Olay, Complete Care, Multi - Radiance Fluid SPF 15 (Emulsja rozświetlająco - nawilżająca do cery tłustej i mieszanej)

Formuła z hydro-perełkami pomaga przywrócić odpowiedni poziom nawilżenia, a kompleks witaminowy (z witaminą B3, E i B5) dostarcza skórze codzienną dawkę potrzebnych składników odżywczych.Ponadto emulsja zawiera wyciąg z mandarynki nadający skórze blasku i ożywiający ją oraz filtr 15 UVA i UVB.

Kosmetyk także w postaci kremu do cery suchej i normalnej.

Dla mnie KWC

Znakomita emulsja spełnia wszystkie obietnice producenta.
Stosowałam w czasie wytężonej pracy gdy moja skóra zdecydowanie potrzebowała jakiegoś rozświetlacza. Emulsja MR spisała się znakomicie.
Dodatkowe atuty to filtry i przyjemny zapach. No i ta cena?! Polecam

Używam tego produktu od: 3m-cy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

jestem zadowolona

Kupiłam tę emulsję przypadkiem, ale jestem zadowolona z zakupu. Jak dla mnie jesynym minusem jest fakt, że na mojej skórze musze czekać dość długo aż kosmetyk się wchłonie, bo inaczej nie mogę nałożyć podkładu (efekt wałkowania:(). Ale inni widze nie mają takiego problemu, więc to może wina mojej skóry...
A poza tym same plusy:
+wygodny opakawanie
+wydajny
+nie święci się po nim buzia (a mam cere mieszaną)
+nie ma drobinek (dla mnie to plus)
+ma filtr UV :)
+nie jest drogi

Co prawda może nie rozświetla spektakularnie, ale nawilża i żadnej krzywdy nie czyni. Moim zdaniem warto:)

Ilość zużytych opakowań:1-sze kończę :)

świetny krem na dzien

tani, lekki, pieknie rozswietlajacy krem na dzien
piekny zapach i wyglad wypoczetej buzi
swietny do mojej mieszanej cery
nie zatyka porow, ale i tez nie matuje (nie ma tego robic, wiec nie mam pretensji)
za 20 zl nie da sie chyba kupic nic lepszego

Używam tego produktu od:1 mc

Działa jak należy :)))

Ponieważ bardzo lubię produkty tej firmy chętnie skusiłam sie na zakup tego kremu.Emulsja ma dosyć puszystą konsystencję,przyjemny choć delikatny zapach, który długo utrzymuje sie na skórze.Bardzo dobrze komponuje sie z moim podkładem,nic sie nie wałkuje.
Mam cerę mieszaną,raczej bezproblemową, która przy obecnej jesiennej pogodzie jest lekko zszarzała.
Skóra po tym kremie faktycznie ładnie wygląda-nabiera blasku,jest rozświetlona,nawilżona.Nie zaobserwowałam aby sie bardziej przetłuszczała.

Krem jest wyposażony w filtr SPF 15 co stanowi dodatkowy atut.
Produkt spełnia obietnice producenta,jestem zadowolona z jego działania dlatego przyznaje mu maksymalną ocenę.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:

Bardzo fajny!

Ja jestem zauroczona tym kosmetykiem, zachęcona promocją w sklepie kupiłam tą emulsję przed wyjazdem wakacyjnym ponieważ ( warto to zaznaczyć!) produkt posiada wysoki filtr 15. Dla mnie to bardzo ważne, a mało które firmy kosmetyczne dbają o to. Nie musiałam smarować buzi podczas wakacji kremami do opalania, które są do wszystkiego-moja mieszana cera nie znosi tego. Efekt zaskoczył mnie bardzo miło-zmatowiona, promienna, wypczęta buzia. Ostatni raz osiagnęłam taki efekt po wizycie u kosmetyczki z ampułka witaminy C. Warto spróbować szczególnie, że kosmetyk nie jest drogi. Świetnie sprawdził się również z tej samej serii krem na noc. Dobrana z nich para! Szkoda tylko, że producent nie zaplanował premiery przed latem.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

sredni

Ma dosc przyjemna konsystencje i zapach. Bardzo subtelny, delikatny. Ladnie sie rozsmarowuje i wchlania. Skora jest po nim przyjemna w dotyku, dobrze nawilza. Bardzo dobry pod makijaz. Jednak nie nalezy oczekiwac efektu super rozswietlenia.

Używam tego produktu od:3 miesiace