L´Oreal Professionnel, Serie Expert, Absolut Repair, Power Repair B, ampułka

L´Oreal Professionnel, Serie Expert, Absolut Repair, Power Repair B, ampułka

Ampułka Power Repair B zawiera Neofibrine TM - unikalną kombinację ceramidu Bio-Mimétic, który regeneruje spoiwo międzykomórkowe oraz silikonów i filtru UV. Wspomaga ona trwałą ochronę powierzchni włosa na całej jego długości. W rezultacie włosy są dogłębnie zregenerowane, miękkie, lśniące, podatne na układanie.

Do włosów cienkich, delikatnych, łamliwych, uwrażliwionych wskutek działania czynników chemicznych i/lub mechanicznych, włosów przemęczonych zabiegami fryzjerskimi.

Power Repair B może być stosowany w dniu koloryzacji lub trwałej ondulacji.

Cena: ok. 10zł / 10ml

Efekt jednorazowy! grrr

Postaram sie jak najszczerzej i dokladnie opisac ten produkt ponieważ miałam zakupiony w salonie fryzjerskim opakowanie 30 takich ampułek za około 300 złotych.

Od poczatku wychodzilam z zalożenia że bede tych ampułek używać tylko z parą czyli w salonie pod sauna. Ale z uwagi ze mam ich az 30 i w domu sie zdarzylo.

W salonie wszystko fajnie podcielam weszlam pod saune babce dalam do wlania 2 ampulki. Rzeczywiscie wlosy po ulozeniu byly sliskie lsniace troche przyklapniete. ale ogolnie ok, niestety juz po umyciu po odzywczym dzialaniu nie bylo sladu wlosy znow normalne.

Jeszcze zaznacze ze wlosy mam cienkie farbowane troche suche na koncach ale ogolnie stan dobry bo nie sa rozjasniane tylko przyciemniane na czern farba joico.

Wracajac do ampulek pozniej zaczelam sie nimi bawic w domu, oczywiscie 2 na kazdy raz na moje poldlugie wlosy po umyciu w folie i pod suszarke na chwile zeby sie rozgrzaly. Jesli zmywamy po takim czyms po 15/20 min wlsoy sa lepsze bardziej ujarzmione troszke bardziej sliskie ale nie sa takie sypiące sie jakbym chciala.

natomiast jesli zostawilam je na noc z odzywka i mylam dopiero rano (wiem ze nie powinno sie tak robic;) to po umyciu szamponem bylo tak jakbym ampulek wogole nie uzywala...;/ i co tu jeszcze moge dodac.

Kazdy musi wyprobowac na sobie oczywiscie ze lepsze to niz zwykla odzywka z supermarketu za 15 zl ale spodziewalam sie troche wiecej po loreal.
Na dzien dzisiejszy jeszcze 12 ampulek sobie spokojnie lezy na stole i czeka na swoje zuzycie.

Pozdrawiam

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: ponad 15 ampulek

badziewie

Czytajac wszystkie opinie tego produktu zdecydowalam,ze go kupie nie zwazajaz na dwie recenzje negatywne...
Niestety zawiodlam sie:( wlosy moze i rozczesuja sie po ampulce,ale nie nawilzaja ich,nie wygladzaja:(
Juz 100 razy lepsza jest dla mnie maska sleek line,ktora kosztuje grosze w porownaniu z mala ampolka!odradzam.10 ml kosztuje 8-9 zl a starcza na raz :(((odrzadzam

Używam tego produktu od:miesiaca

Spełnia swoje zadanie

Kosmetyk przerósł moje oczekiwania. Naprawdę działa! Włosy po nim są miękkie, delikatne i już po pierwszym razie sprawiają wrażenie zdrowszych. Minusem jest to, że obciąża włosy ale taka jest wada tego typu kosmetyków.

bardzo dobry

Używam sporadycznie, ale efekt jest zachwycający. Włosy po umyciu i wysuszeniu są miękkie, nie puszą się, są jakby "wyprasowane", miękkie, lśniące i na końcówkach zdrowe.
Produkt na pewni do włosów suchych, z puszącymi się końcówkami, które po ampułce są śliskie.

Mam włosy do łopatek, więc jedna ampułka starcza na 2 razy.

Polecam przed wyjściem lub po zabiegach fryzjerskich!

Używam tego produktu od: 3 opakowania

Super!

Mam włosy blond,zniszczone,suche,matowe,ampułka pomogła mi nie tylko chwilowo ale uzupełniła ubytki we włosach,zastosowałam 6 ampułek(jedna starczyła mi na 2 razy) ponieważ włosy są krótkie.Po każdym myciu stosowałam ampułkę-na osuszone ręcznikiem wlosy,wcieralam plyn,okrywałam czepkiem oraz recznikiem,po 30 minutach zdejmowałam i spłukiwałam a jezeli mialam nastepnego dnia taka mozliwosc to kladlam sie spac w czepku,rano wlosy mylam, ukladaly sie niesamowicie dobrze,błyszczały,jak z reklamy telewizyjnej.Po 12 zastosowaniach,wlosy znacznie lepiej wygladaja,blyszcza sie,dobrze sie ukladaja.Polecam wszystkim ktorzy pragna odbudowac zniszczone włosy.Używam tego produktu od:1,5 miesiąca

EDIT

dodaję gwiazdke bo jednak widze ze nie ma nic lepszego na zdewastowane włosy niż te ampułki,włosy są po nich cudowne!

Super Regeneracja!!! *****

Stosuje tę ampułkę już od dłuższego czasu (ok. 3 miesięcy), raz w tygodniu rozczesuję na włosach umytych szamponem z tej samej serii i dobrze oszuszonych ręcznikiem (jak kosmetyk ma zadziałać, jeżeli włosy będą zbyt mokre;P), trzymam ok.30 minut pod folią i ręcznikiem (jak mam troche czasu to dodatkowo podgrzewam kokon suszarką). Spłukuję i czekam... Włosy dosłownie się leją - są lekkie, gładkie i niesamowicie błyszczące, cudownie się układają i są po prostu rewelacyjne!!! W dodatku są zregenerowane. Nawet po tylu tygodniach systematycznego stosowania ampułka nie znudziła sie moim włosom i za każdym razem efekt jest pioronujący!!! REWELA ;)
Zamawiam ampułki hurtowo na allegro za ok.9 zł/sztuka gdy odwiedzam Polskę, bo w Londynie jedna kosztuje 5 Funtów (!!!). :(

Naprawde warto!!!! ;)

Używam tego produktu od: ok. 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: uuu, no będzie jakieś 15 ampułek

znakomita ampułka:)

Uzywam jej już od dluzszego czasu i jestem bardzo zadowolona.Stosuje ampułkę zawsze po farbowaniu lub gdy moje włosy są zniszczone i zmeczone czestym prostowaniem. Po uzyciu stają sie lekkie,miękkie,błyszczace,nawilżone i nie są suche i szorstkie.No i układają sie cudownie.Ampułka ma też sliczny zapach.Może to zależy od włosów ale na moje ta ampułka działa lepiej niż maseczki z kerastase.Mocno widoczny efekt utrzymuje sie ok.2tygodnie a potem włosy są i tak w lepszym stanie niż były.A jak są bardzo zniszczone używam jej kilkakrotnie.
Cena też niska 7-8 zl na allegro. (u mojego fryzjera 40 a ja nie widze roznicy po stosowaniu jej w salonie i w domu)
Naprawde jak dla mnie - kwc!
(ps. zakladam czepek foliowy i recznik i siedze z tym ok.20min na głowie)

Używam tego produktu od:nie pamietam,1-2lata
Ilość zużytych opakowań:6?

bez zachwytów

Zużyłam 3 ampułki w odstępie tygodniowym, wmasowane we włosy po muciu i pozostawione w czepku foliowym i podgrzanym ręczniku na 30 minut ( potem deklikatnie spłukane) Efekt jakiś tam jest ni powiem ale bez rewelacji. Włosy lekko obciążone, zmiękczone ale większego błysku nie zauwazyłam. Mam wrażenie, że efekt znika juz po drugim myciu. Nie wiem jak z regeneracją , po 3 ampułkach nie zauważyłam widocznego efektu. W każdym razie nie zregenerowały moich włośów zniszczonych dekoloryzacją.

Używam tego produktu od:3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 3 ampułki

cudo

Pierwszy raz ampułkę nałożył mi fryzjer w salonie po farbowaniu (koszt 50 zł), ale ponieważ używane też maseczki z serii postanowiłam wypróbować ampułke na własną rękę. Włosy są po niej niesamowite - miękkie, lśniące, lejące. Nie obciąża włosów i nie pachnie intensywnie kosmetykiem.

Używam tego produktu od: 4 m.

Bardzo dobry produkt

Z ampułkami jest tak jak z innymi kosmetykami, nie wystarczy 1 uzycie aby zobaczyc super efekty. Uzyłam 4 ampułki R.B., 1 na tydzien, 4 na misiąc, w miedzyczasie 2 ampułki do wlosow blond i 2 do wlosow farbowanych. Umyto swieze wlosy, delikatnie przesuszone, ampułka dozowano specjalnym aplikatorem, 30min pod workiem i recznikiem na glowie:) Jestem bardzo zadowolona z dzialania. Wlosy sa dobrze nawilzone, odzywione, zregenerowane. Na allegro koszt ampułki - 7zł + przesyłka. Osobiscie polecam.
P.S. Wlosy blond, delikatne, wrazliwe z tendencja do oklapywania i przetluszczania sie.

Używam tego produktu od: miesiaca

nie do końca...

Nie do końca jestem zachwycona tą apułką...Mam włosy zaledwie do ramion a ta 10 ml amupła to stanowczo za mało na jedną aplikacje.Wydaje mi się ,że na tak wysoką cene powinny być wieksze.Plusem jest przede wszystkim zapach i nablyszczenie.Co do nawilżenia to średnie.Może rezultaty były by bardziej widoczne gdyby ampułki stosować przez miesiąc chociaz 2 razy w tygodniu ,ale to już by sporo kosztowało.Jak dla mnie specyfik jest średni nie robi furory przynajmniej po 1 krotnym uzyciu.

Używam tego produktu od:uzyty jeden raz

bardzo przydatne

ampułki spełniły moje oczekiwania, naprawde pomagaja w regenracji włosa, ale trzeba na to systematycznośći, konsekwencji i czasu
najlepiej aplikowac kilka ampułek, w równych odstepach czasu np co tydzien, trzymac włosy w cieple, aby ampułka miała szanse działać
włosy po tym preparacie sa piekne - błyszczace, odżywione no cudne
najlepsze efekty jednak gdy zabieg przeprowadzony jest u fryzjera, w domu trudniej jest osiagnąc taki efekt

uzywam od kilku miesięcy
około 5 ampułek