Babydream, Żel do kąpieli i pod prysznic na okres ciąży oraz karmienia piersią

Babydream, Żel do kąpieli i pod prysznic na okres ciąży oraz karmienia piersią

Babydream żel do kąpieli i pod prysznic oczyszcza i pielęgnuje ciało oraz pozostawia na skórze delikatny zapach. Połączenie środków myjących i pielęgnujących gwarantuje przyjemne odświeżenie pod prysznicem. Preparat posiada właściwości ochronne dla skóry.
Przeznaczony jest dla kobiet w ciąży oraz w okresie karmienia piersią. Zawiera rumianek, pantenol oraz proteiny zbóż, nie zawiera barwników i konserwantów oraz zawiera oleju mineralnego. Testowany klinicznie i pod kontrolą dermatologiczną.

nos wykęca, ale...

i tak kupię kolejne opakowanie. Cena przystępna, działanie bez zarzutu. Nie wysusza mi skóry, nie podrażnia, ma dobrą konsystencję i jest wydajny. W sytuacjach awaryjnych da się nim umyć włosy.
Do zapachu przywykłam, nie mogę powiedzieć że go plubiłam, ale wolę ten żel, z jego niezbyt przyjemnym zapachem, niż oszałamiające wonie i pergamin na łydkach albo w ekstremalnych przypadkach przepiękną kontaktową pokrzywkę. Zapach jest dziwny, trochę owocowy. Wg mnie pachnie jak przejrzała pomarańcza posypana cukrem pudrem.
Podsumowując-gdyby nie ten zapach, byłoby 5 gwiazdek.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań: opakowanie wystarcza mi na około miesiąc

Bardzo dobry, ale ...

Bardzo dobry. Uważam, że nawet lepszy od kultowego ;) uniwersalnego, "niebieskiego żelu z pompką" Babydream, dla dzieci.
Bardzo dobrze się pieni (cocamidopropyl betaine), nie wysusza skóry, ma prosty skład, bez zbędnych dodatków. A ekspresyjną etykietką można postraszyć TŻ-ta :D

"Ale", to zapach - mnie trudno znieść to landrynkowe jabłko i tylko dlatego zaznaczyłam opcję "nie wiem". Wolałabym, żeby był bezzapachowy.

Używam tego produktu od: kilku tygodni, chociaż nie jestem w ciąży.

bardzo dobry

Mimo braku SLS dobrze się pieni, bardzo ładnie orzeźwiająco pachnie, nie wysusza, jest przeciętnie wydajny.
Choć nie jestem w ciąży zakupiłam w czasie promocji całą baterię, która grzecznie czeka miłe chwile pod prysznicem.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

znakomity

Używałam, kiedy naszło mnie na naturalność i eliminację szkodliwych składników:) Pod tym względem bez zarzutu, skład dobry. Żel dobrze oczyszcza, nie wysusza, jest wydajny, mimo iż nie pieni się mocno. Zapach w porządku, dość neutralny, choć bardzo ortodoksyjnych, jeśli chodzi o naturę, może drażnić.
Gdyby nie mój ogromny pociąg do pachnących rozmaicie kosmetyków chemicznych i w związku z tym odwrót od natury- zapewne używałabym nadal:) Bardzo dobrze sprawdzał się też jako żel do mycia twarzy, więc w tym celu pewnie go jeszcze kupię, bo tu już lubię łagodne kosmetyki.

Używam tego produktu od: używałam rok temu, przez parę miesięcy

bardzo dobry

Bardzo delikatny dla skóry, nie zawiera SLS, za to pelen jest takich dobroczynnych dla skory skladnikow jak wyciag z rumianku, pantenol czy proteiny zboz. Jako detergent zawiera lagodny lauryl glucoside i coco glucoside - nie mozna mu nic zarzucic. Uzywam chociaz wcale nie jestem w ciązy ;p

Używam tego produktu od:pol roku

dla wrażliwców

Ja, osoba uczulona na większość żeli czy tez kremów pod prysznic, właśnie wykończyłam drugie opakowanie Rossmanowego specyfiku. Co o nim mogę powiedzieć: dla mnie najważniejsze, że nie uczula i nie wysusza, nie ma SLS, zapach, hmmm mógłby być inny ;) ale cena < 10 zł. Podejrzewam, że w najblższym czasie w mojej łazience pojawi sie 3 buteleczka babydream.

Używam tego produktu od: