Bioderma, Hydrabio, Light Cream (Krem nawilżający o lekkiej konsystencji (stara wersja))

Bioderma Hydrabio Legere Krem lekki nawilżający to pierwszy krem zawierający Aquagenium, kompleks, który pobudza działanie komórek skóry, reaktywuje naturalny proces nawilżenia skóry i pomaga zatrzymać wodę w jej powierzchniowych warstwach. Kompleks ten daje długotrwały efekt nawilżenia, przywraca komfort skórze i sprawia, że staje się ona bardziej gładka, delikatna i odzyskuje swój blask. Krem jest hypoalergiczny i nie zatyka porów.

Wskazania: Skóra odwodniona i wrażliwa

Bardzo słabo nawilża

Mam mieszaną, przesuszoną, wiecznie spragnioną nawilżenia skorę. Liczyłam na to, że pomoże mi krem Biodermy.
I niestety - jest to kolejny "apteczny" krem, który w moim przypadku nie działa lepiej niż zwykły kremik za kilkanaście złotych.
Krem ma wygodne opakowanie (choć niestety utrudnia ono zużycie całego kosmetyku - pompka przestaje dozować kosmetyk kiedy jeszcze jest go sporo na dnie i na ściankach). Jest lekki i co niesamowite - wchłania się niemal do matu.
Ale nie robi tego, co powinien - nie nawilża. Suche skórki mają się znakomicie, skóra nadal jest wysuszona.
Za tę cenę zdecydowanie jest to krem przeciętny - polecam wypróbować, bo widać nie na każdą cerę działa.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

wspaniale nawilza

wspaniale nawilzenie !
mialam skore tak przesuszona na policzkach, ze sie luszczyla. po preczytaniu poytywnych recencji na wizazu zdecydowalam sie na zakup i to byl strzal w 10!

krem nakladam wieczorem po oczyszczeniu skory zelem do mycia biothermu, i rano budze sie z piekna, zdrowa i nawilzona cera. pomimo zapewnien producenta, lekko zatyka pory na nosie (ale nie tak zle jak na przyklad nivea soft). po dwoch uzyciach, luszczenie skory zaniklo.
Jak dla mnie - cudo, chociaz moglby byc jeszcze lzejszy dla porow - dlatego odejmuje jedna gwiazdke.

Ilość zużytych opakowań:

edycja: nie taki dobry jak myslałam

Kremik jest na prawdę genialny.
+ Nie zapycha! - to na prawdę dla mnie ważne
+ Doskonale nawilża - pani która badała poziom nawilżenia mojej skóry była bardzo z niego zadowolona ;)
+ jest lekki, wchłania się szybko do matu
+ bardzo wydajny
+ ma bardzo higieniczne opakowanie z pompką
- jedyny minus, to że nie widać ile kremu jeszcze zostało.

EDYCJA:
Krem powoduje u mnie zapychanie, jest jednak zbyt nawilżający, mam wrażenie ociekającej twarzy.
Na awaryjne nawilżenie dobry, ale do codziennego stosowania się nie nadaje. Raczej nie kupie ponownie.

Ilość zużytych opakowań: pod koniec 2

super!!

ja sama ma atopowe zapalenie skóry i krem ten wcale mnie nie uczulił.wręcz sprawdza się świetnie.ma lekką konsystencję, szybko się wchłania i skóra przez cały dzień jest super nawilżona i miła w dotyku.ja polecam i na pewno zostanę przy tym kremie na dłużej.

Używam tego produktu od:miesiąca

fajny ale nie dla mnie

Zgadzam się z poprzedniczkami. Fajnie się nakłada, wydajny, lekki krem, idealny do cery mieszanej. Dobrze nawilża, wchłania się całkowicie. Niestety, po dwóch dniach uczulił mnie potwornie. Miałam nadzieję, że to może nie on - spróbowałam raz jeszcze po kilku tygodniach - niestety. Nie dla mnie.
Alergiczki, ostrożnie z tym cudem.

Używam tego produktu od - tylko 3 razy
Ilość zużytych opakowań:

Dla mieszanej cery - super!

Mam cerę mieszaną ze skłonnoscią do duzych bolesnych wyprysków. Krem został mi polecony przez dermatologa. Polecam!
Zalety:
- dobrze nawilża
- szybko sie wchłania
- nie pozostawia lepkiej powłoczki
- nie wałkuje sie pod podkładem
- jest BARDZO wydajny. Mi wystarczył na 6 miesięcy (stosowałam go codziennie rano)
- poreczne opakowanie z pompką (tu malutki minus: pod koniec musiałam odkręcać pudełko by wydobyć końcówkę kremu)
- ładny delikatny zapach.

Polecam dla cer mieszanych, lekko przesuszonych, na dzień.

Używam tego produktu od: 6 mies.

Dobry

Krem na pewno spełnia podstawową obietnicę producenta czyli nawilżanie i nawet robi to bardzo dobrze, pomógł mojej mocno przesuszonej skórze. Niemniej jednak na początku ogromnie mnie przeraził kiedy po kilku aplikacjach dostałam potwornego uczulenia (swędząca wysypka) szybko pobiegłam do dermatologa który wyjaśnił mi że takie stricte nawilżające kremy nie nadają się na zimę, bo wyjście na mróz po użyciu takiego kremu może skończyć się tragicznie, czyli tak jak w moim przypadku :) wniosek: nie nadaje się na zimę. Niechcąc żeby krem sie marnował używałam go na noc i to wystarczyło by stan mojej skóry znacznie się poprawił. Teraz gdy poziom nawilżenia mojej skóry jest już w normie przestałam go używać bo nie wchłaniał się już tak szybko jak na początku, czasem nawet w ogóle nie chciał się wchłaniać a nawet czasem się wałkował, wywnioskowałam więc, że moja skóra już go nie potrzebuje.Używam tego produktu od: 2 msc

Najlepszy!

jako JEDYNY krem spośród do tej pory przeze mnie używanych spełnił swoją rolę jako KREM NAWILŻAJĄCY DLA CERY SUCHEJ :D
- zero skórek!!! :D
- zniknęło uczucie ściągnięcia skóry twarzy
- idealny jako podkład pod makijaż ;)
- NIESAMOWICIE wręcz wydajny
- leciutka konsystencja (a nie takie MASŁO jak zazwyczaj przy kremach mocno nawilżających dla cery suchej...)
- piękny, subtelny zapach
- dozownik (jedno wyciśnięcie w zupełności wystarczy)

WARTO WYPRÓBOWAĆ! :)Używam tego produktu od: 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: nieco ponad połowa pierwszego

Mus dla odwodnionej cery

Doskonały krem dla cery odwodnionej. Moja jest mieszana i często mam problem z utrzymaniem właściwego poziomu nawilżenia we wszystkich partiach twarzy. Hydrabio Legere Biodermy jest lekarstwem na to całe zło. Wspaniale wyrównuje poziom wody, nie zapycha porów, nie powoduje żadnych zaskórników, więc z powodzeniem stosuję na całą twarz, a nie tylko na przesuszone partie. Miałam wiele kremów nawilżających z półek wyższych, średnich, niższych, ale ten pozostanie chyba moim faworytem. Jest do tego niezmiernie wydajny! Pojemność 40 ml wystarcza, aby zużyć go w 9 miesięcy od otwarcia, jak sugeruje producent.
Ma jedną fantastyczną cechę, której w przypadku mojej miesznej cery nie wykazywał odpowiednik LRP. Otóż daje wspaniały matujący efekt. Nie świecę się, a skóra jest cudownie miękka i nawilżona. Nawet nos nie wykazuje wielkiej ochoty do nadmiernego błyszczenia. Uwielbiam ten krem!!!
Delikatnie pachnie, ma bardzo lekką, kremową, a nie żelową konsystencję. Opakowany w świetny, higieniczny dozownik. Jedyna wada to, wspomniany przez poprzedniczkę, brak filtrów. Trzeba sobie jakoś radzić. Ja wklepuję na niego jeszcze Biodermę z filtrami i wszystko jest ok.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: prawie 2

bardzo dobry

Krem Biodermy bardzo dobrze sprawdził się na mojej mieszanej, z tendencją do przesuszeń i krostek trądzikowych, skórze. Nie zapychał mnie, dobrze nawilżał. Ma przyjemną konsystencję. Na co dzień jednak się nie nadaje - brak filtrów. Zużywałam go więc wieczorami i gdy nie wychodziłam z domu:)

Używam tego produktu od:3 m-cy

super krem

A ja używam tego kremu i jestem naprawdę zadowolona. Jest idealny do mojej skóry - byłam u kosmetyczki i powiedziała, że mam skórę odwodnioną, właśnie nie suchą tylko ODWODNIONĄ. Na początku używałam wersji Riche tej samej firmy,ale na lato był za mocny (a może to kwestia tego, że moja skóra już się zdążyła porządnie nawilżyć? ;)) Teraz jak sobie ścisnę kawałeczek skóry na twarzy to widzę ile w niej jest wody! Kremik nie jest tłusty, łatwo się rozsmarowuje i ogólnie jest super :)

jeden z najlepszych

zaskoczona jestem negatywnym komentarzem, sama tez mam wrazliwa skore i po tym kremie nie wystepuja zadne sensacje, co wiecej uwazam, ze to najlepszy krem jakiego uzywalam zaraz po Hydraphase Legere LRP, wybitnie nawilza, lagodzi, jest delikatny, ladnie pachnie, ma higieniczne opakowanie, jedyny minus to brak filtrow, poza tym krem naprawde rewelacyjny, ciekawe ile osob jeszcze podrazni?

Używam tego produktu od: ok 1 rok