Eva Natura, Komfort Młodej Skóry 18+, Relaksujący żel pod oczy i na powieki

Eva Natura, Komfort Młodej Skóry 18+, Relaksujący żel pod oczy i na powieki

Żel z proteinami zbóż i polisacharydami do pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu. Usuwa zmęczenie skóry spowodowane aktywnym trybem życia, m.in. pracą przy komputerze, niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych, a także codziennym makijażem. Zmniejsza obrzęki pod oczami i rozjaśnia cienie, przywracając zmęczonej skórze blask. Efektem stosowania kremu jest doskonale zrelaksowana, pozbawiona opuchnięć i cieni skóra wokół oczu.

Skład: Aqua, Cetearyl Ethylhexanoate, Glycerin, Hesperidin Methyl Chalcone/ Steareth-20/ Dipeptide-2/ Palmitoyl Tetrapeptide-3, Caprylic/ Caprics Triglyceride, Hydrozlyed Caesalpinia Spinosa Gum/ Caesalpinia Spinosa Gum, Algae Extract, Triticum Vulgare, Avena Sativa, Hordeum Vulgare, Secale Cereale, Sphingolipids / Phospholipids, Allantoin, Ammonium Acryloyldimethyl Taurate/ VP Copolymer, Sodium Polyacrylate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Carbomer, Hydrolyzed Wheat Protein, Caffene, Betaine, Parfum, PEG-8/ Tocopherol/ Ascorbyl Palmitate/ Ascorbic Acid/ Citric Acid, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Sodium Hydroxide

Słabiutki :-(

Czytając opis producenta stwierdziłam, że to produkt przeznaczony dla mnie! Niestety zawiodłam się, chociaż ogólnie uważam tę markę za spoko :-) Konsystencja co prawda leciutka, ale nie zauważyłam efektów pielęgnacyjnych. Może troszeczkę nawilżył, chociaż i tego nie dostrzegłam, bo może moja skóra wokół oczek potrzebuje większego nawilżenia ;-)

Używam tego produktu od:pół roku, ale teraz tylko czasami tak żeby zużyć

slaby

Wiec tak: krem ma przyjemna konsystencje, jest rzadki (co dla mnie bylo plusem) i wydajny. Pomimo stosowania regularnego nie zmniejszyl cieni pod oczami. Poczatkowo, przy pierwszych 3-4 aplikacjach piekl troche, ale potem przestal. Nie wysusza, nie nawilza, wlasciwie nie wiem co ma robic. Slaby jak reszta tej serii.

Używam tego produktu od: zuzylam jakis czas temu

ogolnie nie polecam

jest to moj pierwszy krem pod oczy wiec moze malo obiektywnie.dla mnie nic wielkiego nie zdialal.cienie jak byly tak sa,ja zadnej poprawy nie widze niestety. tyle ze nawilza ot i co.nie podraznia

Używam tego produktu od:2 miesiecy

średni.

To mój drugi preparad pod oczy, mam porównanie tylko z kremem pod oczy Calma HLC Ziaji.

Pojawiły mi się obrzęki pod oczami, cienie i ogólne zmęczenie. Przy dłuższym i regularnym stosowaniu (codziennie przez kilka tygodni) faktycznie trochę te cienie likwiduje, jednak efekt jest bardzo krótkotrwały. Niestety, nie nawilża a szkoda. Plusem jest to, że żel jest lekki i nadaje się na dzień.

Nie mogę używać go dwa razy dziennie bo niestety zapach drażni moje spojówki. Teraz go odstawiłam, poważnie zastanawiam się nad tym czy przez te podrażnienia dokończyć to opakowanie.

całkiem całkiem

Liczyłam, że w końcu znalazłam kosmetyk pod oczy dla siebie, ale jednak nie, to jeszcze nie to. Przede wszystkim dlatego, że zdecydowanie za słabo nawilża (tutaj akurat jakiemukolwiek kremowi ciężko dorównać Hydraction Diora), jest dla mnie za rzadki, wolę na dłuższą metę treściwe kremy pod oczy. Na początku stosowania zauważyłam poprawę, jeśli chodzi o cienie pod oczami - zmniejszyły się, ale przy moim trybie życia samemu kremowi ciężko z tym walczyć i po pewnym czasie wróciły... No i cóż, wolałam spore pieniądze zainwestować w korektor pod oczy. A tego kremu używam obecnie od czasu do czasu, jak akurat nie mam nic lepszego pod ręką. Nie jest zły, ale ja potrzebuję jednak solidnie nawilżającego kremu pod oczy.
Plusem jest duża pojemność, niska cena i wysoka wydajność. Opakowanie jest urocze wg mnie ;)

Używam tego produktu od: 3-4 miesiące

obiecanki cacanki

Pewną zaletą tego żelu jest to,że dość fajnie nawilża skórę,nie podrażnia,nie szczypie w oczy.Jednak nie zauważyłam żeby cokolwiek dobrego zrobił z moim spojrzeniem,nie widzę żadnej poprawy, żadnego blasku jak ładnie obiecuje producent.Cienie mają się dobrze...A liczyłam,że może troszkę pomoże.Tak więc nie kupię już więcej tego żelu,lepiej spróbować czegoś lepszego.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:męcze się z 1 i domyślam się,że jeszcze z jakiś czas nadal będę się męczyła

ładnie nawilża

chciałam czegos co nawilży skore wokoł oczu i czegos co jest przeznaczone dla osób w moim wieku...
kremik fajnie nawilża i ładnie pachnie.
nie podrażnia skóry i nie powoduje szczypania co jest dużym plusem:)
nie mam cieni pod oczami więc w tej kwestii nie bedę się wypowiadać.oczka mam jakby wypoczete po stosowaniu tego kremu.spojzenie jest swiezsze :)
kosmetyk bardzo wydajny i przy regularnym stosowaniu widac nawilżenie i brak zmeczenia oczu.
Używam tego produktu od:4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:ciagle pierwsze

taki sobie

nie mam za bardzo wyrobionego zdania o tym kremie... jego zalety to:
*ładnie pachnie
*zmniejsza opuchliznę pod oczami
natomiast wady:
#nie redukuje cieni
#jak dla mnie jest za rzadki
ogólnie nie jest zły, ale chyba nie dla mnie

Używam tego produktu od:4 mies.
Ilość zużytych opakowań:1- w trakcie

U mnie działa :D

Ten żel to dla mnie bomba - jako jedyny (a przetestowaąłm sporo specyfików pod oczy) poradził sobie z opuchnięciami i ciemnymi obwódkami wokół oczu :ehem: Oczywiście trzeba na to czasu i regularnego (rano i wieczorem) stosowania. Przed stosowaniem tego żelu miałam własnie z tym problem - budziłam sie z podpuchniętymi oczami i brązowymi obwódkami wokół oczu przez co wyglądałam jakbym była pomalowana jasnym brązowym matowym cieniem. O ile opuchnięcie znikało w trakcie dnia, to cienie utrzymywały sie 24 h :/ Zwróciłam na nie uwagę gdy chłopak zrobił mi zdjęcie w trakcie snu - patrze, a tu brązowe powieki :eek: Postanowiłam wtedy własnie działać na poważnie :)

Dodatkowo żel dobrze nawilza, nie zostawia klejącej powłoki. Zmniejsza drobne zmarszczki. Lubie go uzywać, bo wiem że jest skuteczny - jest też jedynym specyfikiem którego nie męczyłam przez rok jak to bywałoz innymi ;). Ostatnio zrobiłam mu mały sprawdzian - nie używałam go ok 2 tygodni i opuchniecia i cienie wróciły. Już wiem, że zagości u mnie na długi czas :ehem: Za tą cenę naprawde warto spróbować, a może komuś też pomoże - jak mi :)

Używam tego produktu od: stycznia 2007
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

nie dziala

nie wiem czemu ma służyć ten krem, producent zapewnia ze ma działanie relaksujące-nie zauważyłam, z cieniami pod oczami sobie na radzi, jakiegoś spektakularnego nawilżenia tez nie zauwazylam.owszem po nałozeniu przez pewien czas skora jest delikatna, nawilzona,ale ten efekt dosc szybko znika.
fajny gadzet dla 15 latki, ktora nie ma problemow ze skóra wokol oczu.
ja w sumie tez nie mam,ale kupilam z nadzieją,ze rozjasni cienie pod oczami i po nieprzespanych nocach bede wyglądac lepiej niz bez niczego- pomyłka

Używam tego produktu od:miesiaca

takie nic

Naprawdę nie wiem czemu ma służyć. Nie wygładza, nie relaksuje, nie radzi sobie z cieniami pod oczami i podpuchniętymi powiekami rano. No, może chwilowo trochę nawilża. Czasami szczypie i skóra przez chwile piecze, nie wiem dlaczego, nie wygląda mi to na reakcję uczuleniową, bo nie wywołuje zaczerwienienia ani opuchlizny. Ma bardzo lekką konsystencję, wygodne opakowanie i jest tani, ale jakoś mnie to nie pociesza.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

plus minus takie nic..........

Zel nabylam za 7,99 zł. Mam zaszczyt napisac o nim tutaj pierwsza recenzje a wiec:
- opakowanie ładne- blady róż zieleń biel- wygląda słodko :)
- pojemność 25 ml. to juz cos
- konsystencja ultralekka, wodnista ale nie kapiaca tzn trzyma sie jakoś :) nie wiem czemu nazwali żel bo dla mnie żelu nie przypomina
- to raczej wodnisty krem o kolorze białawym
- nic nie relaksuje- jestem tego pewna :)
- nie klei sie
- zostawia całkiem ładnie odżywioną skóre minimalny film ale efekt odzywczy jest krotki
- mysle ze trzeba by go nakladac z conajmniej 3-4 razy w ciagu dnia aby miec efekt ciaglego nawilzena skory
- nie wygladza ani nie napina
- taki sobie zbedny produkt ni to na dzien ni to na noc
- polecam 13-latkom :)- u straszych raczej niczego nie daje
- aha mnie troszke uczula po kilku godzinach oczka schną po nim.
- zapach ładny

Używam tego produktu od:kilka tyg
Ilość zużytych opakowań:1 i end:)