Nivea, Hair Care, Beauty Care, Intensywna maseczka w kremie `Elastyczność i blask`

Intensywna Maseczka w kremie Elastyczność i Blask wzbogacona cennymi proteinami ryżu i ekstraktem z kwiatu lotosu bardzo intensywnie odżywia włosy bez ich obciążania i nadaje im niepowtarzalną gładkość. Dzięki pielęgnującym perełkom NIVEA aktywowanym podczas masowania intensywnie odżywia włosy bez ich obciążania i ułatwia ich rozczesywanie. Zapewnia włosom uczucie ożywienia i kuszący połysk.

Skład: Aqua, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Cetrimonium Chloride, Hydrolyzed Rice Protein, Nelumbium Speciozum, Oryzanol, Tocopheryl Acetate, Hydroxypropyl Methylcellulose, Lactose, Cellulose,
Sodium Citrate, Propylene Glycol, Methylparaben, Propylparaben, Parfum, Cl 77007

Cena: 15,69zł / 200ml

Bardzo dobra maseczka.

Udany produkt z nowej lini nivei Elastyczność i Blask. Podobnie jak szampon i odżywka, maseczka zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie.

Używam jej przed myciem włosów , używana po obciąża fryzurkę, podbnie jak odżywka z tej lini.

Maseczka powoduje, że fryzura jest poprostu ładniejsza, bardziej pełna, błyszcząca, łatwiejsza do ułożenia.
Włosy sprawiają wrażenie jakby było ich więcej, nie są sianowate, ale elastyczne i miękkie.:)

Używam tej maseczki raz lub dwa razy w tygodniu.
O działaniu pielęgnacyjnym trudno mi się wypowiedzieć, moje włosy są ostatnio w dobrej kondycji i wszystko im służy ;)

Polecam do testowania.

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

Efekt już za 1 razem!

Mam troszke podniszczone farbowaniem dlugie włosy, ktore ostatnio staly sie matowe i bez witalnosci. Kupilam te maske z malymi watpliwosciami, czy robie dobrze ;), bo Nivea, to delikatnie mowiac, nie jest moja ulubiona firma. Oplacilo sie jednak, juz po pierwszym uzyciu zobaczylam roznice - wlosy sa blyszczace, faktycznie elastyczniejsze i mile w dotyku. Kupilam tez szampon z tej serii skuszona efektami jakie daje maska i stwierdzam rowniez jest godny polecenia! Używam tego produktu od:kilka dni