Bell, Planete Illuminator (Puder rozświetlający)

Bell, Planete Illuminator (Puder rozświetlający)

Planete Illuminator to ekstrawagancki puder do twarzy i ciała, nadaje skórze intrygującą, rozświetloną metaliczną poświatę. Kosmetyk jest także niezastąpionym ozdobnikiem kobiecego ciała wieczorem, w światłach dyskoteki czy na eleganckim przyjęciu, pozwalając skórze błyszczeć bajkowym blaskiem.

Dostępny w trzech kolorach.

fajne 'złotko'

nr.2.
Efekt złotego i metalicznego musnięcia. Troszkę nie nadaje się do bladej karnacji (do takiej również moja należy) gdyż mam wrażenie że ma za zadanie podkreslać opaleniznę - ale jak jej się doszukać u bladej buźki? :P
Z trwałoscią jest już troszkę gorzej. Wymaga poprawki po jakich 4h gdyż troszkę znika, albo tworzy na twarzy minimalne placki. Kolejny minusi- silikon w składzie.

Ot- taki ciekawy gadżet na lato.
Zaznaczyłam w ponownym zakupie "nie wiem" gdyż w przypadku brązerów i rozswietlaczy są to sezonowe kosmetyki i cały czas prubuję czegos nowego , także nie wiem czy wrócę ( a jesli już to tylko po bronzer)

Używam tego produktu od: 2 mies

bardzo przeciętny

Szybko i zwięźle: :)
PLUSY:
- ładnie wygląda, opakowanie ok - nie pęka, nie przestaje zakręcać
- baaardzo się mieni (jeśli ktoś poszukuje takiego efektu ok)
niska cena

no i na tym koniec...
MINUSY
- trwałość tragiczna, znika z twarzy nie wiadomo kiedy
- zbyt miękki, po kilku użyciach widać dno - mało wydajny
- brzydki zapach

na raz może być, zużyję go, ale nie kupię już

Używam tego produktu od: rok

dobra jakość

Fajny rozświetlacz. Jakość taka jak brązera Planet. Mam ciepły odcień czyli nr 2. Dodaje złotego blasku skórze lub użyty z różem ociepla go. Daje perłowy efekt podobny to kuleczek cantare, ale nie powoduje niespodzianek za co duży plus. Polecam!

Piekny delikatny połysk

Kupiłam go tylko dlatego ze mi sie spodobał, wyglada imponujaco i kosztuje niewiele.
Bardzo pieknie rozswietla cere ale trzeba uzywac go oszczednie tylko na wybrane czesci twarzy czy ciala a nie jako zwykly puder.
Na buzi trzyma sie kilka godzin ale nie mozna powiedziec ze caly dzien, sciera sie lekko pod wplywem dotyku, ale moze dzieki temu nie mam wrazenia oblepienia czy zapchania skory. Nie uczulil mnie a mam do tego talent :)
Na buzi wyglada bardzo delikatnie, efekt mnie powalil (chciaz moze dlatego ze mam w tym temacie male doswiadczenie)
Oddalam swoje rozswietlajace kulki A. bo nie sa juz mi potrzebne odkad mam ten puder.

Od serca moge polecic
Bardzo wydajny bo uzywa sie go nie wiele, jak dla mnie az za wydajny bo pewnie sie przeterminuje zanim go zuzyje hehe
Nie moge sie doczekac lata az opudruje nim ramiona, dekold czy nogi :)Używam tego produktu od: 1tydz
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Przepiękna skóra

Moim ostatnim kosmetykowym nabytkiem jest Planete Illuminator firmy Bell...Nigdy wczesniej nie sięgałam po tego rodzaju kosmetyki. Do kupienia zachęcił mnie wygląd produktu i dość niska cena. Już po pierwszym użyciu wiedziałam, że to jest kosmetyk, na który czekałam. Tuż po nałożeniu moja matowa, bezbarwna skóra opromieniała. Zupełnie tak, jakby obsypano ją drobnymi perełkami złota. Skóra wygląda naprawdę pięknie. Produkt nie uczula, jest lekki i nie daje efektu maski. Jeśli chcesz zabłysnąć polecam ten produkt. Odświeża i nadaje blask Twojej skórze. Produkt jest bardzo wydajny, gdyż nieprzerwanie używam go od 2 miesięcy, a nie zuzyłam go nawet w połowie. Przepieknie wygląda na opalonej skórze. Jedyny minus - unikaj kontaktu z odzieżą, gdyż łatwo przenosi się z Twojej skóry na ubranie:)

bardzo fajnY:)

atutem produktu jest normalna cene, fajny wyglądzik na twarzy i ciele, mało widoczny efekt osypywania, ciekawe opakowanie. Gdyby utrzymywał się nieco dłużej byłby może KWC. Polecam z całego serducha:D

Używam tego produktu od:styczeń 7
Ilość zużytych opakowań:w tracie 1

Super!

Bardzo udany kosmetyk! Fajnie rozświetla, daje bardzo ładny i świeży efekt. Jest bardzo wydajny - używam podziennie od ponad miesiąca i nie widać żadnego ubytku.
Nadaje sie do codziennego makijażu jak i do wyjściowego, trzeba tylko użyć w innych proporcjach.
Jest trwały, nie ściera sie zbyt szybko.
Ogółem - rewelacja!

dobry, tani, wydajny :)

dobry kosmetyk :) Tani, jest go dużo, spory wybór kolorów. Ładnie połyskuje. Sympatyczne opakowanie.
Mały minusik - nadal poszukuję czegoś, co da mojej buzi efekt wilgotnego rozświetlenia, to jest po prostu rozświetlenie drobniuteńkimi drobinkami.
Chyba więcej nie kupię, bo jest go dużo, kolor trafiony, a ja lubię nowości ;)

No, no! Brawa dla Bell

Ile ja się za nim nachodziłam, ile napytałam... Ale warto było :ehem: Na początek (bo jak zobaczyłam testery wiedziałam, że na jednym się nie skończy :D) wybrałam nr 1, taki szampański beż. W sumie odcień nie jest ani zimny ani ciepły, więc będzie pasował każdemu. Sama jako ciepły bledzioszek używam go i do rozświetlania kości policzkowych/skroni i w minimalnej ilości na całą twarz. Jak się nadaży ku temu okazja spróbuję i na ciało. Puder ma w sobie delikatne drobinki, które ślicznie połyskują. Długo się utrzymuje na twarzy, ale mimo tego i tak ma tendencję do przenoszenia się na dłonie - nie żebym dotykała non stop twarzy, ale np. telefon komórkowy zwykle trzyma się tuż przy niej... Generalnie większych wad nie dostrzegam - puder cudnie wygląda i w puderniczce i na twarzy. Opakowanie ma praktyczne, zakręcane. Sam w sobie nie podrażnia, nie uczula, nie zatyka porów. Polecam :)

tylko do ciala

Puder cuuudownie wygląda w opakowaniu..jego wygląd w opakowaniu nie wskazuje na wieksze drobinki poniewaz fraktura przypominaa cienie do oczu, ktore jak wiadomo zwykle są bardzo drobno zmielone. .. ale niestety drobinkiokazaly sie byc za duze by moc uzywac go do rozswietlania twarzy
Trwałośc pozostawia wiele do zyczenia - osypuje się, odpada od twarzy. Nie nadaje siedo uzytku miejscowego.
Nie jestem zadowolona z zakupu. Spodziewalam sie czegos innego. Nie wiem co teraz z tym pudrem zrobie...

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie testowania 1

Spodobał mi się bardzo (mam numerek 2). Rozświetla i idealnie dopasowuje się do skóry. Nie ma wrażenia "tapety", ponieważ już cienka warstwa daje efekty.
Jest całkiem trwały.
Dodatkowo cena jest niewielka.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie