MPM Product, Prostownica ceramiczna BWT-B54

MPM Product, Prostownica ceramiczna BWT-B54

Dane techniczne prostownicy:
Ceramiczne płytki przytwierdzone na stałe
Termostat z płynną regulacją temperatury
Obrotowy przewód
Pobór mocy: 35 W
Zasilanie:
230 V

Moja :*

Moja ukochana prostownica, która nieraz uratowała mi życie. Jest bardzo dobra, używam jej od lat. W sumie, to płytka trochę się już przypaliła, trochę długo sie nagrzewa, kiedyś- 2 min. i 200 stopni, można prostować. Teraz czekam długo, a i tak bardzo skręconych włosów nie chce prostować. Ale lubie ją :)

Ilość zużytych opakowań: 1 prostownica wciąż jedna i ta sama :D :)

moja ukochana haha:D

najpierw zaczne od tego, ze kosztuje ona 50 zl, a nie 80 [chyba ze w wiekszych miastach cena jest bardzo podniesiona]
prostwonica bylskawicznie sie nagrzewa
gladko sunie po wlosach dzieki fantastycznych plytkach ceramicznych
nie trzeba katowac wlosow- wystarczy, ze przejedzie sie pare razy po pasmach i sa one idealnie wygladzone [a mam geste wlosy i lekko falowane]
no o cena, jak za taka prostownice to naprawde niewiele :)

polecam:)

Używam tego produktu od:3 miesiecy

Ideał

Prostownica jest niesamowita. Wystarczy jedno pociagnięcie a już włosy stają sie idealnie proste i to na dlugo:)

Czas nagrzewania jest bardzo mały, wiec dla osob spieszacych sie jest idealny, wstajesz rano, zalaczasz szybko sie ubierasz i juz mozesz prostowac.

Bardzo polecam :)

Używam tego produktu od:4 m-ce
Ilość zużytych opakowań:

ok ;)

Kiedy ścięłam włosy nie mogłam znieść widoku wywiniętych, sterczących końcówek, więc szybko szybko do sklepu po prostownicę ! Kuzynka poleciła mi MPM. Kupiłam ją za niecałe 90 zł.
Używam jej sporadycznie, okazyjnie (niestety, lenistwo wygrało i wolę dłużej pospać niż zająć się prostowaniem włosów rano). Nic jej się nie przydarzyło, brak upadków i uszkodzeń.
Bardzo podoba mi się eleganckie etui i długi kabel, który zdecydowanie ułatwia sprawę. Ustawianie temperatury to kolejny plus. Prostownica nagrzewa się bardzo szybko, nie mam zastrzeżeń co do tej kwestii. Prostuje dobrze, bez używania dodatkowych kosmetyków prostujących efekt utrzymuje się do kilku godzin. Lekko podwiniętym falowanym włosom jak moje będzie dobrze służyć :)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Super!

Bardzo dobra prostownica. Wcale nie niszczy tak bardzo włosów! Kupiłam ją w promocji, za ok 70zł. I jestem zadowolona. Nigdy się nie zepsuła. Konserwacja jest prosta- wystarczy przetrzeć płytki. Bardzo polecam ten sprzęt :)

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:1 prostownica ;)

niezastąpiona

Kupiłam ją 1,5 roku temu, gdy obcięłam włosy na krótko i mimo, że są proste,mają skłonność do falowania, wywijania sie. Dałam za nią niecałe 90 zł, była ze średniej półki, nie chciałam płacić za nazwę.

Nie zawiodła mnie nigdy. Włosy prostuje co 2 dzień, efekt utrzymuje się. Szybko się nagrzewa, nic się nie starło z płytek, wszystko działa na 6. Elegancko wygląda i mam nadzieję, że jeszcze długo będzie mi służyć.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 ;)

Warto ją kupić - B.DOBRA

Używam tej prostownicy od przeszło 2 lat praktycznie dzień w dzień i to 2 razy dziennie. Kupiłam na allegro. Co tu dużo pisać - jestem z niej bardzo zadowolona. Odpukać: od ponad 2 lat nie miała ani jednej awarii!
Była za mną już kilka razy i nad morzem i w górach, spadła na podłogę też kilka razy i nic, zero uszkodzeń.
Co do prostowania to zapewne są lepsze od tej ale nie mam prawa narzekać. Prostuje dobrze i trwale, nie pali włosów (używam oczywiście odżywki itp.). Termostat to bardzo dobre rozwiązanie - ustalam temp. i gdy prostownica ją osiągnie - nie przekracza jej :) W miarę szybko się nagrzewa choć mogłaby jeszcze szybciej ;) Za takie pieniądze naprawdę warto ja kupić tym bardziej, że nie każdego stać na prostownicę za 200-300 zł.
Nie wiem czy kupię ponownie, mam nadzieję że ta jeszcze podziała długo a potem pewnie kupię prostownicę innej marki.Używam tego produktu od: 2,5 roku
Ilość zużytych opakowań: wciąż ta sama ;)

JAK DLA KOGO

Prostownice uzywam poad rok. W dwoch miejscach [na rogach] pekla mi jedna z plytek,ale stan uwazam za dobry jak na taki czas uzytkowania [prostuje codziennie]. Wlansie czekam na dostawe Tondeo Active Cerion i z szerokim usmiechem sprzdeam lub wyrzuce to. W podsumowaniu napisalam "jak dla kogo"/ Dla mnei prostuje ona za slabo,na czestotliwosc z jaka prostuej za bardzo niszczy wlosy [mimo kosmetykow],a takze ta peknieta plytka. Jelsi macie naprawde trudne do wyprostownia wlosy,a chcecie spektakularnych efektow ODRADZAM. Ale jelsi ktos prostowal prostownica bez ceramiki,a przezuci sie na ta bedzie ZACHWYCONY [ tak jak ja ponad rok temu].

Używam tego produktu od:pponad roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego ;/

godna polecenia

Prostownica poręczna, wygodna w użyciu, długi i obrotowy kabel ułatwia prostowanie. Bardzo szybko się nagrzewa.
Używam kosmetyków do postowania i wraz z nimi ta prostownica współgra idealnie. Szybciutko prostuje, włoski są ładne, proste, lejące się. Nie zauważyłam, żeby jakoś specjalnie mi je niszczyła.
Jestem bardzo zadowolona.

Ale nie wiem, czy kupię tę ponownie, gdy coś mi się z nią stanie np. się zepsuje (2 lata gwarancji), bo lubię nowości i wtedy coś innego może mi wpaść w oko :)

extra :)

Kurcze kobietki gdzie wy ją tak tani dostalyscie ?? Ja moją kupilam za stówke ....w media marktcie no ale jak dla mnie jest super :) bardzo dobrze prostuje i efekt sie długo trzyma na włoskach nooo i błyskawicznie wprost sie nagrzewa. kupilam ja bo kolezanka miala taka i milo wspominam....nie moge narazie wypowiedziec sie co do działania niszczacego na moje włoski bo za krotko uzywam ale polecam bardzo :)

Używam tego produktu od: miesiaca nooo prawie :)
Ilość zużytych opakowań:.

Świetna :)

Chciałam kupić droższą,ale koleżanka poradziła mi,że nieważne,czy tańsza,czy droższa,byle by była ceramiczna.Więc kupiłam tą za 60 zł.Jestem zachwycona :D Ma regulację temperatury,ale ja na swoje bardzo niesworne włoski zawsze ustawiam na maksa i efekt jest genialny.Włosy są prościutkie aż do umycia (myję co 2-3 dni) :D Szybko się nagrzewa,ma długi kabelek,jest poręczna i wygodna w użyciu :) No i oczywiście ma gwarancję na 2 lata ;) Nie używam jej często,ponieważ boję się o swoje gęste i mocne włosy,więc napewno nie mogę napisać,że strasznie niszczy,lub po niej strasznie wypadają.Lepiej kupić tańszą,byle ceramiczną,niż jakąś droga,bo efekt i tak jest raczej ten sam ;)
Aha i raczej nie kupię ponownie,bo mam nadzieję,że będzie żywotna ;)

ok:))

ta prostownica, swietnie prostuje wlosy, sa gladkie i blyszczace, sypkie, oczywiscie przedtem wlosy spryskuje sprayem babyliss. Prostownica szybko sie nagrzewa, wiadomo niszczy wlosy tak samo jak kazda inna za 30 czy 300 zl.. Minus daje za to ze nie jest trwala, spadla mi raz z umywalki i troche pekla po bokach, z czasem na plytkach zaczynaja wyskakiwac brazowe plamki jak sie jej nie czysci, ale to nie szkodzi w koncu kosztuje ok 40 zl, i mozna kupic kolejna:) w koncu liczy sie to jaki daje efekt. Ja jestem zadowolona.Używam tego produktu od:roku