Garnier, Podstawa pielęgnacji, Tonik łagodzący do każdego rodzaju cery

Garnier, Podstawa pielęgnacji, Tonik łagodzący do każdego rodzaju cery

Tonik dla każdego rodzaju cery z wyciągiem z owoców i z gliceryną. Usuwa ostatnie ślady mleczka i zanieczyszczeń oraz zamyka pory. Doskonale nawilża i łagodzi skórę.

Cena: 10-11 zł / 200 ml

łagodny

Bardzo go lubię - przyjemnie, świeżo pachnie, delikatnie nawilża, nie szczypie, nie pozostawia tłustego filmu.Jest wydajny i bardzo poręczny.

Lubimy się :)

Kilka opakowan i nadal mamy dla siebie duzo sympatii :) nawilza buzie, odswieza, niezle pachnie, oczyszcza buzie trochę słabiej niz seria freszzzz ;) ale zadowalająco :) Ogolnie polecam dla kazdej cery zimą i latem :)nie uczula, jest srednio drogi, mam po nim niedosyt, bo preferuje serie w/w ale i tak jestem z niego zadowolona :)POLECAM :)

niezły

Ładnie, owocowo pachnie. Lekko odświeża, nawilża, a jednocześnie matuje, co mi się rzadko zdarza przy tonikach. Niestety, łagodzenia nie zauważyłam, a wręcz przeciwnie, tak jakby lekko podrażniał, choć nie na tyle, żeby przestać go używać. Mało wydajny. Niezły, podoba mi sie połączenie nawilżania z matowieniem, ale wolę wersję Fresh, bo jest dla mnie łagodniejsza, a działa trochę lepiej.

Bardzo dobry tonik.Pięknie pachnie, jest delikatny, nie podrażnia skóry. Nawilża, ale nie klei się na buzi.Znakomicie odświeża.Podoba mi się też jego kolorek.

spełnia oczekiwania

Przyjemnie łagodzi i koi skórę po umyciu żelem, odświeża. Nie dopuszcza do przesuszenia się cery, nawilża, wygładza, przygotowuje skórę na przyjęcie kremu.Ilość zużytych opakowań: 1

super

Mój ulubiony do tej pory. Mogę sie nim przemywać co chwilę...Odświeża skórę, łagodzi, nawilża. Ma śliczny zapach i ta cena - super.Nawet kolorek fajny.

Naprawdę przyjemny

Bardzo lubię ten tonik za delikatne i nawilżające działanie(mam suchą, wrażliwą skórę i o niewielu tonikach z niższej półki cenowej mogę powiedzieć, że jej nie wysuszają i nie ściągają), oczywiście w takich granicach jak tonik nawilżający jest w stanie nawilżać skórę.Ma dość subtelny, niedrażniący zapach i działa na skórę lekko kojąco.Ogólnie-jeden z tych kosmetyków do, których lubię powracać po "eksperymentach" lub gdy w portfelu zieje pustką. Naprawdę porządny kosmetyk za niewielkie pieniądze(kupuję go za ok.12zł).Polecam!!!

cudowny

Uwielbiam ten tonik (tak samo jak ten z serii Swieza Skora, sa bardzo podobne) i bardzo czesto uzywam go kilkakrotnie w ciagu dnia wlasnie dla uczucia oczyszczenia i odswiezenia. Nie sciaga, nawilza, ladnie pachnie. Polecam.

nie odświeża

Nawet niezły tonik. Kupiłam go ostatnio, chociaż nie jest przeznaczony do cery tłustej, ale chciałam dać swojej twarzy odpocząć od ciągłego matowania, ściągania porów itp. Dobrze nawilża, ani troszczekę nie podrażnia, ładnie pachnie, ale nie mogę powiedzieć, że jakoś spektakularnie odświeża. Być może to kwestia przyzwyczajenia do toników do cery tłustej, które zawsze pozostawiąją mocne uczucie "oczysczenia", ale wydaje mi się, że odrobina uczucia świeżości po użyciu toniku by nie zaszkodziła. Oprócz tej jednej wady, właściwie same zalety. Dodatkowym atutem produktu jest jego niska cena. Chyba mogę go polecić. Nie jest zły, ale nie kupię go znowu.

Źródło dla skóry

Zaletą tego toniku jest duża ilośc substancji roślinnych, m.in. wody z owoców, która ma doskonały wpływ na skórę, koi podrażnienia i łagodzi. Tonik świetnie odświeża, dobrze nawilża, skóra jest wygładzona, ma się poczucie, że twarz jest czysta, bez śladu zanieczyszczeń. Przyjemnie pachnie, używanie go, nawet kilkukrotne w ciągu dnia to prawdziwa przyjemność.<BR>Polecam, tym bardziej, że cena jest niewysoka.