Lirene Dermoprogram, Aqua, Delikatny krem nawilżająco-ochronny

Lirene Dermoprogram, Aqua, Delikatny krem nawilżająco-ochronny

Wyjątkowo delikatna formuła kremu zapewnia skuteczną i przyjemną pielęgnację twarzy, optymalnie nawilżając oraz odżywiając skórę. Zawiera Lactil, Fitoplacentę wyciąg z arniki górskiej i alantoinę.

Widoczny efekt:
skóra nawilżona, odżywiona i miękka w dotyku.
Krem przeznaczony jest dla cery normalnej w każdym wieku. Nadaje się pod makijaż.

moja baza pod makijaz

Używam go na dzień, bo delikatnie nawilża i wygładza moją skórę, gdy nakładam na niego podkład lepiej mi się rozsmarowuje i lepiej wygląda. Ma ładny delikatny zapach, przystępną cenę, szybko się wchłania, skóra nie świeci się po nim. Jednak czasem żałuje, że nie nawilża mocniej. Gdy skóra jest przesuszona użycie tego kremu raczej nie pomoże. Ale mimo to polecam.

Używam tego produktu od:3 miesiecy

Rewelacja !

To jest krem idealny !!
Mam skórę suchą i wrażliwą i myślałam że ten krem nie jest dla mnie... Poleciła mi go moja znajoma wiec się skusiłam. Jest rewelacyjny, lekki krem, jednak bardzo dobrze nawilża, nie pozostawia tłustego filmu, już po kilku dniach skóra jest tak wygładzona, jak jedwab, heh cały czas nie mogę w to uwierzyć, nigdy nie miałam tak gładkich policzków. Nawet mój chłopak zauważył ze moja twarz jest jedwabiście gładka:) Krem ślicznie pachnie, jest wydajny i nadaje się pod makijaż. I co najważniejsze nie "wychodzi" z twarzy w połowie dnia tworząc błyszczącą się warstwę. Mimo, że nie matuje to zauważyłam ze moja twarz po nim przez długi czas się nie świeci. Naprawdę ten krem jest idealny !! Polecam Wszystkim!!

Moje problemy z suchymi partiami na skórze zniknęły, używam go razem z żelem Nawilżająco-kojącym z Lirene Beauty :)

Używam tego produktu od:2 miesiecy

Świetny

Godny polecenia.
Nie jest tłusty, a przy typie mojej cery to bardzo ważne. Ładny zapach, dość szybko się wchłania.
Po użyciu skóra nie jest ściągnięta, nie błyszczy się i jest doskonale nawilżona.
Wydajny.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Może być

Za tą cene to rewelacja :) Kupiłam ten krem, ponieważ potrzebowałam czego tłustszego na zimę.

Moja cerę nawilża, ma ładny zapach i przyjemnie się go nakłada., po nałożeniu przynosi mojej skórze ulge :)
Jednak stosuje go tylko na noc, bo jest ciężki i zostawia tłusty film na skórze. Gdy nałożyłam go rano moja skóra szybko się świeciła, a mam cere mieszaną.
I stosowany dłuższy czas wydaje mi się że zapycha pory :(

Używam tego produktu od: 3 mies
Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsze

Świetny krem!!!

Bardzo fajny, lekki, nawilżający krem.
Mam cerę mieszaną ze skłonnością do przesuszania się na policzkach i po użyciu tego kremu nie odczuwam żadnego ściągnięcia ani przesuszenia w najbardziej problemowych miejscach ;)
Kremik ma delikatny zapach, bardzo fajną konsystencję i dobrze się wchłania, nic się po nim nie błyszczy, skóra jest miękka i fajnie odświeżona.
Jest bardzo wydajny.
Minusów nie zauważyłam, może jedynie to, że na zimę krem jest ciut za lekki.
Generalnie produkt jest bardzo udany, ale nie wiem czy ponownie go kupię bo lubię wypróbowywać nowości ;)

Wspaniały!

Kremu tego używam naprzemiennie z kremem Lirene Aqua przeciwrodnikowym. Obydwa są naprawdę świetne, ale ten chyba wypada ciut lepiej od i tak prawie doskonałego przeciwrodnikowego. Wspaniale nawilża skórę, ujędrnia, wygładza... Wspaniale się wchłania, delikatnie i subtelnie pachnie. Jak dla mnie ten krem to rewelacja. I do tego ta cena... Lirene Aqua w niczym nie ustępuje kosmetykom z wyższych półek cenowych. Polecam!

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

Optymalne nawilzenie

Piekny zapach i mila delikatna konsystencjato glowne atuty tego kremu :)
Nawilza optymalnie, mogloby byc lepiej - na dzien mi nie odpowiada bo pozostawia delikatnie tlusta powloke na skorze, natomiast na noc jest za slaby...

Używam tego produktu od:4 mcy

Kremik jest bardzo fajny. Bardzo szybko się wchłania, mimo, iż jest do normalnej buzi, mojej suchej też służy. Nawilża optymalnie, ale rano więcej nie potrzebuje. Używam go pod makijaż. Polecam

Używam tego produktu od: 3 tyg

bardzo dobry

Kupiłam go właśnie dzięki Wam i sie nie rozczarowałam :). Krem pięknie nawilża, skóra po nim jest niesamowicie miękka i gładka, wygląda zdrowo, jest w dobrej kondycji, poza tym krem przyjemnie pachnie, ma lekką konsystencje, bardzo dobrze sie wchłania, dodatkowym plusem jest cena. Jedynym minusem dla mnie jest to, że po 2 dniach zauważyłam kilka malutkich krostek, ale to pewnie dlatego, że stosowałam go też wieczorem (on jest na dzień) i że mam skóre mieszaną (a to krem do cery normalnej ;P). Ogólnie dla mnie bardzo dobry, stosowanie go to sama przyjemność.

Używam tego produktu od miesiąca

mój ulubiony

Bardzo lubię kosmetyki Eris Lirene i kiedy wykończyłam krem intensywnie nawilżający tejże firmy,postanowiłam wypróbować nawilżająco-ochronny. Konsystencja w sam raz, zapach delikatny, kremowy. Co do właściwości:
-dobrze nawilża
-szybko sięwchłania zostawiając taką ultracieniutką warstewkę ochronną, ale broń Boże tłustą. Po prostu ma się komfort dobrze nawilżonej skóry
-nie zatyka porów
-makijaż ładnie się trzyma
Mam cerę raczej normalną z lekką tendencją do przetłuszczania w strefie T i u mnie ten krem sprawdził się na medal. Używam razem z tonikeim dla cery normalnej.
Używam tego produktu od: ok 5 tygodni

Swietny

To chyba nowa wersja mojego ulubionego kremu, opakowanie mi sie podobalo stare troche bardziej, ale sam kremik jest nadal swietny , nawilza, mnie nie zapycha, nie sciaga skory, nie uczula nawet po dluzszym czasie uzywania, najlepszy krem na dzien jaki mialam
cudo :* i pachnie tak ladnie kremowo... nie duszaco

Używam tego produktu od:kilku lat chyba...
Ilość zużytych opakowań:sporo

Dobry

Nawet fajny za tą cenę, w sume jestem zadowolona ale na kolana mnie nie powalił.Potrzebuję silniejszego nawliżenia a to jest tak na 4 - .Jednakże nie wypada nie wspomniec o zaletach tego kremu szybko się wchłania, ma fajną budyniowata konsystencję, nie podrażnia, generalnie ok.

Używam tego produktu od:4tyg
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie