Yves Saint Laurent, Mascara Volume Infini Curl

Yves Saint Laurent, Mascara Volume Infini Curl

Mascara, która nie tylko nadaje rzęsom maksymalnej objętości, ale i wspaniale je wywija i podkręca. Rzęsy są długie, błyszczące i mięciutkie. Tusz dostępny w 4 modnych kolorach.

Cena: 120 zł/ 8 ml

Fajny

Ogólnie zachęca wyglądem. Ładnie wydłuża, kolor też niezły. Czy pogrubia, no może trochę. Podkręca dość słabo, nie widzę dużych efektów. Jest dość trwały ale niestety zostawia ślady na powiekach i pod oczami. Może to wina zbyt tłustego kremu pod oczy. Pod koniec dnia się trochę osypuje :( Szczoteczka jest nieco niewygodna. Raczej w najbliższym czasie nie kupię go, będę próbować najnowszą mascarę Chanel, a później pewnie jeszcze inne. Właśnie kończę pierwsze opakowanie. :)
Używam tego produktu od:4miesiące

Ideał? A jednak nie :(

Od zawsze szukałam ideału ;) i chyba znalazłam :D
Ma on wszystkie najlepsze cechy mascar, których dotychczas używałam :jupi:
Dodam, że moje rzęsy są króciutkie i cienkie (przez co wydają się rzadkie, chociaż takie nie są).

Do dzieła więc:
+ nie podrażnia oczu, co robił jego starszy brat ;)
+ piękna, głęboka czerń
+ w pozostałych kolorach - widać jaki to kolor(!) chociaż nie ma już słonecznych, kolorolubnych dni ;)
+ rzęsy są elastyczne, a nie jak czarne, sztywne, choć cienkie patyczki :D,
+ jeszcze ŻADEN tusz nie rozczesywał rzęs tak doskonale - byłam pewna, że to po prostu niemożliwe, bo rosną "na skos" :( 3 warstwy nie czynią im szkody - wręcz przeciwnie :D
+ przepięknie pogrubia, zagęszcza i wydłuża, nie dając efektu "owadzich nóżek"
+ ;) wybaczam mu cenę, bo wszystkie z górnej półki mają podobną :(

Jestem po prostu zachwycona :love: Zobaczymy, co będzie dalej ;) W razie czego - zawsze można ocenę skorygować ;)

Edit: No i niestety muszę skorygować moją ocenę :( Niestety bardzo szybko się starzeje - po miesiącu użytkowania traci swe pozytywne cechy (gęstnieje bardzo, zaczynają robić się grudki itp.). A przecież tusz powinien mi posłużyć pełne dwa miesiące :mad:

Używam tego produktu od: niedawna

Bez rewelacji

To porzadna maskara ale bez specjalnych rewelacji. Nie zauwazylam specjalnego efektu podkrecenia. Pogrubia i wydluza srednio. Ale ogolnie moze byc. :)

Używam tego produktu od: