Eva Natura, Komfort Młodej Skóry 18+, Żel do mycia twarzy kremowy z termopeelingiem

Zawiera nawilżające proteiny zbóż oraz naturalne termotopliwe ziarenka peelingujące z masła jojoba. Pod wpływem wcierania w skórę ziarenka rozpuszczają się tworząc na niej delikatny film, utrzymujący wysoki stopień nawilżenia. Żel usuwa zanieczyszczenia i martwy naskórek odblokowując pory. Dzięki prawidłowej cyrkulacji krwi poprawia kondycję i koloryt skóry.

nijaki

Konsystencja mila, zapach bardzo przyjemny, do tego calkiem wydajny. A poza tym? Nic nadzwyczajnego, ani nawilzanie ani peeling. Mozna umyc nim twarz, ale wiekszego zastosowania jak dla mnie nie mial. Slabe 3, nie polecam.

Używam tego produktu od: zuzylam

nie nawilża

Widzę, że ktoś nie wiem dlaczego usunął recenzję, którą tu umieściłam (i nie tylko moją), więc piszę jeszcze raz. Wraz z nadejściem chłodnych dni zaczął mi wysuszać skórę, na powiekach mi się łuszczy, choć oczu nim nie myję, tylko on i tak w nie włazi. I na nic tu się nie zdała gliceryna (zaraz po SLS). Jedyne zalety jak dla mnie to piękny zapach, cena, w miarę dobre oczyszczenie.
Dodałam mu gwiazdkę, gdyż mimo, że nie nawilżał to jednak przyjemnie się nim myło, ale szybko do niego nie wrócę.
Używałam tego produktu:2,5 m-ca

To czego szukalam !!!!!!

Pierwszy żel do mycia twarzy, który nie podrażniając usuwa w całości makijaż - w tym wodoodporne maskary... Ma peelingujące drobinki, które raczej tej funkcji nie spełniają bo za szybko się rozpuszczają ale to nic! Przyjemnie nawilża cerę co zauważyłam po 4 tygodniach stosowania go. mam więc skalę porównawczą jak było przed a jak jest teraz. Skórę mam aksamitną, miła i jędrna w dotyku. Jest gładka i jak nigdy nic na niej nie gości! Z przyjemnością kupię go jeszcze raz!

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1/2 tuby

mógłby być, ale..

Żel podkradałam mamie :-P I w użytkowaniu był baardzo przyjemny - taki kremowy, miły (jak dla mnie) zapach. Bardzo mało drobinek, ktore rozpuszczaly się, także peeling z niego żaden. Po umyciu niemile uczucie ściągniętej skóry. To tyle.

Używam tego produktu od:pare miesiecy temu

Fantastyczny!

Zarajstrowałam się tutaj specjalnie dla tego żelu. Jak dla mnie jest rewelacyjny!

A uważam tak ponieważ:
-doskonale oczyszcza cerę, jest po nim promienna i rozświetlona
-nie wysusza, wręcz przeciwnie, nawilża i wygładza
-skóra twarzy jest po nim tak gładziutka, że aż chce się dotykać :)
-ziarenka przyjemnie, nie agresywnie, peelingują skórę, po czym rozpuszczają się
-pięknie pachnie
-ma konsystencję tak przyjemną, że ma sie ochotę go używać

A w dodatku ja zapłaciłam za niego 5.49 zł...
Polecam!

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Uwielbiam go :)

Szukałam czegoś nowego do twarzy :) Podczas zakupów trafiłam na ten oto żel :) I jestem bardzo zadowolona!!

+ niska cena
+ polski (cenię to sobie :) )
+ nie powoduje uczucia ściągania
+ milutka cera po uzyciu
+ zmywa makijaż
+ dobra konsystencja
+ wydajny

Same plusy jak dla mnie :) Używam tego produktu od: 2 miesięcy

Aksamitna przyjemność

Jestem bardzo zadowolona z tego żelu - za jego największą zaletę uważam gęstą, kremową, delikatną, aksamitną wręcz konsystencję, dzięki czemu zabieg mycia buzi jest bardzo przyjemny!:) Jednoczesnie jest to bardzo wydajny produkt - do umycia twarzy wystarczy naprawde malutka porcja żelu ( kremu:) ). Po zabiegu skóra twarzy jest miękka, oczyszczona, a przede wszystkim dobrze nawilżona (mam cerę mieszaną i do tej pory używałam bardziej agresywnych żeli które przesuszały moją twarz!) No i oczywiście ta niska cena!!! I jeszcze zapach - jest przyjemny, ale nie przychodzi mi do głowy żadne skojarzenie do czego mogłabym go porównać, i subtelny, jednakże nie zachwyca mnie jakoś wyjątkowo i dlatego odjęłam tę jedną gwiazdkę.
Wad nie stwierdzam żadnych:) Na pewno pozostanę przy tym produkcie i nie kuszą mnie już inne kosmetyki tego typu:)

Podsumowując - same plusy:
+ aksamitna konsystencja
+ super wydajność
+ przyjemne nawilżenie
+ niska cena
+ subtelny zapach

Używam tego produktu od:ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

super!

Zostałam zmuszona do kupienia tego preparatu, bo skończył się mój żel a akurat nie miałam przy sobie więcej pieniędzy, więc padło na ten żel. Nie żałuję ani złotówki. Drobinki świetnie peelingują skórę, nie jakoś strasznie mocno jak peeling, ale bardzo przyjemnie oczyszczają. Faktycznie przy dłuższym masażu się lekko rozpuszczają.

Bardzo podoba mi się konsystencja tego żelu - niby to żel, ale taki kremowy.. Świetny po prostu.

Kolejnym plusem jest to, że wreszcie moja skóra jest doskonale oczyszczona, promienna, pełna blasku. Pory są widocznie zwężone. Nie wysusza przy tym skóry. A zapach? Zapach po prostu mnie urzekł :)

Jest bardzo wydajny, wystarczy niewielka ilość do umycia skóry.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Super!

Nie rozumiem komentarzy poniżej.Dla mnie żel to rewelacja!
Drobinki nie są tak duże,że ścierają mocno skórę.Do oczu się nie nadaje,bo to nie żel do demakijażu tylko do mycia twarzy-trzeba czytać opis producenta!

Mam skórę mieszaną i doskonale oczyszcza.Dosłownie kropelka żelu wystarcza do umycia całej twarzy.Strefę T odtluszcza idealnie,a policzki nie są przesuszone.
Plus też za zapach nienachalny,cenę przyzwoitą i wydajność.Polecam!Używam tego produktu od: roku

denerwujące drobinki

Gdyby nie te drobinki, moja ocena byłaby wyższa, ponieważ do samego żelu nie mogę się przyczepić :-) Fajnie pachnie i dokładnie oczyszcza twarz, nie wysusza. Natomiast rzeczone drobinki są na tyle wszędobylskie, że po umyciu i dokładnym spłukaniu twarzy, mam ich zawsze przynajmniej kilka na rzęsach i/albo we włosach :mad: Poza tym są one tak odporne, że nawet wcierane przez dłuższą chwilę, nie rozpuszczają się. Z tych dwóch powodów więcej już żelu nie kupię.

Używam tego produktu od:

niezły

Żel kupiłam w supermerkecie za 8zł. Przyznam , że wcześniej nie miałam doświadczenia z firmą Pollena-Ewa, więc kosmetyk kupiłam zupełnie w ciemno.
Żel ma postać kremowej emulsji z drobinkami. Praktycznie się nie pieni, drobinki rozpuszczają się dopiero pod wpływem mocniejszego masowania. Z demakijażem twarzy i oczu radzi sobie średnio (mleczko wcześniej jest niezbędne!), jednak nieźle oczyszcza twarzy z mleczka i resztek makijażu , przyjemnie odświeża. WYdajny.

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:kończę 1