Dermedic, Effectival, Odżywczy krem pod oczy przeciwzmarszczkowy

Dermedic, Effectival, Odżywczy krem pod oczy przeciwzmarszczkowy

Odżywczy krem pod oczy działa przeciwzmarszczkowo i łagodząco. Aktywne składniki pochodzenia roślinnego sprzyjają regeneracji i właściwemu uporządkowaniu włókien kolagenowych w skórze, redukują ilość i grubość zmarszczek wokół oczu. Biolipidy i witamina E dostarczają substancji odżywczych, nawilżają i wygładzają naskórek oraz łagodzą podrażnienia.

moze byc

Kupilam go w opakowaniu promocyjnym wraz z kremem na noc z tej samej serii. Kremik ok, choc gdybym miala zaplacic za niego pelna cene to zalowalabym zakupu. Zmarszczek na pewno nie splyca ale niezle nawilza. Minus to opakowanie (nie lubie jak za kazdym razem trzeba odkrecac tubke).

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Nie powala.

Spodziewałam się czegoś lepszego. Nieźle nawilża, ale nie odżywia, o spłyceniu nawet najdrobniejszych zmarszczek można pomarzyć. Mocno pachnie, ale zapach na szczęście się szybko ulatnia. Niezły na dzień, ale na noc zdecydowanie za słaby. Licha tubka. Na szczęście mi nie pękła, ale po firmie aspirującej do "polskiego Vichy" można się spodziewać lepszego produktu w lepszym, mniej lichym opakowaniu.

Używam tego produktu od: 2 miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Niezły, ale...

- CIENIE ROZJAŚNIA, ALE NIE DOKOŃCA MOŻE W 50 %, JUZ LEPIEJ ROZJAŚNIAŁ ŻEL POD OCZY Z IWOSTINU
- ZMARSZCZEK NIE WYGŁADZIL WOGÓLE
- ŚLICZNIE NAWILŻA
- NADAJE SIE POD MAKIJAŻ
- JEST NIEDROGI
- BARDZO WYDAJNY
I TO TYLE...

Używam tego produktu od: OKOŁO 9 MIESIĘCY

Beznadziejne opakowanie

Zużyłam chyba z pięć próbek. Chętnie kupiłabym pełnowymiarowe opakowanie, ale kremy pod oczy z firmy Dermedic są pakowane w beznadziejne tubki, które rozwalają się u mnie po dwóch tygodniach, dlatego nie chce mi się tracić pieniędzy na krem, który wyrzucę zaraz z powodu rozerwanej tubki. Nie dość, że odpadają w nich te aplikatory, to jeszcze krem wylewa się po bokach i komfort używania jest przez to żaden.
Sam krem, jak wcześniej wspomniałam, jest bardzo dobry. Nawilża i redukuje cienie pod oczami. Wygładza, choć ja nie mam jeszcze zmarszczek. Dobrze się wchłania, nie przeszkadza w makijażu. Ma bardzo ładny zapach.
Jeśli tylko Dermedic ulepszy te opakowania, kupię sobie ten krem, bo naprawdę bardzo go lubię. Jeśli nie, skazana będę na gratisowe próbki przy okazji zakupów w aptece.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 5 sporych próbek

bardzo dobry

Kremik kupiłam w promocji z odżywczym kremem za bodajze 55zł,więc napewno sie skusze jeśli załapie sie na taką promocje ponownie:)
A teraz o kremie słów kilka:
Dobrze nawilża,świetnie sie rozprowada i szybko wchłania,nie posostawia filmiku pod oczami który mógł by sie świecic pod makijażem,przyjemny zapach...zielonego jabłuszka??Skóra odczuwalnie nawilżona,nie podrażnia oczu.Po prostu boski;)

Polecam również krem do twarzy,ma podobne działanie-bardzo dobrze nawilża.Zestaw uratował mnie w sezonie zimowo-grzewczym,nie było mowy o przesuszonej,ściągnietej cerze

Minusy sie znalazły,ale nie az tak duże by zrezygnowac z ponownego zakupu,otóż:
-napewno przydałby sie jakiś filtr,chociażby te spf8 dla zaspokojenia sumienia;)
-pozatym opakowanie:tubka ok,dozownik cieniutki i dobrze sie dozuje krem,ale miałam taką samą przygode co konfitura - po kilku mies. pękło mi opakomanie przy nakrętce,myślałm przypadek lub za mocno dokrecam a tu widze ze to raczej producent musi nad tym popracowac

Używam tego produktu od:starczyło na jakies 5mies.?
Ilość zużytych opakowań:1 op.

bardzo dobry

Bardzo dobry krem o lekkiej konsystencji, szybko się wchłania, przyjemnie pachnie, nie podrażnia. Ładnie nawilża okolice oczu i łagodzi podrażnienia, które u mnie są dość częste. Jednak dla mnie jest mało treściwy. Dobijam 30- stki i w związku z tym zaczynam szukać czegoś o intensywniejszym działaniu przeciwzmarszczkowym. Dlatego do niego nie wrócę...chociaż latem jest świetny i ten zapach :)

Używam tego produktu od:2 mies

fajny, jak i jego współbracia

Kremu pod oczy używałam wraz z kremami na dzień i na noc z tej serii.
Konsystencja bardzo dobra, nie za lekka, z rodzaju tych bardziej odżywczych. Wchłaniał się bardzo dobrze i nie podrażniał nawet nałożony bardzo blisko oka (stosowałam go także na powieki). Nawilża, odżywia, utrzymuje delikatną skórę wokół oczu w dobrej kondycji. Nie wiem czy byłby dobry dla bardziej problematycznej cery, ja nie miałam z tymi okolicami szczególnych problemów.

Bardzo wydajny - 3,5 miesiąca.

Uwaga tyczy się opakowania. Sama tubka bez zastrzeżeń, ma wygodną końcówkę do precyzyjnego aplikowania. Jednak w połowie używania miejsce gdzie tubę się zakręca zaczęło pękać, pod koniec byłam zmuszona zbierać krem właśnie z tego pękniętego miejsca.

Używam tego produktu od: 3,5 m-ca

dobry

- ładnie nawilża i wygładza skórę po nałożeniu
- nie powoduje opuchnięcia powiek ani łzawienia i szczypania
- ślicznie pachnie
- ma lekką konsystencję, dobrze się rozprowadza i nadaje pod makijaż

spełnia niemal wszystkie moje wymagania niestety są minusy:
nie zauważyłam długofalowego działania, po zmyciu dziennego makijażu a przed nałożeniem kremu na noc oczy wyglądają dosyć strasznie, efekt zmienia się natychmiast po nałożeniu ale chciałabym coś co nawilża na dłużej
Kupię następne opakowanie (właśnie mi się skończył, 3 mies. czy to dobra wydajność?) bo na razie najlepszy jaki wypróbowałam dla moich alergicznych oczu - wszystkie inne powodowały opuchliznę i łzawienie ale będę szukać czegoś silniejszego

Używam tego produktu od:3 mies

Zdecydowanie warto kupić!!!

Śmiało stwierdzam, że to najlepszy krem pod oczy jaki kiedykolwiek miałam. Jest lekki ale jednocześnie super odżywia, nawilża, uelastycznia skórę wokół oczu. Nie podrażnia, nie powoduje łzawienia i żadnych innych skutków ubocznych. Kupiłam w zestawie z kremem regenerującym w cenie 31 zł w jednej z aptek internetowych. Krótko mówiąc upolowałam świetny zestawik kosmetyczny w rewelacyjnej cenie!!!
Naprawdę polecam.Używam tego produktu od:1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1/2 opakowania

napewno warto go kupić

Jak do tej pory, najlepszy krem pod oczy jaki miałam.
Nie podraznia oczu, co jest dla mnie istotne, bo miałam już różne i niestety oczy po nich albo łzawiły, albo piekły.
Przyjemny zapach, skóra wokół oczu też jakby się nieco wygładziła. Dlatego, po skończeniu opakowania, zamierzam kupić kolejne w jakiejś dobrej promocji ;)

Używam tego produktu od: 2 m-cy

Dobry

Dostałam przypadkiem, w zestawie z kremem odżywczym :) Podoba mi się zdecydowanie, co prawda nadal nie widzę tego efektu przeciwzmarszczkowego :-), ale poza tym świetnie się wchłania, przyjemnie nawilża i nieco uelastycznia, przy czym żadnych rannych opuchlizn, szczypania oczu i innych sensacji tego typu, których miałam nieprzyjemność doświadczać w zetknięciu z kremami pod oczy.... Używam od paru dni, więc tak naprawdę to jeszcze nic nie wiadomo, ale uznałam, ze warto napisać recenzję, bo na pierwszy rzut oka zapowiada się bardzo dobrze :)Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1-sze w trakcie.
5-ty kwietnia: nadal zużywam pierwsze opakowanie, podtrzymuję zdanie - bardzo dobry, bardziej odżywczy niż przeciwzmarszczkowy, niemniej polecam :)

POLECAM

super kremik:) jak na razie mi bardzo odpowiada, super nawilza, slicznie pachnie, wygładza skóre, bardzo wydajny, czasmi mozna dostac w promocji, lub np w zestawach switecznych

Używam tego produktu od:....