Oriflame, Visions*, Fresh As A Daisy Foundation, Podkład pod makijaż

Oriflame, Visions*, Fresh As A Daisy Foundation, Podkład pod makijaż

Daje efekt nieskazitelnie gładkiej cery. Ekstrakt z ogórka nawilża skórę, a masło shea ją zmiękcza. Świeży, naturalny efekt. Podkład odpowiedni do wrażliwej cery. Wystepuje w 6 kolorach.

naprawdę polecam!

naprawdę ok! podkład dobrze się rozprowadza, ma fajną konsystencję, zapach raczej neutralny. dobrze wtapia sie w skórę. nie wysusza skóry, co w moim przypadku jest istotne. nadaje skórze fajny zdrowy wygląd.

Super produkt :)

Używam tego podkładu. Jest na prawdę świetny. Zamówiłam już dla mnie zapas i dla mojej koleżanki również. Świetny zapach, dobrze się rozprowadza, nie zostawia żadnych śladów i nie widać, że to maska.

Używam tego produktu od: niedawna

Naprawdę OK

Jest bardzo delikatny, ma lekką konsystencję. Nie kryje za bardzo niedoskonałości cery, ale wygładza ją i nadaje równomierny koloryt. Trzyma się dość długo na twarzy i jest praktycznie niewidoczny. Ma dużo kolorów, więc każda może wybrać coś dla siebie :) Zużyłam już 3 opakowania, a w szafce leży następne ;) Jest o wiele fajniejszy od podkładu Visions w poprzednim opakowaniu. Ogólnie godny polecenia dziewczynom o cerze bez większych problemów.

Używam tego produktu od: roku??

polecam

Włąśnie kończy mi sie pierwsze opkowanie ale już zamówilam kolejny. Plusem jest to że jest dostępny w wielu odcieniach więc każdy dopasuje wlaściwy dla siebie kolor. Lądnie kryje niedoskonałosci. Lekko matuje. Wraz z pudrem amtującymz tej samej serii tworzy ładny zestaw. Godny polecenia

Używam tego produktu od:2 miesiecy

Raczej nie dla mnie

Zaczynając stosowanie tego produktu byłam bardzo mile zaskoczona- w końcu po raz pierwszy udało mi się kupić podkład idealnie pasujący do koloru mojej cery.
Po kilku godzinach rozczarowałam się jednak- otóż mam cerę mieszaną, której niektóre partie po nałożeniu jakichkolwiek kosmetyków zaczynają się brzydko świecić.
Niestety z tym podkładem było podobnie- patrzę do lustra i co widzę? okropnie świecącą się skórę, a na dodatek podkład zaczął "odcinać\" się od niektórych partii twarzy, tworząc plamy, co spowodowało niezbyt ładny efekt.
A po kilku dnach do tego wszystkiego doszły jeszcze wypryski:/ Tak więc nie wiem, czy jeszcze raz zdecyduję się na zakup tego produktu. Nawet za niższą cenę.

Używam tego produktu od: 5 miesiąęcy
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

B.dobryDlaCeryBezProblemów

Mam go od trzech tygodni....

PLUSY: :)
+ kolor "lucy" najjaśniejszy jest naprawdę jasny, idealny dla osób bladolicych (czyli dla mnie :P)
+ niska cena (w promocji 11zł zapłaciłam)
+ ładnie stapia się ze skórą
+ wyrównuje koloryt....lekko matuje
+ lekki, nietłusty
+ łatwo się rozprowadza
+ buzia wygląda naturalnie

Minusy: :(
- szybko zasycha
- nie nadaje się dla cery z problemami gdyż tylko lekko matuje i nie kryje za bardzo niedoskonałości
- hmm krótko się utrzymuje chyba

Warto kupić gdy masz cere bez zarzutów, jak dla mnie to najlepszy ze wszystkich podkładów jakie miałam :)

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Tak samo jak puder

Nawet nieźle matuje, ale daje efekt maski, szczególnie przy takiej cerze jak moja. Mam odcień "Cameron" bodajże, na ręce wydawał się jaśniejszy niż na twarzy. Trzeba go bardzo dokładnie rozprowadzić, żeby nie otrzymać efektu klauna. Za to ma bardzo ładne opakowanie i całkiem fajną konsystencję. Czegoś mi tu jednak brakuje, może moja skora po jego użyciu wydaje mi się zbyt "marchewkowa". Wybrubuje latem, może przy opalonej skórze efekt będzie lepszy :) .

precz ode mnie!

Zszargam mu tu i tak nie najlepszą opinię. Podkład zachowuje się jak średniej jakości krem - nie matuje, nie wysusza, dobrze sie nakłada, nic nie kryje. Juz dwie z powyższych cech eliminują go z mojego życia :) A najgorszej cechy jeszcze nawet nie wymieniłam!
Po około 4-5 godzinach od nałożenia zaczęły piec mnie oczy - znak, że podkład uczula. Na szczęście na skórze żadne niespodzianki nie wyszły. Użyłam pierwszy i ostatni raz. Na szczęście kosztował mnie tylko 6 zł ;)
Używam tego produktu od:dziś
Ilość zużytych opakowań:0 - bo mnie uczulił!

Bubel.

Zatyka pory i powoduje powstawanie pryszczy. Może to trochę moja wina, bo przy mojej cerze trzeba niezwykle uważać z doborem podkładu. Jest dość tłusty, nie kryje, skóra szybko się świeci. Oddałam koleżance. Niet.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1/3 opakowania

Najlepszy!

Zazwyczaj na codzień nie używałam podkładu, a miałam do czynienia juz z wieloma i żaden nie był odpowiedni dla mnie. Kiedy dostałam w swoje ręce podkład Oriflame, byłam zaskoczona, bo jest idealny! Cera piękna, gładziutka. Ma dobrą konsystencję. Zrobił taką furorę w moim domu, że moja mama i siostra również zamówiły:)
Wszystkim gorąco polecam! Jest tego wart.

Niezły

Jako konsultantka kupiłam go za naprawdę śmieszne pieniądze-9,9zł.
Wybrałam niestety trochę za jasny kolor(Cameron).
Podkład jest naprawdę niezły,może nie ideał ale calkiem przyjemny.Ładnie pachnie,dobrze się rozprowadza nie eksponując niedoskonałości.Krycie niestaty przeciętne,ale w duecie z korektorem jest ok.Niezbyt odpowiada mi jego tłustawa konsystencja(nie jest to podkład lekki,bardzo przyjemny do nakladania),może powodować zwiększenie świecenia się strefy T ale za to nie powinien wysuszać sucych partii skóry.Trwałość całkiem przywoita.
Ogólnie ok,można wypróbować.
Używam tego produktu od:ponad miesiąca

Idelany

Mam bardzo jasną skórę mimo, że jestem brunetką, poza tym mam skłonności do jej przetłuszczania. Pierwszy raz trafiłam na odpowiedni podkład. Bardzo długo utrzymuje świeżość twarzy, a najjaśniejszy odcień w koncu nie jest dla mnie za ciemny. Daje efekt naturalny. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego opakowania