Gosh, Pressed Powder (Puder prasowany)

Gosh, Pressed Powder (Puder prasowany)

Puder ten dyskretnie poprawia estetykę wyglądu i satynuje skórę. Tworzy trwały, matowy film i przeciwdziała poceniu. Aktywnie pochłania sebum. Jest długotrwały-odporny na ścieranie. Produkt ten jest nieperfumowany.

Puder prasowany Gosh zawiera syntetyczny olej z rekina , pigmenty odporne na działanie światła i temperatury ciała oraz otoczenia.

Cena: 40zł / 10g

jestem na tak:)

Odkąd kolorówka Lumene stała się trudno dostępna, miałam problem ze znalezieniem odpowiednio jasnego dla mnie pudru prasowanego. Tylko nieliczne, w tym Skin Couture Lumene, są dla mnie wystarczająco jasne. Przeczytałam dobre recenzje pudru Gosha i zakupiłam odcień transparentny (nr 09). Jest rzeczywiście transparentny, b. jasny, chłodny, nie ciemnieje w ciągu dnia. Puder dobrze stapia się ze skórą, matuje na 6-7 h w chłodniejsze dni, a w ciepłe/gorące też dobrze się sprawuje, jedynie po paru godzinach przykładam chusteczkę higieniczną lub bibułkę matującą i ewentualnie lekko przypudruję ponownie. Podoba mi się efekt wygładzenia skóry, wykończenie jest faktycznie aksamitne. Puder jest delikatny, nie czuję go na twarzy. Nie wchodzi w pory i ich nie zatyka. Dużym plusem jest dla mnie solidne opakowanie ze sporym lusterkiem. Po 2 miesiącach używania i noszenia w torebce nic się w nim nie zepsuło. Załączona gąbka jest w porządku, choć wolę większe i bardziej puszyste. Do poprawek jest dobra, ale rano używam do aplikacji pędzla do pudru sypkiego. Ja również, tak jak inne recenzentki, przyczepię się do wydajności. Używam 1 opakowanie od niecałych 2 miesięcy i widzę, że wystarczy mi jeszcze najwyżej na 3 tygodnie. W zasadzie to jedyny minus, który widzę w tym kosmetyku na chwilę obecną. Cena nie jest najniższa (kupiłam za 41 zł), ale jestem naprawdę z niego zadowolona i będę go kupować, jeśli odcień transparentny będzie nadal dostępny. Nie wiem, jak wyglądają inne odcienie w rzeczywistości, ale po obejrzeniu ich na stronie internetowej Gosha przypuszczam, że dla bladziochów będą za ciemne. Niedawno kupiłam na zapas kolejne opakowanie i na pewno będzie ich więcej.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: ponad połowa 1.

Gorąco polecam

Boski, tylko drogi i szybko się kończy. Mam kolor 3 - najciemniejszy i wcale nie jest taki ciemny 1 - na zimę a 2 - fee w róż... Świetnie dopasowuje się do koloru skóry, daje jedwabiste gładkie wykończenie. Świetny do torebki bo z dużym lusterkiem!

Używam tego produktu od:1 roku

ok.

Rzeczywiście matuje i nie ściera się,buzia po jego użyciu staje się jakby gładsza.Puder nie stwarza efektu maski,no i ma świetne opakowanie.Szkoda tylko,że nie jest bardziej wydajny.

Używam tego produktu od:teraz nie używam

****

Kupiłam kolorek najjaśniejszy 09, transparentny, choć nieco rozjaśnia buźkę. Matuje na ładnych kilka godzin, jakieś 3-4, co w moim przypadku jest sukcesem nad sukcesy :)
Puderniczka jest ładna, zgrabna, z lusterkiem, świetnym puszkiem, który ładnie rozprowadza puder na twarzy.
Jedyne czego się czepię to wydajność, nie jest najlepsza.
Nie lubię tak szybko widzieć dna !
Myślę, że wrócę do niego jeszcze nie raz.
Zdecydowanie POLECAM do mieszanej cery

Używam tego produktu od: około miesiąca

całkiem fajny

Bardzo sympatyczny puderek:-)Ma dobrą konsystencję,matuje i to dość na dlugo,z wydajnością trochę u niego średnio,ale za tę cenę da się przeżyć.Generalnie ładnie po nim buzia wygląda,jest gładka,choć nieco przeszkadza mi "sztywność maski"(co np. w przypadku Revlonu jeszcze mi się nie przydarzyło).Poza tym wszytsko w nim jest dobre, posiada również ładne opakowanko:-)Może jeszcze kiedyś się na niego pokuszę...

super

Muszę go bardzo pochwalić. jest to jeden z nielicznych pudrów prasowanych, które naprawdę lubię stosować. W połączeniu z podkłade gosha X- ceptional wear make- up daje super efekt. Lekko przciemnia cerę i daje doskonały efekt zmatowienia. Urzymuje się dosyć długo, chyba że przebywamy w dusznych pomieszczeniach:( Ale najlepsza zaleta to ta, że absolutnie nie czuje sie go na twarzy, a gdy jej dotkniemy jest bardzo delikatna. Jedyna wada to mały wybór jeśli chodzi o odcienie, jeśli sie nie mylę to tylko 3.

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:1 i zaczynam drugie