Nivea, Hair Care, Protein Repair, Szampon `Regeneracja i wygładzanie`

Nivea, Hair Care, Protein Repair, Szampon `Regeneracja i wygładzanie`

Szampon zawiera naturalne ekstrakty roślinne- wyciąg z bambusa i białej lilii. Dzięki zawartości protein regeneruje suche i zniszczone włosy od wewnątrz. Poprawia ich kondycję, wygładza i zapobiega łamaniu.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Disodium PEG-5 Laurylcitrate Sulfosuccinate, PEG-3 Distearate, Sodium Chloride, Panthenol, Hydrolyzed Silk, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Polyquaternium-10, Polyquaternium-7, Citric Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, PEG-90 M, Oryzanol, Bambusa Vulgaris, Lilium Candidum, Silica, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Sodium Benzoate, Sodium Salicylate, Methylparaben, Propylparaben, Parfum (27.04.2008)

Cena: 8zł / 250 ml

Dobry, ale nie tak jak...

Beauty care (z różowym paskiem, z tej serii).

Poprawia kondycje włosów, jednak nie są one po jego użyciu zachwycające.
Dobrze myje, jest wydajny, daje efekty, jednak nie powala na kolana.

Używam tego produktu od: ok. 3msc
Ilość zużytych opakowań: ok 1/2 opakowania

fajny

włosy się ładnie błyszczały i nie były obciążone, szampon poprawił ich ogólna kondycję, jest wydajny - niewielka ilosc produkuje mnóstwo piany i bardzo podoba mi się zapach tego produktu

Używam tego produktu od: nie pamiętam

Obklejacz włosów

Szampon ten kupiłam ponieważ intensywnie farbuje włosy na blond, więc postanowiłam zakupic szampon który zadba o moje włosy, odżywi je, sprawi że będą zdrowsze. Niestety szampon Nivei okazał się najzwyklejszym obklejaczem włosów. Już po samym umyciu i wysuszeniu moje włosy są jakby tłuste. Czuje na nich taką warstwe "tłustego filmu". Po połowie dnia wyglądam jakbym nie myła włosów tydzień. Szampon ten nie jest też w stanie umyć brudnych włosów, w ogole nie daje zadnego poczucia świeżości....jak dla mnie beznadizeja.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1/2

nie zachwycił mnie

Zwykły szampon. Nie czynił cudów ani nie szkodził. Po prostu spełniał zadanie każdego szamponu - mył włosy ;), które się po nim ani nie zregenerowały, ani wygładziły. Miał przeciętny zapach, był gęsty, dobrze się pienił i nie powodował szopy.

Używałam tego produktu ok. miesiąca

OK.

Lubie eksperymentowac nawet z szamponami :P Po uzyciu rozczesywanie wlosow jest wrecz przyjemnoscia :D szampon jest wydajny,niedrogi,ladnie pachnie,wlosy sa nawilzone...a co najwazniejsze...blyszcza :D

Używam tego produktu od:2 miesiecy

HIT!!!

Kpułam,spróbowałam....JESTEM ZACHWYCONA!!!!!!!Szampon idealnie wygładza włosy,nie przetłuszcza,nie obciąza.Są lekkie puszyste i baaaaardzo miekkie!!!!Stosuje 2 miesiąć wraz z polaczeniem z odzywaka z tej samej serii i cUD!!!!Nie mam ani jedenj rozdwojonej koncowki!!!!!!POLECAM na zniszczone i suche włosy.

Używam tego produktu od:2m-ce

Dobry!

Jeden z lepszych szamponów nie-profesjonalnych, z jakim się spotkałam.

- ładnie się pieni
- przyjemny zapach
- nie wysusza włosów, chyba nawet trochę nawilża (ale i tak używam odżywek)
- nie podrażnia skóry głowy
- włosy są oczyszczone, a przy tym miękkie, wygładzone i ogólnie fajne ;)

- uwaga, hit:
Jestem posiadaczką włosów przetłuszczających się, więc szampon kupowałam z dużą obawą, że będę musiała nim włosy co chwilę myć ;)
Nic z tych rzeczy, myję z taką samą częstotliwością, co szamponem do przetłuszczających się, a tę niveę włosy znoszą znacznie lepiej :)

- cena bardzo dobra w stosunku do jakości.
- wydajność średnia.

Znalazłabym lepszy szampon, ale ten lest naprawdę dobry :)

Ilość zużytych opakowań: trzecie właśnie napoczęte

Nie jest zly, nie jest dobry..

Szampon jest dosc dobry. Cena przystepna, sama czynnosc mycia jest z nim bardzo przyjemna: ladnie pachnie, dobrze sie pieni i wlosy sie od razu rozplatuja, ma sie wrazenie jakby sie mylo wlosy szamponem 2w1. Po wysuszeniu wlosy sa naprawde wygladzone, bardzo blyszczace, jednak dla mnie dyskwlifikuje go to uczucie niedomycia... Chocbym myla wlosy 2 razy, to po wysuszeniu juz sa lekko przetluszczone, jakby obklejone czyms, na drugi dzien skora przy glowie jest juz przetluszczona a wlosu oklapniete. Okropne uczucie, dlatego juz raczej go nie kupie... dla bardzo suchych wlosow bedzie ok, dla mieszanych sie nie nadaje.

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie