Lovely, Nail Care, Odżywka z jedwabiem (stara wersja)

Lovely, Nail Care, Odżywka z jedwabiem (stara wersja)

Sprawia, ze paznokcie sa mocniejsze, nie łamia się. Nadaje się jako emalia, lub podkład pod lakier.
opakowanie: charakterystyczne dla odżywek Lovely.

dobra odżywka

Na początku byłam zniechęcona kryciem, bo robiła jakieś dziwne smugi, ale wystarczy się tylko trochę wysilić i jest ok, po prostu nakładać szybkim ruchem i jednym pociągnięciem, bo po czasie i tak się sama bardzo ładnie rozprowadzi. Na pewno działa i pomaga, ale bardzo szybko schodzi z paznokci i odpryskuje, a pomimo tego polecam. Bardzo fajny produkt.

Tak i nie

Zawsze miałam mocne paznokcie i zero problemów z jakąkolwiek łamliwością. Niestety ostatnio przeszły niezłe męczarnie i postanowiłam je nieco wzmocnić za pomocą tego specyfiku.

Na początku nie było źle, w prawdzie dopiero po trzecim malowaniu nauczyłam się go właściwie rozprowadzać, ale dało radę. Kolor.. jedna warstwa typowo pod lakier, dwie.. mogą go zastępować tylko trzeba potrafić go odpowiednio aplikować aby nie pozostawiał smug.

Nie pomógł. Paznokcie nadal się łamały, a używałam go regularnie przez miesiąc. Za tę cenę można wybaczyć, ale następnym razem poszukam innej odżywki.

Warta uwagi

Nie jestem zachwycona, ale nie skreślam tej odżywki na dobre. Szukałam czegoś, co wzmocniłoby moje paznokcie, a jednocześnie nadawałoby się pod lakier i trafiłam na ten produkt. Niestety nie nadaje się jako baza - jest zbyt widoczny, a kolejna (już właściwa) warstwa lakieru strasznie długo wysycha. Używam go sporadycznie ( na szczęście nie zasycha w buteleczce) Troszkę wzmocnił moje paznokcie, ale nie powalił mnie na kolana. Może za dużo sie po nim spodziewałam.

Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Bardzo ją lubię

Zdziwiłam sie czytając, że można ją użyć jako baza pod lakier.. absolutnie nie! To jest zbyt białe jak na bazę (nawet przy nałożeniu cienkiej warstwy, ten biały kolor jest widoczny), dlatego ja nakładam trochę grubszą warstwę, paznokcie nabierają ładnego, mlecznego koloru, wyglądają bardzo elegancko :) Jeśli chodzi o jej właściwości odżywcze to fakt, sprawia, że paznokcie się nie łamią, robią sie silniejsze, ale nie pozostawiam jej na paznokciach zbyt długo (3 dni to max), bo po 1. przy kontakcie z wodą odżywka "pęka" na paznokciach, robią sie na nich takie małe bąbelki, a po 2. nie wiem czy to jej wina (podejrzewam, że tak), końcówki paznokci robią się.. przezroczyste. ale mimo tego będę ją ciągle kupować, bo za tę cenę się opłaca :)

Używam tego produktu od: ponad 2 lat
Ilość zużytych opakowań: około 5-6

Przyzwoita odżywka która rzeczywiście poprawia stan paznokci . Kupiłam ją bo urzekło mnie opakowanie . Bardzo ładnie wygląda na paznokciu jednak trzeba uważać bo jak się zle nałoży to powstają białe smugi .

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Dobra

Odżywka jest bardzo dobra, ponieważ na prawdę wzmocniła moje paznokcie, lecz musiałam nauczyć się jej używać... :)

Zbyt duża ilość powoduje, iż długo schnie, a paznokcie pozostają białe...

Nie nadaję się jako baza pod lakier, gdyż lakier schnie na niej bardzo długo i łatwo się ściera...

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: Dwie

Całkiem niezła

Chociaż kiepsko się rozprowadza, bo zostawia smugi, to nie przebarwia płytki paznokcia, zuważyłam też poprawę, paznokcie przestały mi się rozdwajać. Stosunkowo na długo wystarczy. Nie polecam malowania paznokci u stóp, poniważ przy nałożeniu nie odpowidniej grubości warstwy lakier się " gniecie" nawet po kilku dniach od malowania.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Nie.

Zdecydowanie nie polecam. Nie tylko nie zuważyłam żadnej poprawy, to jeszcze preparat rozprowadza się fatalnie, tworzy mleczne smugi na paznokciach. Użyłam może 4 razy i wyrzuciłam. Nie kupie więcej z pewnością bo do niczego się ta odzywka nie nadaje.

Oj nie wiem

Kupiłam tę odżywkę, ponieważ serum Lovely było całkiem dobre, myślałam, że nie zawiodę się i na tym produkcie. Stosowałam przez jakiś czas i muszę powiedzieć, że nie zauważyłam poprawy kondycji moich paznokci... Tak więc nie wiem jak mam ocenić ten produkt. Najwyraźniej jest to kolejna odżywka do paznokci, która ma niewiele wspólnego z odżywianiem czy wzmacnianiem.
Teraz stosuję raz na jakiś czas, nadaje się jako baza pod lakier lub sam, ponieważ ma delikatny kolor.

Ilość zużytych opakowań: nadal w trakcie pierwszego

Nie kupie jej wiecej

Kupilam ta odzywke w zastepstwie tych w joko bo akurat nie mialam do nich dostepu, jednak nie kupue jej wiecej.

*jest trwala nie odpryskuje, moje paznokcie nie sa w tragicznym stanie, uzywam tylko jako ochrone przed innym lakierem i tu sie sprawdza
*nadaje sie tylko jakos podklad pod inny lakier i to koniecznie chociaz lekko kryjacy, poniewaz po pomalowaniu zostawia smugi i nie wyglada to ladnie
*jedna wartswa jeszcze mozna wytrzymac, jednak z dwiema nie wyszlabym na ulice bo nie wyglada to ladnie, odzywka jest biala i nieroznomiernie sie nia maluje
*szchnie dosyc wolno w porownaniu do odzywek joko
*charakterystyczne opakowanie, na poczatku dziwnie sie malowalo teraz sie juz przyzwyczailam ale troche niewygodnie sie trzyma w reku

Używam tego produktu od: 2 mięsiecy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

50/50

Odzywka jak odzywka... swoje zadanie spelnia BARDZO DOBRZE. Nakladalam ja przez miesiac na paznokcie - zakaz po sciagnieciu tipsow zelowych ( kto mial wie jak paznkocie po nich wygladaja) i jestem zadowolona z dzialania. plytka nabrala naturalnej gladkosci i koloru. czesciowo sie odbudowala i resztki paznokci nawet sie nie lamaly. jedyny minus to kolor po nalozeniu. w sumie wiadome posiada jedwab to moze zabarwic ale zeby calkiem... po nalozeniu paznokcie sa biale i jeszcze widac dokladnie jak odzywka jest rownomiernie badz nie nalozona. ogolnie pozytyw za skutecznosc i dzialanie. spelnia swoje zadanie na 100%

Ilość zużytych opakowań: 1 (koncowka)

gorszej nie miałam....

Nie podoba mi się jej kolor, po co komu białe paznokcie.... Szybko odpryskuje, dość trudno się rozprowadza, malutka, ostry zapach, mam chęć ją wyrzucić....

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze