Lovely, Be Glamour Sparkling Lip Gloss (Chłodzący błyszczyk do ust)

Lovely, Be Glamour Sparkling Lip Gloss (Chłodzący błyszczyk do ust)

Błyszczyk z witaminą E, dostępny w kilku różnych kolorach i zapachach (jeżyna, wanilia, kokos, grapefruit, mango, mix fruit, miód, cola, czekolada, cappuccino). Ma unikalną końcówkę aplikacyjną w formie pędzelka, który zakręca się, aby uniknąć rozlania. Wygładza powierzchnię ust i powiększa je optycznie. Daje efekt chłodzenia.

kupię jeszcze nie raz

poza wymienionymi w recenzji wersjami jest jeszcze błyszczyk o smaku coli :) mam capuccino, poluję na kokos i czekoladę :) moje wrażenia - trochę niedopracowany pędzelek - to chyba moje jedyne zastrzeżenie. piękny, słodki zapach. efekt chłodzenia nie jest pustą obietnicą producenta. ładny połysk. trwałość? jak błyszczyk, ani lepszy, ani gorszy od wielu. połysk satysfakcjonujący. nie wysusza ust, lekko nawilża, ale nie poradzi sobie z bardzo przesuszonymi - zresztą chyba nie musi - nie taka jest jego rola. ładna i miła dla oka tubka. polecam i kupię jeszcze... co najmniej dwie wersje ;) jak za taką cenę (chyba 5.50) jest rewelacyjny.

Używam tego produktu od: dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań: jedno, będą następne ;)