L'Oreal Paris, Pure Zone, Krem nawilżający przeciw przetłuszczaniu się skóry

L'Oreal Paris, Pure Zone, Krem nawilżający przeciw przetłuszczaniu się skóry

Zgłaszająca osoba: AlienGirl

Jest to krem o lekkiej, nietłustej konsystencji, która wchłania się natychmiastowo.Wskazany jest do cery mieszanej i tłustej. Jego zadaniem jest nawilżanie i kojenie skóry, zapobieganie jej przetłuszczaniu się, ograniczanie wydzielania sebum, zmniejszenie widoczności porów, wygładzenie skóry oraz osuszenie niedoskonałości. Podobnie jak inne produkty z serii Pure Zone zawiera dwa aktywne składniki:

- Sebo-Calmyl-TM (redukuje wydzielanie sebum)

- Keas salicylowy (głeboko oczyszcza skóre i złuszcza martwy naskórek)

Cena: ok.24zł/ 75ml

Mocna 4

Dobrze nawilża , matuje , ale na mojej tłustej skórze wymaga dwukrotnego nałożenia. Kupiłem go na zimę, bo nie ma podobnych kosmetyków do cery męskiej w takiej cenie. A zimą cera bardziej się przesusza. Drogie panie jeżeli wasz luby ma problem z tłustą cerą ale zarazem jest ona odwodnoina i ma do tego niedoskonałości to za taką cenę i o takiej jakości ja innego kosmetyku nie znalazłem.

Świetny

Nie widzę wad- jest po prostu cudowny:
+ tani- niecałe 20 zł. Za 75 ml.- W promocji nawet taniej
+lekki, nie natłuszcza, nie zostawia tłustej warstwy
+ mimo to nawilża
+świetnie nadaje się pod makijaż- nic się nie roluje, podkład mam wrażenie, że nawet dłużej się trzyma
+używam go 2 miesiące i po takim czasie musze stwierdzić, że naprawdę pomaga- mniej się świece, moja skóra uspokoiła się, coraz rzadziej mi coś wyskakuje, a jak już to szybciej się goi
+ od kiedy go używam nie mam już suchych skórek, krem mimo lekkiej konsystencji super nawilża
+szybko się wchłania i pięknie pachnie
Wad nie widzę- moim zdaniem nawet robi więcej niż producent obiecuje!!

Używam tego produktu od: dwuch miesięcy

Super krem

Krem bardzo dobrze nawilża moją skórę i zapobiega jej błyszczeniu. Ma świetną konsystencję, przyjemny zapach, dobrze się wchłania. nie wysusza mojej skóry jak inne tego typu produkty. Skóra jest po nim miękka i gładka.Używam tego produktu od: 3 miesięcy

świetny!!!

w koncu znalazlam krem dla siebie i na dzien i na noc go uzywam, widocznie zredukowal mi roszerzone pory, wygladzila sie skora, rzadko wyskakuja mi niespodzianki, i mniej mi sie prztluszcza i swieci cera...jestem zachwycona tym kremem i jest bardzo wydajny mam ten niebieski 75 ml...kupilam go na promocji po 10 zl wiec o polowe taniej niz jest normalnie...

Używam tego produktu od:poltorej miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 niecale

Moja skora juz sie nie swieci

Krem (mam w takim niebieskim opakowaniu) tak samo swietny jak zel do mycia twarzy z tej samej serii. Na poczatku bylam do niego troche sceptycznie nastawiona, bo wydawalo mi sie, ze nawilzanie a zapobieganie przetluszczaniu sie skory to dwie skrajnosci i ze jeden krem nie poradzi sobie z dwoma tak roznymi problemami. Jednak sie mylilam. Krem wraz z zelem zlikwidowaly moja strasznie przetluszczajaca sie skore, powodujac, ze w ogole sie nie swieci. Krem szybko sie wchlania i nie pozostawia tlustego filmu, ale UWAGA - nie matuje! Dopiero po dluzszym stosowaniu likwiduje nadmierne wydzielanie sebum. Moze ma troche chemiczny zapach, ale mi to nie przeszkadza. Co do nawilzenia - tutaj rowniez znakomicie sie sprawdza. Goraco polecam.

Używam tego produktu od: 4 miesiecy

...

Taki nijaki.
Wydajny.Ale opakowania 50 ml sa lepsze. Tego jest za duzo i zanim zuzyje to sie pewnie zepsuje. Poza tym tubka niepraktyczna w uzyciu (przewaznie wylewa sie za duzo) choc moze bardziej higieniczna.

Dzialanie.
W miare dobrze sie wchlania. Lekki. Pozostawia mimo wszysko uczucie cienkiej warstewki na skorze. Zapach moze byc. Lekko matuje. Jesli duzo danego dnia nie robie, to nie blyszczy sie twarz mocno. Nie zauwazylam zadnych pielegnujacych korzysci z jego uzywania ale tez nie zaszkodzil. innym jak widze sluzy- ja mam skore mocno przetluszczajaca sie. A porow zeby zamykal..

Używam tego produktu od:9 miesiecy i nie moze sie skonczyc

polecam

kremik wg mnie super ale osiagnelam nim troszke inny rezultat niz chcialam:)mianowicie niby jest przeciw przetłuszczaniu sie skóry a tak naprawde mi ogólnie pomógl na cere a nie na swiecącą sie twarz:)skóra nadal mi sie błyszczy ale pory są mniej widoczne i zniknęly rózne inne niedoskonałosci, wiec jestem zdaowolona bo twarz naprawde robi sie gładsza:)polecam ale nie spodziewajcie sie super efektu jesli chodzi o blyszczącą sie twarz:P

Używam tego produktu od:miesiąc

może być

krem jest w porządku, lekki, nie zatyka porów i faktycznie po nim mniej wyskakuje "niespodzianek" (mam cerę normalną z tendencją do przetłuszczania), ale doskonały nie jest, może trochę nawilża, czy matuje? hmm..nie zauważyłam ale nie ma rewelacji, ot - taki zwykły kremik Używam tego produktu od: kilka m-cy

Na lato

Wspaniały krem na lato.
Najlepiej matuje ze wsyztskich tych tańszych kremów.
Extra wygładza buzię i to naprawdę!
Idealny pod podkład.
Lekka, płynna konsystencja, dobrze się wchłąnia i szybko.

Zapach okropny, taki szpitalny.

Używam tego produktu od:2mc

Przyjemny

Wybierałam pomiędzy tym z pompką a tym. Nie bez znaczenia była promocja i pojemnośc :) Krem jest niesamowicie wydajny- 75 ml straczyło mi na prawie 4 miesiące (tylko na dzień). Zapach nie odstręcza, konsystencja lekka, błękitny kolor, średnio nawilża, delikatnie matowi, nie zapycha i się nadaje pod podkład. Jestem zadowolna, jestem na tak :)Używam tego produktu od: listopada