Ziaja, Masło Kakaowe, Balsam do ciała (stara wersja)

Ziaja, Masło Kakaowe, Balsam do ciała (stara wersja)

Średnia ocena: 3.64/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 4.00/5

Odżywczy balsam do pielęgnacji skóry normalnej i suchej. Zawiera masło kakaowe, witaminę E i prowitaminę B5 (D-panthenol). Głęboko i intensywnie nawilża skórę i zapobiega nadmiernej utracie wody. Skutecznie łagodzi podrażnienia i zmniejsza skłonność do ich występowania. Wygładza, uelastycznia i aktywnie regeneruje naskórek. Lekko natłuszcza i likwiduje uczucie szorstkości.
Regularnie stosowany przywraca skórze piękny wygląd i wyraźnie poprawia jej koloryt.
Pozwala na długo zachować brązowy odcień opalenizny.

Na samą myśl czuje ten zapach

Do balsamu masło kakaowe wracam zazwyczaj latem. Bardzo lubię go używać gdy mam opaloną skórę, ładnie ją nawilża oraz mam wrażenie że podtrzymuje opaleniznę.

OPAKOWANIE:
W sumie standardowa butelka jak dla większości produktów do ciała od Ziaji.
Opakowanie identyczne jak dla kremowego mydła do kąpieli z tej serii. Kilka razy pomyliłam buteleczki jak stały obok siebie. Dosyć miękkie opakowanie z zamknięciem na zatrzask. Wolę opakowanie Mleczka do ciała z tej serii ponieważ jest z pompką.

ZAPACH/KONSYSTENCJA:
Zapach moim zdaniem bardzo przyjemny. Mleczny, kakaowy. Dla niektórych może być zbyt mdły. Nie utrzymuje się zbyt długo na ciele, ale na pewno dłużej niż po kremowym mydle.
Konsystencja to biały, dosyć gęsty balsam.

DZIAŁANIE:
Bardzo fajnie nawilża skórę. Balsam ten ma za zadanie łagodzić podrażnioną skórę i uważam że to robi. Zazwyczaj tego produktu używam po opalaniu i bardzo fajnie nawilża, ujędrnia i łagodzi skórę. Mam również wrażenie, że podtrzymuje delikatnie opaleniznę przy systematycznym balsamowaniu w okresie wakacyjnym. Szybko się wchłania nie pozostawiając żadnej powłoki dzięki czemu nie pozostawia śladów na ubraniach.

PODSUMOWANIE:
Na pewno będę po niego sięgała i polecam każdemu kto lubi takie zapachy i szuka czegoś dobrze nawilżającego.

Ulubiony od lat

Uwielbiam ten balsam. Ma śliczny zapach, zawsze wprawia mnie w odpowiedni nastroj. Jest dość tłusty więc fajnie nawilża skórę. Dość wydajny i w bardzo bardzo dobrej cenie.

Cudowny zapach

Bardzo tani, a naprawdę wydajny produkt. Przez swoją gęstą konsystencję, mała ilość produktu wystarcza do nałożenia na całe ciało. Pięknie się pieni, cudownie pachnie, na zimę i jesień zapach idealny. Opakowanie wygodne.

mieszane uczucia

Może zacznę od pozytywów tego balsamu. Ma cudowny zapach, który bardzo długo się utrzymuje na skórze. Z moich obserwacji wynika, że podtrzymuje trochę opaleniznę. Daje uczucie nawilżenia tak jak powinno. Nie podoba mi się w nim z kolei tłusta formuła która bardzo długo się wchłania i lepi się. Przez to chyba mam problem żeby dobrze go rozprowadzić na skórze, pomimo jego bardzo lejącej konsystencji

Dobre kakao

Kiedyś używałam go bezustannie, czasem do niego wracam.
Dobrze nawilża, lekko natłuszcza, nie uczula i nie podrażnia, skóra po jego użyciu jest mięciutka, ale przede wszystkim lubię bardzo jego zapach, chyba jak większość użytkowniczek ;).
Nie ma się do czego przyczepić. Do tego cena jest powalająco niska(Ziaja zresztą nigdy przecież nikomu kieszeni nie urwała).

Jak balsam, to wlasnie ten...

Uwielbiam ten produkt od Ziaji. Ma same zalety, jak dla mnie. Uzywam go przez caly rok. Kazda z nas uwielbia sie opalac, prawda? No wlasnie... A stosujac ten balasam do ciala macie pewnosc, ze brazowa opalenizna zostanie z Wami na dluzej. Jest to balsam do cery normalnej i suchej. Ma za zadanie pielegnowac ja. Zawiera maslo kakaowe, ktore przepieknie pachnie, witamine E i D-panthenol. Reszte zalet opisze Wam w skrocie ponizej.

Balsam pięknie pachnący

Ziaja balsam masło kakaowe. Dostałam uczulenie niestety ehh pięknie pachnie, nawilża, natłuszcza.
Używałam balsamu i zaczął mnie uczulać. Odstawiłam i wróciłam do niego po msc i jest dobrze. Wiec nie wiem już czym to było spowodowane.

KOCHAM

Uwielbiam ten balsam za dosłownie wszystko. Balsam ten ma idealną konsystencję, która intensywnie nawilża skórę. Nadaje jej fajny brązowy odcień. Znacznie przedłuża trwałość opalenizny. Skóra po tym balsamie jest wyraźnie wygładzona i uelastyczniona. Znakomicie natłuszcza naskórek. Uwielbiam produkty tej marki.

Udany produkt

Marka Ziaja jest jedną z moich ulubionych na polskim rynku. Chętnie sięgam po ten balsam bo jako jeden z nielicznych w tym przedziale cenowym spełnia swoje zadania.
Balsam dobrze nawilża skórę i przy okazji otula nas przyjemnym kakaowym zapachem. Można mieć drobne zastrzeżenia do długości wysychania ale jestem w stanie to znieść.
Balsam sprawia wrażenie dość tłustego

Uwielbiam

Kocham ten cudowny kakaowy zapach który utrzymuje się długie godziny na naszej skórze :) balsam świetnie nawilża , regeneruje oraz odżywia nasza skórę pozostawiając ją świeża oraz pełną blasku , bardzo łatwo się rozprowadza oraz szybko wchłania. Można go dostać w niskiej cenie a jego opakowanie jest bardzo wydajne :)

Klasyk

Ta seria Ziaji to już klasyka gatunku. Bardzo ładny zapach, charakterystyczny dla całej serii. Szybko się wchłania, dobrze rozsmarowuje. Cudów nie czyni, nawilża chwilowo, ale widocznie i odczuwalnie. Jest przyjemny w użyciu. Butelkę trzeba rozcinać to minus. Duża pojemność to zaleta, ale oczywiście z czasem już ma się przesyt używania i używania. Polska firma na tak.

Cudo

Mój jeden z ulubionych balsamów do ciała stosuje go po kąpieli. Wygodne Opakowanie i aplikacja dzięki pompce. Konsystencja może być Chociaż długo się wchłania. Za to przepiękny zapach który uwielbiam. A najważniejsze, że balsam ładnie nawilża suchą skórę