Jette Joop, Jette EDT

Jette Joop, Jette EDT

Intymny aromat, który daje unikalne uczucie bycia wolnym. Owocowy i aromatyczny, uwodzicielski i romantyczny zapach dla kobiet.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: gruszka, kolendra, pieprz
nuta serca: róża bułgarska, irys
nuta bazy: piżmo, tonka, drewno cedrowe

drzewne, piżmowe, kwiatowe
wody toaletowe

Baaardzo zmysłowy

Podpisuję sie pod recenzjami poprzedniczek - zapach prześliczny, otulający, nie dusi, nie męczy, niewiarygodnie trwały, chyba najtrwalsze perfumy, jakie znam. Bardzo zwraca uwagę mężczyzn, nawet obcych, ale kobiet też, już trzy panie zaczepiły mnie pytając, co to za zapach. W Jette czuję się najpiekniejsza na świecie, stanowczo poprawiają mi nastrój. Reasumując - szczerze polecam :-)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: kończe drugie, trzecie już kupione, uzależniłam się :-)

cudo cudo cudo

To już moj 3 JOOP Jette i nadal nie moge sie go nawąchać, uwielbiam ten zapach na sobie uwielbiam go we flakonie! Czasem sobie podchodze do nich w ciagu dnia zeby wsadzić nos w korek i poczuć ten cudny zapach na nowo, jest ciepły słodki ale jednocześnie delikatny, z typu otulających ale nie duszących. Cudo i już. Bardzo bardzo mój i pewnie długo mój pozostanie bo już dawno nie czułam sie tak dobrze w wybranym zapachu.Używam tego produktu od:8 miesięcy
Ilość zużytych opakowań zaczynam 3

Bardzo otulające.

Idelane na jesień i zimę. Początki nie były dobre, za pierwszym razem pomyślałam może być, za drugim pomyślałam, że ładnie pachną, a za trzecim razem zostały wpisane na listę I must have.
Przecudny zapach, miękki i otulające. Troszkę w innym znaczeniu niż np. Lolita Lempickiej, ale wspaniale nadają się do sweterka na zimę, choć bardziej kojarzą mi się z jesienią. Jaśmin jak najbardziej jest wyczuwalny, ale właśnie tak jak lubię, nienachalnie, łagodnie, bez dominacji. No i irys, który powoduje, że zapach nie jest mdły. Na mnie bardzo trwałe.

Używam tego produktu od:----
Ilość zużytych opakowań: próbka

Polubilam:)

Powiem tak: dosc ladny zapach, bardzo kwiatowy, slodko-swiezy. Niezwykle kobiecy, czuc w nim jasmin. Troszke kojarzy mi sie z Code Armani, chyba przez nute jasminu wlasnie, ale jest zdecydowanie lezejszy. Uniwersalny, na kazda pore roku, calkiem trwaly. Jednak nie moj.

29.03.2007:
Prawie rok temu zlozylo sie tak, ze dostalam wielka flache 75 ml tego zapachu od taty, bez okazji:) Po prostu kupil w podrozy, czym mnie bardzo wzruszyl i sie bardzo ciesze, bo Jette wywoluje u mnie baaardzo pozytywne skojarzenia. Uzywamy go na przemian z mama, bo obu nam przypadl do gustu. Podtrzymuje, ze jest zapach bardzo kobiecy, slodki, ale nie ciezki, z nuta jasminu i czegos jeszcze. Polubilam go i uwaam, ze jest swietny na codzien. Flakonik super - prawdziwa ozdoba.
Ilość zużytych opakowań:miniaturka + 75 ml

Delikatny i w 100% mój

Jak dla mnie jest to bardziej kwiatowo-owocowa wersja Lacoste pour Femme(które szczerze uwielbiam :)).Jette jest bardzo delikatny,kobiecy i otulający(ale nie w ten sam sposób co np. Addict).Mocno wyczuwalny irys.
Subtelny i nienachalny czuję się w nim jakoś tak błogo i dobrze.Całości dopełnia przepiękny fioletowy flakon w kształcie serca.Dla mnie strzał w 10-tkę.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszej 50-tki