Vichy, Thermal S2

Vichy, Thermal S2

Mam suchą skórę i w końcu znalazłam krem, po którym nie mam uczucia ściągania.

to podstawa!

Doskonały krem nawilżający w ładnym, szklanym słoiczku. Ma piękny zapach. Szybko się wchłania (dobry pod makijaż).
Zimą - ZAWSZE. Latem zdradzam go z lekkimi kremikami o konystencji żelu.

my love

Podstawa dobrej pielęgnacji. Dla mnie krem klasa sama w sobie. Jest świetny na prawdę dobrze nawilża, (i tylko to obiecuje) przekonałam się, że moja 23 letnia skóra nie potrzebuje nic innego (poza czymś na syfeczki) jako podstawowej pielegnacji. Mógłby być ciut tańszy, ale i tak warto...

Czasem mozna zrobic sobie przerwę i zastosować inny kremik , bo skóra się do niego w pewnym momencie przyzwyczaja i nie ma tak fajnego efektu, ale potem obowiązkowo powrócić ;)

Doskonały

Krem idealny dla skóry odwodnionej i zmęczonej.Już po kilku dniach cudownie nawilżył i wygładził mi skórę, zlikwidował uczucie ściągnięcia skóry. Szybciutko się wchłania, jest bardzo wydajny i nadaje się pod makijaż. Mam mieszaną cerę ale po tym kremiku o dziwo się nie błyszczę. Uratował moją zniszczoną klimatyzacją i ogrzewaniem buźkę. Dla mnie ideał

wałkuje się!

Nie pasuje mi totalnie.Jest jeszcze gorszy od Thermal S1, tzn. wałkuje się jeszcze bardziej spektakularnie. :(Okropnie natłuszcza twarz, nie wchłania się.Ilość zużytych opakowań:1

świetny

Mam małe opakowanie 10 czy 15 ml, zyskane w wymianie kosmetyków. Trochę bałam się, czy nie będzie za ciężki dla mojej tłustej cery, ale nic takiego się nie stało. Gęsty, ale nietłusty, dobrze się rozprowadza i szybko wchłania. Nie zostawia tłustej warstwy. Bardzo ładnie pachnie. Bardzo dobrze nawilża odwodnioną i przesuszoną po zimie cerę, przynosząc jej natychmiastowe ukojenie. Nadaje się do każdej cery odwodnionej, nawet tłustej.

zimowy SOS.

Świetny na zimę, kiedy kaloryfery bezlitośnie grzeją, za oknem mróz i wicher a skóra bezgłośnie woła "ratunku". Prawdziwe ukojenie przynosi ten krem, niczym kołderka otula buzię nie zapominając o dogłębnym jej nawilżeniu.
Odjęłam jedną gwaiazdkę za to, iż potrafi skutecznie zanieczyścić pory, co dla mnie, posiadaczki cery mieszanej, która toczy nieustanne batalie z zaskórnikami, to prawdziwe utrapienie.

Siwietny !

Doskonały kremik :) Mam mieszana cere, ale przesuszona ( centalne ogrzewanie, wiele godzin przed komputerem ) i krem ten okazal sie nadspodziewanie dobry. Poniewaz jest on zalecany do bardzo suchej cery mialam obawy, ze bedzie za tlusty, ze bede sie po nim swiecic, ze podklad sie na nim bedzie walkowal. Na szczescie wszystkie te obawy nie sprawdzily sie, skora wchlania ten krem i reaguje uczuciem nawilzenia i odzywienia.Ilość zużytych opakowań: 2

polecam :)

Na zimę idealny ! Bardzo dobrze nawilża, skóra jest jędrniejsza w dotyku, świetnie rozprowadza się na nim podkład, a i niespodzianek też mniej wyskakuje :) Jestem bardzo zadowolona :)

bdb - tylko te filtry :(

Uważam, że nie ma lepszego kremu nawilżającego na noc - Thermal S2 bardzo dobrze oraz trwale nawilża (w tym jest lepszy od S1), skóra jest miękka, elastyczna w dotyku. Wady: Konsystencja trochę przypominająca w dotyku wazelinę (chociaż sam krem nie jest tłusty i dobrze się wchłania). Czepnę się braku mocniejszej ochrony fitrami bo w zamierzeniu jest to krem na dzień - więc i ochrona tego typu być powinna. Nie lubię także tego, że jest w słoiku - niezbyt higienicze.Ogólnie jest to jednak doskonały krem nawilżający i skuteczny ratunek dla przesuszonej skóry.

gut

Od czasu do czasu lubię poleniuchować w solarium, a zimą nawet częściej niż zwykle. Jednak (pewnie jak większość z nas) moja twarz potrzebuje mocnego nawilżacza po takim seansie i dlatego polecam ten krem. Dobrze nawilża i wcale się nie kulkuje, jak napisała jedna z recenzentek.

coś mu prakuje

Krem dość fajny bo dobrze nawilza, ale po chwili na mojej skórze zwijał sie w wałeczki. Trudno tez nakładał sie fluid na niego. Dla mnie to wałeczki go dyskwalifikują.

Najlepszy!

Ten krem nabylam niedawno zrozpaczona tym, co z mojej skory zrobilo ogrzewanie centralne.<BR>Pani w aptece mi go mocno odradzala, bo mam cere mieszana, ale uparlam sie.<BR>I nie pomylilam sie.<BR>Stosowalam ten krem nawet na tluste partie twarzy na noc. Efekt - zadnych wypryskow i skora, ktora juz po dwoch nocach wygladala lepiej. Nie mowiac juz o uczuciu ukojenia i glebokiego nawilzenia suchych partii.<BR>Ten krem to naprawde dar niebios:)