Deborah, Hi- tech blush, Róż do policzków

Deborah, Hi- tech blush, Róż do policzków

Kremowo-pudrowy róż w kamieniu.

Zapewnia wykonanie perfekcyjnego makijażu. Doskonale koryguje rysy twarzy, idealnie stapia się ze skórą pozostawiając trwały intensywny kolor przez cały dzień. W zestawie poręczny pędzelek ułatwiający wykonanie makijażu. Produkt hypoalergiczny.

Cena: 40zł/ producent nie podaje wagi

warto nabyć

Długo zastanawiałam się, czy warto kupić ten róż- latem przerażają mnie kolorowe kosmetyki świecące. Zawsze stroniłam przed dodatkowym połyskiem w upalne dni. Ale dałam się namówić koleżance- ekspedientce, która odradzała mi kupno po raz kolejny różu bourjois.

Róż- strzał w dziesiątkę. Mieniące drobinki dają delikatny efekt połysku. Nie będę powielać opinii innych wizażystaek, ale warto kupić ten produkt.
Jakość doskonała.

Używam tego produktu od:1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:

Bardzo dobry róż. Daje ładny , lekko świetlisty efekt. Dobrze się rozprowadza , nie robi smug i można nim ładnie wymodelować twarz. Do tego długo się utrzymuje i jest wydajny. Ma też bardzo ładną paletę kolorów. Zapewne dałabym pięć gwiazdek , gdyby nie fakt , że znam jeszcze lepszy róż.;) Ale ogólnie bardzo polecam.

Ilość zużytych opakowań: jeszcze w trakcie pierwszego

Efektowny

Bezkrytycznie używałam latami Bourjois, ale w końcu się wkurzyłam,bo znikał na twarzy. W perfumerii polecono mi Deborah. Wypalane są w fabryce Chanela, kolory nawet, nawet, cena dobra, więc kupiłam.
Efekt był super:
- ładny kolor pudrowy róż(46 rosa pesca)
- subtelny
-pięknie się mieni
- i co najważniejsze: TRWAŁY (makijaż wieczorem jest taki, jak rano)

Minusem jest niwielki wybór kolorów.

Polecam!!!

Używam tego produktu od:2 miesiąca

Zawsze mialam klopot z rozami. Po pierwsze nigdy nie umialam dobrac sobie koloru, po drugie nie wiedzialam gdzie go nakladac a po trzecie zawsze ale to zawsze efekt byl zbyt intensywny, choc mi sie zdawalo, ze nakladam niewiele. Jesli chodzi o ten roz, to w jakis cudowny sposob rozwiazal wszystkie moje problemy. Mam lekki rozowy kolorek z drobinkami. Kolor jest tak delikatny, ze nie da sie z nim przesadzic. Super konsystencja, doskonale sie rozprowadza, nie ma mowy o plamach, wydajny. Opakowanie bardzo wygodne. Jedynie nie rozumiem po co dolaczyli ten mini pedzelek, ktory sie do niczego nie nadaje.

Używam tego produktu od: 5 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: wciaz 1

Uwodzi;)

Jako maniaczka róży, po przeczytaniu recenzji na wizażu, przypuściłam szturm na warszawskie drogerie w poszukiwaniu tego cacuszka Deborah.
Znalazłszy idealny kolor, neutralny średnio jasny głęboki brąz przetykany złotymi nitkami (04 Gold Mahogany; można się w nim dopatrzeć i brudnego różu), zabrałam się za testowanie:)
Przede wszystkim: kosmetyk świetnie się nakłada, choć oczywiście nie tą dołączona karykaturą pędzelka, a normalnym, skośnym pędzlem do różu. Efekt na twarzy jest półmatowy, minimalne drobinki widoczne jedynie pod światło.
Jedyne do czego można się przyczepić to to, że o ile ktoś ma tendencję do "smyrania się" policzkach, róż może zostać nierównomiernie starty i powstają plamy (ale by to się stało trzeba naprawdę niemalże wwiercić w skórę, co niestety mi się dość często zdarza:) ).
Jako że wypiekany, kosmetyk zdaje się być trwały i wydajny. Opakowanie nie porywa, ale jest poprawne.Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań:1sze w trakcie

zuzyje do ostatniego kruszka!!

Posiadam śliczny kolorek -01 Silver Rose

Plusy:
-roż zamknięty jest w prostym i poręcznym opakowaniu ale zarazem eleganckim
-faktura tego kosmetyku jak dla mnie jest idealna-nie za miekka ani nie za twarda
-drobinki są bardzo dyskretne, prawie niewidoczne na skórze
-bardzo trwały, w ciągu dnia nie wymaga poprawek
-nie zapycha porów
-prosty w nakładaniu
-bardzo wydajny-stosuje bardzo czesto a nadal nie ma żadnego zagłębienia

Minusy:
-dołączony pędzelek-kikut (ja do rozprowadzenia różu używam skośnego pędzla Sephory, bo nie wyobrażam sobie jak mozna tak mała powiezchnia rozprowadzic rownomiernie róz)

Bardzo dobry róż, ładne kolory, chociaż jest ich mało, zaweira w sobie brokat co ładnie sie uwydatnia na twarzy, nie ściera sie szybko, jest wydajny, opkowanie poręczne i estetyczne, ogólnie to bardzo dobry, jak na ten przedział cenowy to warto kupić !!!

Warto.

Bardzo dobry produkt. Zdecydowanie nie dla początkujących, róż jest dosyć trudny w aplikacji, ma bardzo dużo pigmentu, można przesadzić z ilością. Daje bardzo ładny efekt, nadaje się na codzień i na wieczór. Opakowanie jest poręczne, produktu dużo i jest wydajny, starcza na dłuuuuuugo, mimo, że producent deklaruje konsystencję kremowo-pudrową, jest dużo wydajniejszy niż Blush Delicieux Loreala, który zniknął mi z opakowania w trybie natychmiastowym. Niezbyt trafiony jest pędzelek, jest za mały, nieporęczny, widać producent dał go tylko pro forma, lepiej, gdyby dołączał większy pędzel lub sprzedawał go osobno. Bardzo dobra jakość za przystępną cenę, w perfumerii dałam za niego 39 zł, i produkt jest zdecydowanie tego wart. Mam odcień Paprika.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Róż jest duży, mocno napigmentowany, więc pewnie będzie służył mi przez lata (tym bardziej przy mojej miłości do róży wszelkiej maści). Mam odcień nr 58 PAPRIKA. Nazwa niezbyt celna, nie jest to czysta czerwień, raczej przełamana różem z błyszczącymi drobinkami. Początkowo się przestraszyłam - moja blada cera tylko spotęgowała efekt intensywnej czerwieni na policzkach. Po kilku dniach spróbowałam znowu, zaledwie muskając pędzlem powierzchnię różu i... maluję się nim codziennie od tamtego czasu. Dzięki niemu przekonałam się do czerwonych odcieni, teraz mam ochotę na odcień nr 46 (i pewnie niedługo kupię). Róż jest średnio trwały, znika po 8-9 godzinach z mojej przetłuszczającej się skóry. Jest za to wydajny, dobra relacja cena/jakość/wydajność, kolory wprawdzie mało fantazyjne (do palety Bourjois nie można porównać), ale nie oszukujmy się - mało kto wychwyci te subtelne różnice między odcieniami. Myślę, że można znaleźć coś dla siebie: róż, czerwień, wrzos czy brąz. Ładnie stapia się ze skórą, daje świeży efekt naturalnych rumieńców.

Super:)

Po wykonczeniu a raczej przemeczeniu(wiadomo ochota na cos nowego:) mojego poprzedniego rozu pobieglam do perfumerii z zamiarem zakupienia mojego wspanialego rozu bourjois.Jakie bylo moje zdziwienie gdy pani w perfumerii prawie na sile odciagnela mnie od zamierzonego celu i nakierowala na stoisko deborah...no coz marka mi nieznana do tej pory, kolory tez jakies nieciekawe-jednym slowem podziekowalam i stwierdzilam ze jeszcze sie namysle(kto mi bedzie wciskal na sile jakies badziewie tylko dlatego ze ma od tego prowizje?!)po tygodniu rowniez udalam sie do tej samej perfumerii i znow ta sama historia tylko ze z inna pania(dzieki bogu bo jakos lepiej doradzila mi wybor zupelnie odmiennego koloru niz uzywalam do tej pory:)tak wiec stalam sie szczesliwa posiadaczka rozu w kolorze 12 cacao!Ten roz to prawdziwy ideal latwo sie nabiera na pedzel(nie to co stwardnialy bourjois) rowniez wypiekany, kolor utrzymuje sie na twarzy przez 10-12h co przy moim trybie jest niesamowitym osiagnieciem, polecam tym ktorzy maja dosc zbednych swiecidelek na twarzy poniewaz w opakowaniu troszke sie mienil ale na twarzy jest bardzo stonowany!Od czasu do czasu uzywam go rowniez jako pudru brazujacego-rowniez swietnie sie sprawdza:)Dalabym 5 gwiazdek gdyby nie maly wybor kolorow, ale jak sadze i w tych kolorach kazdy znajdzie cos ciekawego dla siebie:)Używam tego produktu od:4 miesiecy

dobry

nie mam za dużego doświadczenia z różami, ale ten bardzo dobrze stapia się ze skórą (faktycznie kremowy). Nadaje naturalny efekt. Mam kolor terracotta, który ładnie ociepla twarz. Można go stopniować od bardzo delikatnego do bardzo intensywnego. Nadmiar bez problemów można zetrzeć pędzelkiem lub chusteczką. Nie lubię pędzelka dołączonego do pudełeczka, bo zostawia smugi, wolę używać dużego pędzla do pudru.
Ma trwałe opakowanie. Jest bardzo wydajny, używam od roku i prawie nie widać zużycia. W opakowaniu ślicznie się błyszczy brokatowymi drobinkami, szkoda że ten efekt nie pozostaje na twarzy.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: