Rimmel, Volume Flash Black Extreme

Rimmel, Volume Flash Black Extreme

Formuła Look&Load powoduje, że tusz natychmiast przytwierdza się do rzęs pogrubiając je szybciej niż zwykle. Rzęsy będą gęste, 5 razy grubsze. Tusz nie klei się, nie kruszy, nie rozmazuje. Odpowiedni dla użytkowników soczewek kontaktowych oraz dla oczu wrażliwych. Przebadany oftalmologicznie.

znalazłam lepszy

Kupiłam ten tusz kilka dni temu skuszona [co tu dużo mówić] ekstremalną czernią, marką i ślicznym opakowaniem. Wczesniej bawiłam się Super Lashem i było nieźle, ale chciałam czegoś więcej - trudnego do sprecyzowania więcej. Mam długie rzęsy, lubią się sklejać, ten tusz potrafi je umalować bez sklejenia, choć wymagało to trochę wprawy; nie opada, nie pozostawia grudek, pogrubia i wydłuża. Oko jest ładnie podkreślone, efekt jest wyrazisty, ale nie wulgarny. Jest bardzo dobry, jestem zadowolona. Znalazłam swój tusz.

Zabieram dwie gwiazdki - nie dość, że zaczął się niespecjalnie zachowywać (podrażnił? pojawiały się grudki), to w dodatku znalazłam duużo lepszy tusz. Ten oddałam mamie - na jej rzęsach wygląda lepiej, niż na moich.

Używam tego produktu od: tygodnia

jeden z najlepszych

Testowałam wszystkie niewodoodporne tusze Rimmel'a i muszę przyznać, że ten jest świetny. Cena jest przystępna (kupiła za 19 zł), a tusz ma piękny, głęboki czarny kolor. Ponadto pogrubia, wydłuża i podnosi rzęsy, a w ciągu dnia nie rozmazuje się i nie kruszy. Natura nie obdarzyła mnie pięknymi rzęsami, więc zawsze nakładam min. 2 warstwy tuszu, aby je w ogóle było widać, a tutaj 2 warstwy dały swietny efekt teatralny wręcz!! To mi się podoba! Poza tym jak na moje potrzeby wystarczył bardzo długo, ok. 2 miesiące nie tracąc koloru. Jest świetny!

Wspaniały efekt czarnych rzęs

Jestem bardzo zadolona z tego tuszu(drugi tusz, po Maybelline Volume Express Curved Brush, który mi spasował). Po pomalowaniu nim rzęsek są one pięknie rozdzielone, pogrubione i wydłużone - a takie efktu zawsze szukam w tuszach i nawet L'oreale mi takiego nie dawały) i...przede wszystkim mają naprawdę bardzo głęboki, czarny kolor - zdecydowanie czarniejszy niż po pomalowaniu się innym tuszem, np. wspomnianym wcześniej Maybelline. Poza tym rzęsy nie są w ogóle sklejone, tusz nie obsypuje się ani nie kruszy, trzyma się ładnie cały dzień na rzęskach. Końcowy efekt jest fantastyczny, bo zarówno górne jak i dolne rzęski są pięknie uwydatnione i podkreślone.