Oriflame, Visions, Shine Control Powder (puder matujący)

Oriflame, Visions, Shine Control Powder (puder matujący)

Puder prasowany o działaniu matującym. Puder pochłania nadmiar sebum, dzięki czemu skóra wygląda świeżo i matowo. Idealny także do szybkich poprawek makijażu w ciągu dnia. Dostępny w dwóch odcieniach nazwanych: "Starsky" i "Hutch".

Niezbyt :/

Kiedy go pierwszy raz zobaczyłam załamałam się. Lusterko zrobione z papieru srebrnego, samoprzylepnego? Już lepiej by wcale go nie było. Tak więc opakowanie beznadziejne.
Sam puder może nie jest najgorszy, mam ciemniejszą wersję i nadaje trochę kolorku. Matuje średnio, podkreśla suche miejsca.
Strasznie brudzi.

Ilość zużytych opakowań:0,5

FAJNY!

Mam cere mieszana,ktora musze zmatowic.Ten puder swietnie do tego sie nadaje.Nakladam go pod podklad,co ladnie matowi buzie.Nawet kilka godzin na sloncu a ja sie nie blyszcze a to bardzo wazne!
Puder nie zmieniakoloru podkladu.Jest bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: ponad roku

działa

Kupiłam jaśniejszy gdyż podkład miałam ciemny i potrzebowałam małego rozjaśnienia. Mam przetłuszczającą sie twarz wiec potrzebowałam matującego pudru. Musze przyznać ze ten daje sobie rade, c prawda nie an cały dzień ale takiego sie chyba nie znajdzie. Po zastosowaniu czuje sie lekkie sciągnięcie. Bardzo fajniusi. NA pewno go jeszcze kupię.

Taki sobie

niby nie jest taki zły, ale zbytnio nie podoba mi sie jego kolor - jest taki za bardzo marchewkowy ! Po za tym uwazam ze jest dość dobry, ale ja go raczje już nie kupię :(

Używam tego produktu od:2 miesiące

lekki i naturalny

Kupilam za 6,9 zl. Najjasniejszy odcien. Puder jest prawie transparentny i lekki, jedwabisty, daje efekt jak puder sypki - niewidoczna woalka, ktora ladnie matuje i nie obciaza. Naprawde fajny produkt, tylko szkoda, ze opakwoanie odkrecane, a nie otwierane. I ten kawalek sreberka zamiast lusterka - juz Ori sie moglo nie wyglupiac dajac to cos, co znieksztalca obraz.

Używam tego produktu od: kilka tyg.

Na lato

Mam odcień jaśniejszy, który i tak jest zbyt pomarańczowy jak dla mnie. Puder może się nadawać, na lato, na bardziej opaloną skórę, bo zimą raczej nie polecam. Co do właściwości matujących to daje 4-, bo jak na tak tani puder, to nie jest źle. Poza tym jestem nastolatką, nie mam jakiś specjalnych problemów ze skórą i dla mnie jest okej. Ale bez względu na typ cery, nie radze używać tej tandetnej gąbeczki dołączonej do opakowania, ani tym bardziej ufać lusterku, który bardziej paduje do wesołego miasteczka niż opakowania z pudrem ;) .

Przyzwoity

Po zużyciu jednego opakowania nie planowałam następnego,ale odbierając kosmetyki w oddziale Oriflame zobaczyłam,że jest w promocji za 6,9zł a że właśnie potrzebowałam pudru prasującego stwierdzilam ze szkoda nie skorzystać z takiej okazji.
Używam do poprawek w ciągu dnia i naprawdę nie wymagam cudów od takiego produktu ale puder Oriflame też i cudów nie czyni.
Oba opakowanie mam w jaśniejszym kolorze i kolorwi akurat nie mam nic do zarzucenia-jest transparentny i dobrze się dopasowuje.Bardzo podoba mi się też opakowanie z praktycznym lusterkiem i niwielkich wymiarów.Niestety jeżeli chodzi o właściwości matujące jest już troszke gorzej bo pudru trzeba nałożyć dość dużo żeby cokolwiek mógł naprawić.Nie podoba mi się też to,że dość szybko wilgotmnieje sie i zbryla(nie miałam tego problemu z innym pudrami a takstało się z oboma opakowaniami Oriflame Visons)
Raczje nie kupię ponownie,ale nie jest to napewno produkt tragiczny-w promocji można wypróbować.Używam tego produktu od:-

Jaka cena taka jakość..

Nie lubię tego pudru i żałuję, że go kupiłam. Krótko się trzyma u mnie około jednej godziny, źle się nakłada jakiś taki strasznie twardy jest tzn nie specjalnie chce wchodzić na gąbeczkę. Sama gąbeczka beznadziejna, szybko się niszczy. Puder wcale nie pochłania nadmiaru sebum po kilkudziesieciu minutach świecę się jak choinka. Kolor też jakiś taki średni, mój wpada w pomarańcz. Daje efekt maski, jest tani jak barszcz, ale jakośc do bani. Beznadzieje opakowanie z beznadziejnym lusterkiem, które zniekształaca.I do tego brzydko pachnie.

Ilość zużytych opakowań:1 (i chyba nie skończę:()

przeciętniak

Zadna rewelacja:
-tylko dwa kolory, ten jaśniejszy i tak ciut za ciemny dla mnie
-efekt matujący trwa max. godzinę
-twarz po nałożeniu ogólnie nie wygląda za ciekawie
-kiepskie opakowanie, a lusterko to chyba jakiś żart
Sprawę ratuje niska cena. Poza tym cała seria Visions przeznaczona jest dla nastolatek. Parę lat temu może byłabym zadowolona. A teraz, po wypróbowaniu wielu różnych kosmetyków, bardziej wybrzydzam:)

Używam tego produktu od:dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań:zaczęte pierwsze

całkiem, całkiem

To produkt całkiem niezły. Ja noszę go w torebce i używam podczas dnia, gdy musze zmatowić twarz. Efekt matowienia nie utrzymuje sie bardzo długo (jakieś 2 godzinki), ale jest całkiem przyzwoicie. Plus za cenę i jasny, naturalny kolor, minus za dość tandetne opakowanie i zniekształcające lusterko. Ale ogólnie jest nawet ok.

eee tam

Kupiłam, bo był bardzo tani (ok.7zł), bo szybko zużywam pudry, bo ma jasny kolor, bo lubię sprawdzać na sobie różne kosmetyki.
Ten puder to taki średniaczek. Nie jest tak zły, by go zdyskwalifikować, ale raczej drugi raz po niego nie sięgnę. Ma bardzo cienki puszek, trzeba wprawy żeby nałożyć puder równo. Puder ma taką szorstką strukturę - nie nakłada się z poślizgiem na twarz. Wnioskuję z tego, że nie jest zmielony na miałki pył tylko na małedrobinki. T mi troche przeszkadza.
Matuje na trochę - wiadomo, ze w ciągu dnia trzeba poprawić. Jednak przy użyciu lusetrka załączonego do pudru jest to prawie niemożliwe - lusterko deformuje lepiej niż lustra w wesołym miasteczku ;)

Używam tego produktu od:tydzień
Ilość zużytych opakowań:zaczęte 1

zadowolona :)

Do zakupu zmotywowala mnie cena (akurat byla promocja) i fakt ze potrzebowalam "na gwalt" puderku matujacego. Moja cera jest raczej wymagajaca, bo choc mieszana to jednak w partii T blyszczy sie dosc mocno. Puder bardzo milo mnie zaskoczyl, moze nie utrzymuje matowienia specjalnie dlugo (w moim przypadku ok. 3 godziny) ale nie uzywam podkladu ktory moglby te efekt spotegowac. Uzywam jasniejszego odcienia ktory idealnie dopasowuje sie do mojej karnacji i wlasciwie go nie widac. Najwazniejsze ze jest bardzo leciutki, nie zatyka porow i delikatnie wygladza. Minusem jest zdecydowanie opakowanie, ktore faktycznie jest troszke tandetne ale za to cena jest bardzo kuszaca (szczegolnie w promocji:) ) Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego :)