nieźle to wygląda.

Plus za cenę i opakowanie, z którego łatwo produkt wydobyć. Tylko to wybielanie..

Używam tego produktu od: rok

całkiem fajny

Największym plusem preparatu jest trwałość. 3-4 dni, a on nadal trzyma się świetnie. Dopiero po tygodniu zaczyna odpryskiwać. Nie podoba mi się tylko w nim, ze w świetle dziennym płytka paznokcia ma jasnofioletowy odcień.Niestety efektu wybielenia brak. Tak poza tym jest całkiem fajny, chociażby jako lakier bezbarwny, czy utwardzacz paznokci. Do tego bardzo wygodna i poręczna buteleczka, pędzelek tez.

Używam tego produktu od: mies.
Ilość zużytych opakowań: w tr.1

the beściak :D

Jest super. Widocznie wybiela paznokcie- koncowki są rzeczywiście bielutkie, a reszta paznokcia jest perłowo-rożowa. Można go nałożyć na wczesniej pomalowane paznokcie na frencha - wygląda wtedy bajecznie. W sumie ten preparat to nic innego jak emalia UV- na dyskotece czy solarium paznokcie świecą się jak szalone na ultrafioletowy kolor :P ale mi to pasi ^^ :)

Nie odpryskuje, schnie szybciutko, latwo się zmywa.

POLECAM :)

Używam tego produktu od: jesieni 2008
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 :)

przypadł do gustu

super, dla mnie ten produkt to prawdziwa bomba.
nadaje paznokciom ładny, lekko mleczny kolor.
jest średnio trwały, jednak dla tego efektu mogę wybaczyć tą raczej słabą jakość.
tani. wydajny.

osobiście bardzo, bardzo polecam:)Używam tego produktu od:miesiąca

Fajny narazie OK

niedawno go kupiłam ale mi się podoba, kolor paznokci rzeczywiście się poprawił, ma jedną wadę w dzień wygląda jak zwykły bezbarwny lakier ale na dyskotece przy świetle ultrafioletu świeci się jak żarówka koszmar, było ciemno a ja widziałam tylko swoje paznokcie które rzucały się w oczy z końca sali :) napisałam to dla ostrzeżenia
Pozdrawiam :]

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Dałabym 5, ale wolałbym gdyby zabarwiał jeszcze delikatnie na mleczny kolor no i trzeba 2 warstwy i trochę szybko schodzi..

+Słoiczek! ułatwia wydobycie lakieru!
+Dzięki słoiczkowi i leistej konsystencji można go całego zużyć, a nie jak w praktycznie wszystkich lakierach... do połowy...
+Faktycznie wybiela, ale w świetle dziennym to najlepiej widać
+Szybko wysycha
+Cena
+Wydajny

Ogólnie jestem zadowolona, tylko szkoda ze nie daje takiego mlecznego koloru. :]Używam tego produktu od: pare razy

Fenomenalny :)

Zawsze byłam zadowolona z tej linii odżywek. Ta okazała się jak dotąd najlepsza.
Pięknie i równomiernie się ją rozprowadza. Szybko schnie. Paznokcie są jaśniejsze, wyglądają jakby były lekko muśnięte biała emalią. Ładnie się błyszczą. Po tygodniu lakier zaczyna schodzić więc go zmywam zmywaczem i maluję kolejny raz. Widać, że paznokcie kompletnie się nie łamią. Są mocne i odżywione. Białe końcówki są idealnie bielutkie, nawet nie ma potrzeby nakładać manicure. Bardzo wydajny. Buteleczka bardzo poręczna, jest to dla mnie ważne, aby móc nakładać go czasem poza domem. Polecam.

Ilość zużytych opakowań: kończę 1 buteleczkę

niska cena, dobra jakosc

Mam biale koncowki paznokci, ktore latwo zolkna :/ Nie da sie ich pomalowac biala kredka do paznokci :(. Kupilam wiec preparat wybielajacy lytke paznokci i okazal sie strzalem w dziesiatke. Paznokcie nim pomalowane + bezbarwny lakier i wyglada jakbym zrobila sobie frencha (a na prawdziwego frencha nie zawsze mam czas). Ladnie nadaje sie tez pod niektore nie w pelni kryjace lakiery. Bardzo szybko schnie i nadaje paznokciom lekko fioletowawy kolor (ktos nazwal to sinym, ale trudno zeby efekt wybielenai inaczej wygladal). Mam jednak wrazenie, ze wczesniejsze preparaty byly lepsze i ladniej wybielaly, ale moze to tylko moja sugestia, albo teraz trafil mi sie gorszy egzemplarz. I tak kupie jeszcze raz, bo jak na moje potrzeby to sorawdza sie w 100%.

Całkiem dobry

Juz któryś raz mam ten preparat, żeby wybielał nie zaobserwowałam, ale i tak go lubię, ponieważ pomalowane nim paznokcie pięknie mienią się takim ultrafioletem... no i przy jego stosowaniu paznokcie nie żółkną w solarium. Jako preparat podkładowy jak i samotny :) jest bardzo fajny, szybko schnie i długo się trzyma.

Używam tego produktu od: hoho
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam